Kto bol očkovaný najskôr Astrou a tretiu dávku dostal Pfizer?

29. jan 2022

Ahojte, v prvom rade chcem napísať, že nechcem v tejto diskusii žiadne hádky o tom, kto je aký, lebo sa dal/nedal očkovať. Tak sa prosím vyjadrujte len k téme.
Takže mám za sebou dve očkovania Astra Zenecou, chystám sa na tretie Pfizerom. Preto sa chcem spýtať tých, ktoré boli očkované Astrou a potom Pfizerom, ako to znášali, aké mali vedľajšie účinky. Ďakujem

pribinak
29. jan 2022

Týchto tém je tu asi milión.

elvirkat
29. jan 2022

Len bolesti ramena, bolesť pod pazuchou - cca 1 deň, a ešte som bola unavená. To je všetko. U mojich kolegýň, ktoré mali rovnaké vakcíny, tiež len takéto príznaky, príp. bolesť hlavy.

petamich
29. jan 2022

manzel ma toto kombo, po tretej = Pfizer mu nic nebolo, ruka ho bolela asi pol dna a zdriemol si poobede (co mohlo byt sposobene faktom, ze mame male dieta a nie vakcinou)

ajka0207
29. jan 2022

Mama mala bolesť ruky inak nič.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hugigugin
29. jan 2022

Žiadne som nemala. Ani pri AZ sni pri PF

lindous
29. jan 2022

Mamina aj jej priateľ majú toto kombo, mamina mala klasické nežiadúce účinky - bolesť ruky, teplota, zimnica, únava (jeden deň) a jej priateľ vôbec žiadne

travelllerka
29. jan 2022

Moji rodičia mali po astre výraznú reakciu, horúčky, únavu, po pfizeri vôbec nič. Chvália si, že zlatý pfizer 🙂 a môj muž bol po astrach len unavený a po pfizeri tiež unavený plus bolesť ruky.

struhanka
29. jan 2022

Na 2. deň mierna bolesť ruky, trochu únava.

jaroe
29. jan 2022

Kamoš nemal žiadne NU

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
29. jan 2022

mm min. týždeň dostal 3 dávku ... vôbec nič tak isto ako aj pri predch. dvoch

junovedievca
29. jan 2022

Muz, vsetko v pohode.trosku bolest v mieste vpichu.inak nic

karmic
29. jan 2022

Ja som mala dvakrát Astru, v decembri Pfizer - nebolo mi ani po jednej vakcíne vôbec nič...a teraz mám covid :(

mikadooo
29. jan 2022

Kamarátky učiteľky mali takto nakombinovaně a všetko v pohode, bolesť ruky do 24 hod., zvýšená únava v deň očkovania.

marfikchov
29. jan 2022

Znášala som to úplne v pohode, ale ja som ani po Astre nemala. Čo má viac štve, že som napriek trom dávkam momentálne doma s covidom bez čuchu a chute. Zas na druhej strane, chválabohu že len takýto priebeh

bona69
29. jan 2022

Bolesť ruky až po prsty , a dosť silná bolesť uzlín pod pazuchou asi týždeň

plastoveobalky1
29. jan 2022

Ja som bola astrou a teraz Pfizer, v pohode nič, dala som si hneď po očkovaní Paralen, a v pohode, ináč aj obe prvé dve dávky boli v pohode , pri prvej trošičku som mala večer studené ruky a chodidlá

lasoli
29. jan 2022

moj priatel je tak,ziadne komplikavcie zatial nema,po pfizeri ale ho mierne pobolievaju klby.Po astre nic.

janba
29. jan 2022

Moji rodicia tak boli, po tretej davke pfizerom im nic nebolo, mamina bola jeden den unavena. A to po astre bola skoro dva dni k.o. kvoli horuckam, po prvej davke

hviezdickazuzka
1. feb 2022

Tuto píšu Slováci svoje reálne skúsenosti a podrobne popisujú vedľajšie nežiaduce účinky: http://nupo.szm.sk/. Ešte stále si myslíte, že sú to výmysly a tie injekcie naozaj chránia zdravie?

kristinaanna
1. feb 2022

Ja mam tak,, po tretej davke nič, ani ruka nebolela😊