Jednodňová chirurgia - žlčník

veronikadobrota
10. dec 2023

Dobry den ma niekdo skusenost s jednodnovou chirurgiou pri odstraneni zlcnika? Som objednana v tt ale cakacia doba 8mesiacov . Zvazujem nad skorsim a sukromnym medican clinic trnava ale neviem co by to mohlo stáť ma niekdo skusenost dakujem?

martul
10. dec 2023

@veronikadobrota v kolárove termín do 3 týždňov

veronikadobrota
autor
10. dec 2023

@martul a cena aká bola?

luliu
10. dec 2023

@veronikadobrota a prečo chces jednodňovú? Osobne, ak by som nemala dôležitý dôvod, tak žlčník by som nešla na jednodňovú chirurgiu. Bežne v nemocnici si 3 dní a má to dôvod, ešte máš vývod a pod.

veronikadobrota
autor
10. dec 2023

@luliu pretože nechcem čakať 8mesiacov na termín

luliu
10. dec 2023

@veronikadobrota v Ba som mala termín do mesiaca

simsalabim
10. dec 2023

@luliu kde v BA? Aj ja sa chystam, vaham medzi Antolskou a Milosrdnymi.

martul
10. dec 2023

@luliu prečo nie jednodňová? Ráno ideš, operácia podvečer domov. Na o byť v nemocnici keď netreba? Doliečiš sa doma, žiadne grcky jesť v nemocnici, nemusia sa chodiť navštevovať...

martul
10. dec 2023

@veronikadobrota fú, zistím, bolo to cca mesiac dozadu ale cenu nevie, spýtam sa.

luliu
10. dec 2023

@simsalabim na Antolskej som bola

luliu
10. dec 2023

@martul lebo za mňa toto nie je operácia na jednodňovú, nie je to výber nosných mandlí, v nemocnici dávajú vývod. 3 dní v nemocnici nie je problém....

lulu1321
10. dec 2023

@veronikadobrota v BB 250€ do mesiaca zákrok od prvého stretnutia

barny
10. dec 2023

Svagor bol v nemocnici 4 dni, kolegynin otec pre komplikacie ori operacii 2 tyzdne

lulu2014
11. dec 2023

@simsalabim na Antolskej 3dni a MB na druhy den domov. Ja som bola nakoniec u MB. Ale uz by som radsej Antolsku.

simsalabim
11. dec 2023

@lulu2014 a preco radsej Antiosku?

martul
11. dec 2023

@luliu ani tu nie je problém, poznám dvoch ľudí čo to absolvovali v októbri. Jeden na jednodňovej bez problémov celá rekonvalescencia. Druhý v nemocnici v NZ operácia, bol tam 6 dní, vývod, hojenie rany, preväzy, o dosť horšie.

luliu
11. dec 2023

@martul no veď práve kvôli častým a možným komplikáciám to podľa mňa nie je operácia vhodná na jednodňovú. Ja som problém nemala, ale spätne neľutujem, že som bola v nemocnici, kde bol personál, ktory sa postaral

martul
11. dec 2023

@luliu no ale on mal tie komplikácie práve v nemocnici. Ale samozrejme, každý môže mať inú skúsenosť.

opica_skorica
11. dec 2023

@veronikadobrota u koho si objednaná?

jaaty
11. dec 2023

@veronikadobrota bola som síce ako akútny stav, ale robila ma tlaparoskopicky 4.9. a tiež si veru neviem predstaviť ísť st večer po operácii domov. A to nie som žiadna citlivka ;)

veronikadobrota
autor
11. dec 2023

@jaaty v tt sa chcem objednať ale to tak nie je že ráno operujú a večer domov.. človek je tam 24hodin na pozorovani čize v 1den operuju a na dalsi deň ráno alebo na obed clovek odchádza

jaaty
11. dec 2023

@veronikadobrota mňa v pondelok operovali a domov som išla v stredu. Drén mi vyberali v utorok večer. A do piatku som chodila tak, že som si držala brucho. Nebolo to nič príjemné. Ale držím palce, nech je všetko ok