Johnson & Johnson vakcína - vedľajšie účinky

ludka98
19. aug 2021

ahojte,
je tu niekto kto bol očkovaný jednorázovou vakcínou Johnson & Johnson? Ak áno, prosím vás mali ste nejaké silné vedľajšie účinky? Pretože ľudia v mojom okolí celkom zle znášali Pfizer či Astru. 🙂
Ďakujem pekne

marlen5
19. aug 2021

ja som mala minimalne, iba mierna bolest v ramene a mierna unava. v rodine pfizer tiez nic hrozne ale horsie ako ja. 🙂 kolegovia v praci astru a tiez pohoda. Cize je to velmi individualne.

martinka13
20. aug 2021

Manžel má túto vakcínu, nebolo mu nič. Celá rodina Pfizer, niekto bolesť ruky, mamina deň zvýšenú teplotu. Krstná Modernu ta to mala najťažšie. 2-3 dni vysoké horúčky a triaška, celková únava. Bola dosť krátko po prekonaní stredne ťažkého covidu. Zrejme mala ešte veľa protilátok.

nairia
20. aug 2021

kolega si dal, 2 dni po ockovani mal vysoke horucky

mariska1989
20. aug 2021

V deň očkovanie bolesť hlavy .dá sa zvládnuť .po ceste domov bolo v bode v piči zo dva x také bodnutie ako keby ma znova niekto očkoval😂 únava trvala asi tak 3 ale to sa dá prekonať nejakou činnosťou .bolesť ruky mierna čakala som niečo strašné keďže manžel bol skôr očkovaní inou vakcínou a vyzeralo to všelijako 🤣...akurát čo ma prekvapilo že všetci že to neboli ani necítiť kedy ťa pichnú a tak ďalej .akože ja som cítila všetko aj to ako to vypúšťa dnu manžel vravel že mi to pomalí stláčala že jemu to sikovno stlačila a bolo .neviem či je nejaká iná metóda pre tých čo potrebujú doprovod aby ich tam nevystrelo😁

limetka69
20. aug 2021

@mariska1989 🙈v bode v pici... 😂 😂 😂 😂 😂

vikinka128
20. aug 2021

@ludka98 otec má do dnes búšenie srdca .. 6 týždňov po vakcíne. Začalo to cca 3 dni po vakcíne

pr85
20. aug 2021

@vikinka128 A aku mal vakcinu?

vikinka128
20. aug 2021

@pr85 johnson :/ ale inak je úplne ok.. len to srdiečko nejak hapruje. Inak má 52 rokov Ocino, čiže pomerne “mladý” človek..

ajka0207
20. aug 2021

@vikinka128 nechcem vyvracať že je to vakcínou, ale ste si istý? Bol u lekára? Kardio problemy po 50 sú celkom časté, nám sused skoro zomrel na pocit búšenie, nejak sa mu upchávali tenké cievy, nebol to infarkt, ale časom by ho to zabilo.

ludka98
autor
20. aug 2021

@vikinka128 tak je rozdiel mať 22 a 52 🙂

mariska1989
20. aug 2021

@limetka69 až teraz pozerám že čo to 🤣🤣🤣 tak možno aj tam no 😂

vikinka128
21. aug 2021

@ajka0207 bol samozrejme. Chodí až príliš pravidelne (preháňa to, lebo sa toho bál keďže má po 50) ale doteraz bol úplne zdravý, je aktívny športovec.. lekári sami nechápali že odkiaľ sa to vzalo.
Ale včera v práci mi kolega oznámil že jeho svokra leží na áre. Dostala v noci zo štvrtka na piatok krvácanie do mozgu (týždeň po podaní 2. Dávky Pfizer) oni tvrdia, že vakcína to nebola a zároveň nadávajú na lekárov, že detto ako pri otcovi, nechápu ako sa to mohlo stať..

vikinka128
21. aug 2021

@ludka98 samozrejme, ale poznám aj 26 ročného ktorý skončil na JISke 3 dni po podaní druhej dávky.

Mama robí v zdravotníctve, takže ja som okrem kolegov v práci ktorí sú komplet ockovani nepočula zatiaľ žiadne pozitívne správy.. ale čo už s tým žiaľ, niekto počuje len pozitíva, niekto naopak .. oni sú inak Pfizer a sú ok - okrem toho, že 3ja muži tvrdia že pociťujú zvýšenú nekontrolovateľnú agresivitu Ktorá vznikla pár hodín po podaní druhej dávky. A už prešli 3 mesiace a stále to cítia rovnako.. tak ja už fakt neviem 🤷🏻‍♀️

vikinka128
21. aug 2021

V každom prípade uvidíme, prejde ešte určite nejaký ten čas ale dám vedieť ako Ocino. Či sa polepšilo 😊

ludka98
autor
22. aug 2021

@vikinka128 áno ale ja sa očkovať veľmi ani nechcem, no potrebujem chodiť do školy kde mi to netreba no donútili nás vlastne na internát sa očkovať keďže mi nechýba dávať každé 2-3 dni 5-15 eur za testovanie :( moje financie vážne potrebujú ísť úplne niekam inam. Preto som uvažovala nad J&J lebo je jednorázová a počula som na to najmenej nepríjemných účinkov.

vikinka128
22. aug 2021

@ludka98 máš pravdu, lebo aj ja som na J&J počula najmenej zlých veci.. tiež som tak, xe ak bude treba tsk preferujem to. V každom prípade, ak musíš, tak sa neboj. Ak nie je na vyber :/

luluklo1
10. sep 2021

@vikinka128 ahoj tiež mi začalo po mesiaci od vakcíny búšenie srdca bola som aj na EKG aj na Echo a vraj mám srdiečko ok len to búšenie je dosť nepríjemne. Ako sa má tvoj otec ?

vikinka128
10. sep 2021

@luluklo1 zhoršilo sa to úprimne. Síce búšenie už nemá - ako prešiel stres. Ale má stále silne bolesti žalúdka, občas teploty a stále akoby nádchu - tečie mu z nosa.. a pritom kopa vyšetrení a je úplne ok..

luluklo1
10. sep 2021

@vikinka128 ach to mi je ľúto, ja mám 21 a mám mesiac s pól po ockovani a tiež som si prešla peklom najprv otrasná bolesť hlavy asi 2 týždne no to chvalabohu preslo potom mám triašku po tele a tiež to búšenie alebo neviem proste ako keby mi išla elektrina cez telo a všetky výsledky mám zatiaľ okej už 3 doktorky mi povedali že to je z vakcíny a vraj by to malo prejsť. No keď vidím že tvojmu ockovi to neprechádza tak mám strach.

vikinka128
10. sep 2021

@luluklo1 nemaj. Dúfam že ti bude lepšie .. nemusí byť každému tak isto :(

bobrica
6. feb 2023

@ludka98 Donútili... Nemusíš bývať na internáte. Neockovaní držia spolu, pomáhajú si. Treba sa len napojiť. Nikoho nesmú donútiť, len to psychologicky skúšajú. A ide im to. Lenže to je cesta do pekla.