Kavitácia a vaše skúsenosti

ronja31
30. jan 2012

Ahoj všetci, som na MD s druhorodenou dcerkou a nedari sa nastartovat organizmus. Samozrejme mi ide aj o chudnutie a viem, ze nepostaci si lahnut k pristroju a nechat zo seba len tak odsat tuk, ale samozrejme je nutna racionalna strava a sport. Nemam v okoli kamosku, ktora by absolvovala kavitaciu viac krat, teda dlhodobejsie, takze neviem ci to ma nejaky efekt, ako sa clovek po tom citi a ci sa kila nevratia rychlo spat. Lebo viem ze jedno je teoria a to co tvrdia skraslovacie salony a druhe je - realita po skusenostiach. U nas v PK jeden salon dokonca je ochotny po dohode mi tu kavitaciu prist spravit domov, kedze deti nemam kam dat (syn este nechodi do skolky a dcerka ma len par mesiacov). Vopred dakujem za Vase skusenosti.

liz_lemon
30. jan 2012

@ronja31 podla mna to nefunguje, ved potom by uz nikto nechodil na klasicku liposukciu...
kolegyna na tom bola, ale len raz, ona je stihla, chcela len vytvarovat stehna, ale povedala, ze nic
pritom hovoria, ze je prave pre takychto ludi, co nie su vyslovene tucni
lepsie je dat peniaze na trenera vo fitku

ronja31
autor
30. jan 2012

liz_lemon dik za nazor, z 6 znamych co boli na klasickej liposukcii si to nepochvaluje ani jedna - ako sami hovoria uz by sa na to nedali. Ja osobne nie som velmi typ co sa necha rezat ked to nie je zivotne dolezite, takze preto zvazujem inu cestu. Trener vo fitku ok, ale pri dvoch detoch sa o pravidelnosti neda hovorit, a kedze mi ponukli moznost aplikovat kavitaciu v pohodli domova, tak ma to z tohto hladiska laka.

liz_lemon
30. jan 2012

@ronja31 tiez mam znamu, co bola na liposukcii, a tiez hovorila, ze to bolelo strasne
a neponukli ti to preto, ze o to nie je az taky zaujem, tak sa viac snazia?
neverim tymto veciam, lebo to znie strasne jednoducho, to by boli len dokonali ludia

ronja31
autor
30. jan 2012

liz_lemon pani mi to neponukla ako univerzalne riesenie, skor ako nieco na zaciatok, nakolko je to sposob rozprudenia lymfo systemu a samozrejme je toho v dnesnej dobe vela. Tiez mi hovorila ze nemozem cakat ucinok po prvom raze ako to propaguju ine salony a prave preto by som chcela najst niekoho kto to absolvoval dlhodobo a vedel by mi povedat svoj nazor 🙂

ronja31
autor
15. feb 2012

ahoj, fakt s tymto nikto nema skusenost? vopred dakujem za info 🙂

matuska2810
15. feb 2012

@ronja31 ja som bola na kavitacii minuly rok pred letom a iba raz.Potrebovala som len tak kilecko dole a neviem si to vynachvalit,schudla som postupne dve kila.Samozrejme treba stravu a cvicenie,ale mne konecne po dlhom case pomohla prekonat tu nezdolnu hranicu.Tento rok pojdem zas bo vianoce boli pre moj bruskospek krute 😀

sendyhubka
26. feb 2012

ja som uz bola na piatom sedeni, chodim raz za tyzden, dodrziavam pokyny, ale nic ani kilo ani centimeter, zajtra mam ist na sieste, no vaham velmi, je to dost drahe a keby aspon dake povzbudenie, ale niiiic ziadna zmena ☹

zabka88
27. feb 2012

@ronja31 ahoj, ja som bola niekoľkokrat a pomohlo, ale pozor tiež som držala dietu a cvičila som, behavala, bicyklovala, kavitacia bola len doplnok - lepšie vytvaralovala driek a stehna ale keby som nerobila so sebou niečo komplexne tak by mi bola nanič.. ale čo ma dosť prekvapilo, cez zimu som pribrala späť ale stehna aj driek mi ostali, pribrala som do bruška a to som pritom hruška...

mimkao
26. apr 2012

@ronja31 neviem, či je to ešte aktuálne, ale jedna baba z dediny bola na kavitácii 5 krát a má 8 cm dole z brucha. Nebola tučná, iba jej po pôrodoch ostalo väčšie bruško. Jej to teda pomohla. Ja sa na to chystám na ďalší týždeň a veľa si od toho sľubujem, tak snáď sa nesklamem. Tiež potrebujem len brucho a driek. Hodím potom info, ako to pomohlo mne.

ronja31
autor
1. máj 2012

@mimkao dakujem za info, som rada, ze sa nasiel niekto kto ma rukolapne vysledky, ja som bola medzitym chora takze mam termin az o 2 tyzdne a sa velmi tesim a tiez som zvedava.

svetlana119
1. máj 2012

ahojky, ja som na kavitácii bola a som veľmi spokojná, bola som 6 x pričom jednu kúru som mala dokonca zadarmo, nakoľko som si kúpila permanentku na 5 ošetrení....
Už po druhom ošetrení boli zmeny dosť viditeľné, pokožka je hladká, dokonca mám pocit, že ešte aj po skončení kúry este dochádzalo k jej zlepšovaniu. 🙂

svetlana119
1. máj 2012

@ronja31
ak máš možnosť tak ju využi, je to naozaj super vec....nielen že ťa naštartuje ale výsledky sú vidieť už aj po prvom ošetrení...postupne sa to zlepšuje viac a viac a efekt trvá dosť dlho...
Už len to, že sa rozhýbe zlenivelý lymfatický systém je dosť , vyplavíš z tela veľa toxínov a látok, naozaj to odporúčam.

erikasadek
1. máj 2012

@ronja31 ja to mam za sebou samozrejme po prvej seanci mi zislo dolu 5 sm dolu zo stehien... teraz jedna vec je co ukazov metera druha vec ze moje nohavice museli ukazat tento rozdiel bohuzial tomu tak nebolo... 😀
mne osobne pomohli ine veci... jedna vec neviem si predsstavit ako ti to budu robit doma ten stroij je dost velky!!! 😉 a po druhe po kavitacii sa musi este robit drenaz lympfaticka a tak neviem akym zazrakom dokazu toto vsetko doviest ku tebe domov.. 😉
mne viec pomohli dlhodobe seance drenaze = myostimulmacia a ultrazvukove seance ... 😉 zalzei kolko to stoji na slovensku;.

eva3107
3. máj 2012

Ahoj ronja31

ja dnes idem 1 krat som zvedava co to bude, pretoze som sa stretla s roznymi nazormi..
No verim ze mi to urcite pomoze rozbehnut moj spomaleny metabolizmus.. Po dcerke som pribrala 8kg a nie a nie dole...moje problematicke partie su stehna a zadok, brusko mam pomerne ploche...tak verim ze mi pomozu ..

Podam info..

ronja31
autor
4. máj 2012

@erikasadek co sa tyka ze to dovezu domov, tak ta fy sa mi uz viac neozvala, ale nasla som inu, su ochotni to spravit aj cez vikend, idem tuto nedelu, takze sa fakt tesim, musela si pred tym vela pit, alebo sa inak na to pripravit?

ronja31
autor
4. máj 2012

@eva3107 evi, daj vediet ako si dopadla, ja idem tuto nedelu a som velmi velmi zvedava 🙂

erikasadek
4. máj 2012

@ronja31 pit nie... normal len nechapem ako este urobia drenaz.. ale daj vediet pretoze seanca trva 45 miut presne je dost neprijemna na usi . kvoli ultrazvuku.... a potom este 40 minutova drenaz to je druha seanca bez toho je prva zbytocna.. 😉 daj optm vediet.. 🙂

baculka33
6. máj 2012

Baby ja vám poradím aj iné finty! Ja som bola v stredu na bruchu a 2 cm dole. Musíte veľa, veľa piť a doplniť vitamín C v prírodnej forme... čiže citrónik do vody a piť, piť, piť... ide to. A pozor na živočíšne tuky, hlavne zrušiť z jedálnička bravčové mäso!!!!!
Ak vám to nepomohlo, tak máte veľmi spomalený metabolizmus a vylučovanie škodlivých látok z tela, potrebovali by ste detoxikačnú kúru. Alebo druhá varianka, lacný prístroj - skoro žiadny účinok.

Ronja31 daj vedieť, ako to dopadlo, fakt som zvedavá, či ti to pomohlo. Stehná idú horšie, pri bruchu je výrazný rozdiel hneď na prvý pohľad. Držím palce

eva3107
8. máj 2012

ronja31 ahoj tak bola som vo stvrtok a som zatial spokojna... a chcem viac :DD... tzn.. zo stehien som sla dole 1 cm , ano zos tehien to ide pomalsie, ale celulitida viditelny rozdiel.., nemam ju uz skoro vobec..hladka pokozka..vyrazny rozdiel po 1 procedure.. Vo stvrtok idem na druhu..
Trvalo to 2,5 hodiny... to piskanie v usiach sa dalo vydrzat cakala som ze to bude horsie... maximalne som si to uzivala a to myslim vazne... 🙂)

vikizuzi
9. máj 2012

Ahojte, ja som bola minuly tyzden na kavitacii. Konkretne mi robili stehna. Na jednej nohe som mala ubytok 3cm a na druhej 2 a pol..takze som s vysledkom spokojna. Samozrejme som 4 dni pred tym a cely tyzden po tom pila minimalne 3 litre vody a jedla dietni stravu. Tiez som po tyzdni spozorovala aj ubytok na vahe 🙂 mozem to len vrelo odporucit. 😉

eva3107
10. máj 2012

Dnes som bola druhy krat , dala som si teraz robit brucho.. isli dole 3 cm... vyditelne 🙂) konecne skoro ploche brusko...po tehotenstve.. 😵

miskakyska
10. máj 2012

@vikizuzi
@eva3107 ahojte..a čo stojí taká sranda?

eva3107
12. máj 2012

@miskakyska

Ahoj tato sranda stoji aspon u nas 1 procedura 80€ cez dve hodky..

miskakyska
12. máj 2012

@eva3107 :o) ďakujem za info...

mimkao
14. máj 2012

Ahojte. Takže ja som objednaná na pondelok, prvá procedúra. Už sa hrozne teším. Hodím potom info, ako to bolo u mňa. Chystám sa na sedem procedúr.

micka21
15. máj 2012

a bol niekto na kavitácii v Nitre? vedeli by ste odporučiť dobrý salón s kvalitným prístrojom? ...tiež by som rada vyskúšala... i ked na zlavovych portáloch sú i nejaké akože super zlavy, ale su tie salony naozaj dobre?

ronja31
autor
15. máj 2012

ahoj vsetci, takze oneskorene ale predsa pripajam moj zazitok: takze zo stehien nezoslo centimetrovo nic (ale ok, lebo nemam este poriadne nastavene tableky kvoli stitnej zlaze a viem ze doktorka povedala ze nemam cakat zazraky kym sa to nenastavi), ale celulitida vyrazne ustupila a hlavne ma to nabudilo a tak idem v tom pokracovat. Ja som nastastie chytila akciu takze ma to vyjde 35 eur, co je aj tak dost ale chcem to do seba investovat. 🙂 som rada, ze aj vy mate dobre skusenosti 🙂

micka21
15. máj 2012

@ronja31 35 Eur jedno sedenie, alebo ako? Tu sú akože akcie po 15-18 Eur, ale nikde sa neviem dočítať, čo všetko je v tej cene obsiahnuté... 😒 a to ti robili len jednu partiu tela? popíšte niečo konkretnejšie, nech mám predstavu... alebo si budem musieť asi do tých salónov zavolať a popýtať sa...

ronja31
autor
17. máj 2012

@micka21 ahoj, toto bola akcia, za 100 eur som si kupila naraz tri sedenia, kde mi robili kavitaciu, lymfodrenaz, radiofrekvenciu na jednej casti tela. Toto je salon u nas v PK a robia rozne akcie, ani som netusila ze inde je to take drahe (nie zeby toto bolo uplne lacne, samozrejme).

maxjolie
18. máj 2012

akurat som nasla na zlavovych portaloch kupony, a tiez sa rozhodujem ci ist alebo nie, o 3 tyzdne odlietam na dovolenku, podarilo sa mi schudnut 10 kil ale pokozka zostala ochabnuta, a o celule ani nevravim ☹ zvyraznila sa tak, ako este nikdy... tiez som z nitry ako ty @micka21 ale o tom salone neviem nic... navyse, vela diskusii som citala a same negat. ohlasy, ale mozno ich pisali prave zeny ktore idu na kavitaciu, a po nej sa zastavia v McDrive 😅