Je tu niekto po operácii pupočného pruhu?

janulik666
25. sep 2014

som po operacii pupočneho pruhu a roztrhnuteho brušneho svalstva,bola som na jednodnovej chirurgii,ubehlo tri dni a aj bolesti trocha ustupili no bruško je strašne nafuknute,ak mate s tym skusenosti prosim poradte mi co stym nafuknutym bruchom či zmizne alebo to je nieco ine,doktor povedal že to odfukne. 😒

zutera
26. sep 2014

Nemám sice po operaci pruhu,ale před 10 dny jsem byla na operaci ,,tkaniva"pod břichem. První skoro celý týden jsem měla břicho tvrdé a velké jak v 6 měsíci tehu 😒 .Byla jsem v šoku tak jsem běžela k doktorce a ta mě říkala že to se nemám bát že to je vnutorny otok.A opravdu,dneska už mám bříško měkké a viditelně menší. Přeju brzké zotavení 😉

luni195
26. sep 2014

ahoj ja som bola pred rokom na operácii pupočného pruhu,v nemocnici som bola 6 dní a to kôli tlaku a mala som ešte zlý moč tak si ma tam nechali o deň viac s tým aby som veľa pila. Po operácii som hneď nosila po operačný pás a nosila som ho ešte dva mesiace.Brucho som však nemala nafúknuté ale bolesti trvali 4 dni a potom to prešlo.Teraz pri každej zmene počasia ma buď začne pupok svrbieť alebo mi okolo pupka akoby niečo stvrdlo.

erikatel
27. sep 2014

ja som dva mesiace po operaciu, brucho som mala nafuknute asi tak mesiac, mozno aj dlhsie :(

werra88
17. nov 2014

och bože to musela byť strašne nepríjemná skúsenosť :( ten opuch je určite viac ako normálny, po takom zákroku. My máme v rodine výbornú skúsenosť s wobenzymom, na pooperačné opuchy je to super vec. Naozaj ti ho môžem odpuručiť.

kiki68
17. nov 2014

moja teta to ma 3x operovane. Prve dva razy ok, tento posledny 2 mesiace problemy a bolesti.

mamadana2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
indzaa
7. jan 2022

@luni195 zdravim, ja som mala tiez pred polrokom operaciu pupocneho pruhu,a niekedy ma svrbi tiez okolo pupka,vy ste to potom riesili s chirurgom ci nepytali ste sa ze ci to nie je problem,za odpoved vopred dakujem 🙏