Kazia sa mi zuby. Neviete mi niektorá poradiť prečo?

marianca
13. aug 2009

Baby, mám taký problém a dúfam , že nie som sama. Odkedy som otehotnela, následne porodila a teraz plne kojím polročného syna, začali sa mi neskutočne kaziť zuby. 😢 Neviem či je tým kojením alebo čo. Stále si ich umývam a začínajú sa mi aj lámať. Neviete mi niektorá poradiť? Prosím!!!

berenika39
7. jan 2011

@barborka27 já vím, kdybys věděla, jak se já bojím zubaře...ale když to sfoukneš ted, nebudeš si tím kazit později kazit těhulkování🙂))

barborka27
7. jan 2011

@dajna11 fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.....keby si teraz pocula tie moje vydychy,tak odpadnes..... 😀 uz nech je teda pondelok 16.00 a uz nech som u zubarky...a potom asi kazdy tyzdne,co tyzden,den ju budem navstevovat,kym ma neda dokopy....

dajna11
7. jan 2011

@barborka27 aj ja som teraz opuchnutá od zubu a čakám na pondelok 😉 😉 aby som šla že z čoho som zasa opuchnutá. ja mám hrozne zuby.neviem.chodím pravidelne k zubárovi,som tam ako doma a aj tak ich mám na figu. mne dlabali stoličku zlomenú ked som bbola v 3mes.vieš čo to bolo?ja som na to už kašlala...tolko paralenu čo som pobrala od bolesti.a to som nemohla ani ostať doma z práce.opuchnutá,ubolená a s teplotou som musela makať.

barborka27
7. jan 2011

@berenika39 .....ved toto,preto ju chcem zacat navstevovat uz teraz.,nech tehulkujem aspon trosku kludnejsie 😉

barborka27
7. jan 2011

@dajna11 .....juuuuuuuj.....chudatko.....a to ti dlabali bez injekcie?????

dajna11
7. jan 2011

@barborka27 nie ved to mi museli dať injekciu..vieš si predtsviť ako by to bolo bez nej?to by som tam odpadla........preto som sa aj ja bála tam isť,nakoniec som musela na pohotovosť cez víkend čo som bola ako paradajka.a ten milý mäsiar...tie reči....fuj!!!ale tak mi treba,mala som ju na figu už roky a nič som s tým nerobila,ved že ked nebolí tak čo....

barborka27
7. jan 2011

@dajna11 presne,ked neboli,tak co tam budem chodit,co ked mam sice v hube kratery najvacsie,keby som nebola tehotna,tak ani ma ta zubarka nenapadne a necham si ich dalej kazit.....no,ved ja uz budem od dveri kricat,ze som tehotna a ze si prosim injekciu 😀 fuuu...chuda zubarka,asi odovzda svoju prax,ked tam pred nou urobim velke AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.....

dajna11
7. jan 2011

@barborka27 ale sú isto aj horšie prípady.....ja tam chodím často a aj tak ich mám na figu.slabé,kazivé....som zvedava čo zasa mne v pondelok najdu.to idem hned ráno ako bolestivá.tam bude národa po sviatkoch. tiež mám nervozitu z toho.....stále niečo...som tak bojazlivá čo sa zubov týka....mne nikdy netrhali zub aby ma to nebolelo,lebo bol vždy zapálený a tam aj tak tá injekcia neučinkuje.

barborka27
7. jan 2011

@dajna11 drzim ti teda pasticky,ja idem o stvrtej poobede,idem tam prvykrat,tak mozno mi len urobi fotku,alebo co ja viem,ale zlomil sa mi zub na 2x a to sprosto do spicu,no a pekne mi to rozrezava lice z vnutra.....idem uz off....o 5 ma caka budik...dobru noc

dajna11
7. jan 2011

@barborka27 držím päste aj ja.......nech všetko dobre a bezbolestne ubehne.

19ninka27
7. jan 2011

Baby viete mi niektora poradit ako je to zo strojcekom na zuby???kolko stoji..ked mam 20 rokov a poistovna nic nepreplaca len do 18 tych-( cize si to budem hradit sama neviete priblizne kolko by to stalo..a ko dlho sa to nosi..budem rada ked mi napisete ohladom strojceka vsetko co len viete🙂🙂 dakujemmmm 😀 😀 😀 😀

barborka27
7. jan 2011

@19ninka27 .....tak v tomto ti neporadiiiim,ale myslim,ze to by mal vsetko vediet zubar.....

19ninka27
7. jan 2011

@barborka27 bola som u nej a ona ze ona to nerobi ze maposle k inemu kde to robia a ze cenu nevie!!tak teraz rozmyslam ci si mam dat alebo nie..lebo som sa docitala ze to stoji cez 1000 eur..a to je vele si myslim len kvloli jednemu zubu!! ☹ ☹ ☹ aj tak dakujem 😀

barborka27
7. jan 2011

fuuuuuuuuuuuuuuuuu.....tak to je podla mna veeelmi vela.....nie je zac 😉

barborka27
10. jan 2011

no.....tak dnes som bola u zubaaaarky 😢

19ninka27
11. jan 2011

aj ja 😀 a ked som bola odhodlana si stojcek dat tak mi zubarkyna sestricka povie ,,Dnes pani Zubarka nepride nakolko musela navstivit doktora 🙂...tak tomu nechapem som odhodlala ze konecne idem na to a ked to xcem tak to nevyda..asi mi to nieje sudene 🙂 aspon viem odpoved ci si strojcek dat alebo nie🙂...