Vaše skúsenosti s kavitáciou

eva1604
20. máj 2013

ahojte ma niekto skusenost s kavitaciou? nejake percento uspechu a pod?

sisaha
20. máj 2013

@eva1604 kamoska bola. Hned videla zopar cm dole. O dva tyzdne ich mala naspäť...Takze o nicom

trish31
20. máj 2013

@eva1604
@sisaha tak pokial sa pri kavitacii nedodrziavaju urcite pravidla tak to naspat naberie,podla mna ucinky kavitacie su vidiet na zenach s normalnou postavou,nie u tucnych zien

sisaha
20. máj 2013

@trish31 ona nie je vyslovene tucna. Ale kavitacia nie je prostriedok na chudnutie..

trish31
20. máj 2013

@sisaha ja som to nemyslela vyslovene na Tvoju kamosku

ckatka
20. máj 2013

bola som 3 x - a podla mna zbytocne vyhodene peniaze

sakura77
20. máj 2013

@eva1604 ja som.bola parkrat pred rokom, ani nie kvoli chudnutiu ale kvoli zmierneniu celulitidy (pocas oboch tehu som pribrala 17kg a aj dala dole ale na kozi to zanechalo svoje..) tak na to to bolo fajn..nejaky ten cm isiel dole ale minimalne ale na to vyhlafenie to pomohlo (samozrejme po roku som tam kde aj predtym 😀)

666mimi666
20. máj 2013

záleží čo sa od toho očakáva ... Ja som bola 2x a v pohode, som spokojná!

erikasadek
20. máj 2013

@eva1604 pred viac ako rokom, asi 6 seanci. zbytocne vyhodene peniaze ziaden ubytok cm..; len ubytok mojich penazi na konte!!! 😀 🙄

pedalovanie na vodnom bicykly mi viac pomohlo ako toto , ako aj elektrostimulacia tam boli vysledky..

eva1604
autor
20. máj 2013

praveze ja niesom tucna, ale pomalom mam mierny pupok, ale chcem sa v podstate aj touto kavitaciou donutit k pravidelnej strave a k zmene zivot.stylu, inak sa dokopat neviem :D

666mimi666
20. máj 2013

eva1604 Ako nakopnutie to budeš mať dobrý začiatok 🙂 Len nezabudni že nič mastné, po kavitácii minimálne 7 dní a každý deň aspoň 4 litre vody 🙂 a v žiadnom prípade žiadny alkohol..... Ak ideš na viac sedení tak je začiatok slušnej diety 🙂

ssisska
20. máj 2013

Ja som bola len raz a poriadne som to lutovala,ved ten pristroj ti piska cely cas v uchu,a potom ked som prisla domov a isla spat tak som mala pocit ze mi piska v uchu stale a citila som akoby som mala v tele elektrinu,ani spat som nemohla taky neprijemny pocit to bola a bala som sa o svoje zdravie a uz by som nesla nikdy v zivote.

daqa4216
11. mar 2014

ak sa chces nakopnut, tak sa musis nakopnut zmenou zivotneho stylu . tym ze pojdes na kavitaciu nakopnes iba svoju penazenku. Bola som ,vysledok minimalny skor ziadny. minimalny si vnucujem aby mi nebolo az tak luto vyhodenych penazi . Co na mne zabral bol detox od Macingovej a potom trocha delena strava. Za pol roka - 12 kg a a 2 konfekcne velkosti.