Jednodávková vakcína Johnson proti Covid-19

angi07
20. aug 2021

Ahoj ste tu niektora ockovana jednodavkovou vakcinou Johnson? Mali ste nejake vedlajsie ucinky? Dakujem!

emptymoni
20. aug 2021

@angi07 ahoj boli sme očkovaní ja, sestra a jej priateľ. Sestra s priateľom 2 dni trosku bolesti potom to preslo a cítia sa fajn. Ja som 3 týždne po vakcíne a až teraz sa mi trosku zlepšuje ten stav, hned po podaní vakcíny som si dala spravit krvný obraz, EKG vyšetrenie, RTG pľúc, CT mozgu, bola som aj na neurologii a zistili mi že už dlhsie mam tetaniu vraj tá očkovacia latka mi ju len spustila v plnej miere, čiže ak mas tetaniu alebo iné psychické problemy/ úzkosti a tak neodporúčam ti tuto vakcínu. Ale ak si zdravá a necitis na sebe nič cudne či už po fyzickej alebo psychickej stránke tak sa kľudne daj zaočkovať Jensenom, poznám aj viac ludi čo boli na tejto vakcíne a všetci sú ok.

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emptymoni
21. aug 2021

@raja95 ako dlho ju máš?

lucianak
21. aug 2021

Vedlajsie ucinky nevyju na povrch o 3 dni alebo o mesiac, ale az po par rokoch. Bolest po vpichu a horucka sa nedaju nazvat vedlajsimi ucinkami.

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emptymoni
21. aug 2021

@raja95 a ako ti nato prišli pripadne ake mas príznaky/stavy?

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emptymoni
21. aug 2021

@raja95 úplne identické príznaky mam aj ja, ake lieky/vitamíny nato beries ?

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emptymoni
21. aug 2021

@raja95 no mne to diagnostikovali pred týždňom a beriem len magnezium 1tbl denne pomaha mi to na koncentráciu aj na bolesť hlavy len to trasenie ako keby ti išla elektrina cez celé telo tak toho sa neviem velmi zbaviť 😏

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emptymoni
21. aug 2021

@raja95 no beriem jednu tabletku 400mg, je to take všelijaké raz sa citim super že mi nič nieje a hodinku už zmena a je mi zle...

tyler91
23. nov 2021

Tí čo máte Johnson & Johnson, plne zaočkovaný sa beriem až 21 dní po aplikácií ? tie 3 týždne som vnímaný ako neočkovaný a musím sa testovať ?