Kavitácia a vaše skúsenosti

ronja31
30. jan 2012

Ahoj všetci, som na MD s druhorodenou dcerkou a nedari sa nastartovat organizmus. Samozrejme mi ide aj o chudnutie a viem, ze nepostaci si lahnut k pristroju a nechat zo seba len tak odsat tuk, ale samozrejme je nutna racionalna strava a sport. Nemam v okoli kamosku, ktora by absolvovala kavitaciu viac krat, teda dlhodobejsie, takze neviem ci to ma nejaky efekt, ako sa clovek po tom citi a ci sa kila nevratia rychlo spat. Lebo viem ze jedno je teoria a to co tvrdia skraslovacie salony a druhe je - realita po skusenostiach. U nas v PK jeden salon dokonca je ochotny po dohode mi tu kavitaciu prist spravit domov, kedze deti nemam kam dat (syn este nechodi do skolky a dcerka ma len par mesiacov). Vopred dakujem za Vase skusenosti.

matamisi
27. apr 2016

Ja by som chcela v Partizanskom s vy?

knedlik544
27. apr 2016

@matamisi ja som nasla v ba v Rači celkom dobre štúdio kde to robia a ako som pisala, tak je to taky balik ze viac ošetrení za sebou. Tak uvidím. Ked pôjdem, dam určite vedieť 🙂

evittam
27. apr 2016

@knedlik544
@matamisi Ahojte, ja som pred pár rokmi (pred druhým tehu) chodila na kavitáciu - kvalitná s kvalitným prístrojom perfektne pomohla - išlo dole na stehnách 10cm a viac. A teraz po druhom tehu a keď som sa konečne rozhýbala niečo so sebou urobiť tak tú istú službu mi spravil vacushape. 😉

matamisi
27. apr 2016

@evittam dakujem...

knedlik544
27. apr 2016

@evittam super vedieť. A koľko sedeni si absolvovala? A tam sa robi jedna partia tych 30 minut? A dodržiavali ste aj pitny rezim a vysadili ste cukry? 😉

evittam
28. apr 2016

@knedlik544 No prvýkrát som chodila raz týždenne cca 2 mesiace, ale to som mala taký balík - kavitácia(nohy alebo zadok) +ešte niečo (už si nespomeniem ako sa to volalo-bola taká masáž pod tlakom)+vacushape - všetko dokopy 2 hodiny. No a potom som po pol roku chodila len na kavitáciu - raz týždenne - 30 min+vibračná plošina. No a cvičila som.

knedlik544
28. apr 2016

@evittam vďaka. ja cvičim aj teraz ale tá koza po dvoch tehu už nie je to co byvala. Tak to vyskúšam teda. 🙂

anulienka29
14. okt 2016
Používateľ anulienka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienka29.

Ahojte tak aj ja som bola už druhy krat na 30 min. 🙂 kavitacii a potom 30min. na lymfodrenaži. Všetko možné som si o tom čítala a zistila som pár faktov, skúsila som to a taktiež som sa rozprávala s fyzioterapeutom, ktorý mi kavitaciu robil. Už po prvom raze som citilia, že mám pevješiu pokožku a -2cm na bruchu. Ale musím podotknúť, že športujem len to brucho mi nikdy nešlo dať dole.
1. po kavitacii by mala nasledovať lymfodrenáž, pretože tuk ktorý bol rozbitý sa musí odplaviť
2. po kavitácií treba véeeľa piť asi 3 litre vody aspoň 5 dni po kavitácií
3. spevňuje sa pokožka hlavne na bruchu, bokoch a stehnách
PS: samozrejme ľudia, ktorí sú veľmi obézny a hneď ako prídu domov si dajú slaninu tak nech nečakajú zázraky 🙂

lucinddas
29. aug 2017

@medulienka71 mozem sa spytat kam ste chodili na kavitaciu? Neviete, ci to este robia?

medulienka71
1. sep 2017

@lucinddas chodili sme do Prievidze a podľa toho čo pozerám na ich stránke - ešte to funguje 🙂 http://www.ladonna.sk/telo.html

lucinddas
1. sep 2017

Ďakujem, pozriem si to. Boli ste spokojná?

sisal161
17. máj 2019

@liz_lemon ja som bola a môžem len pochváliť hneď po úkone 2cm dole z brucha detto kamoška co bola so mnou a moja mama deň po mne 😁

monchichi_98
20. máj 2021

Dobrý deň,
Počas kavitácie nemôžu byť žiadne piercingy? ( v jazyku, v ušiach a pod.)? Má niekto skúsenosti😊 ďakujem

shades3
4. jún 2022

@jania023 ahoj, prosím ťa, ako si spokojná s tým domácim prístrojom? Ďakujem