Kde podávajú infúzie pacientom v Bratislave?

deltaa
1. apr 2016

Dobrý deň, rada by som sa niekoho opýtala kto má skúsenosti alebo info kde dostane onkologicky chorý pacient, kde má problémy s prijmom jedla a tekutín infúziu? Na Heydukovej odmietli, že nemôžu. Je ešte niekde možné?

sissy27
1. apr 2016

aký je dôvod toho, že odmietli? poisťovňa, zdravotný stav, ...? lebo infúziu ako takú vie pichnúť každý doktor, kľudne aj obvoďák, ale ak to má nejako skomplikovať alebo ovplyvniť liečbu, tak odmietnu všade...

8291
1. apr 2016

No tak pokiaľ by to odmietol obvoďak,tak by som príbuzného zobrala na urgent,povedala čo je vo veci,ze nikde ho nechcú infuzkami hydratovať a ci mu máte doma odpáliť obličky.Urcite zhodnotia stav a 1-2 infuzky nebude problém podať cestou CPO.Inak Heydučka sú v experti.pokial pacient nema komplikacie tak super,akonahle sa stav komplikuje a nastava recidíva,tak sa vykrúcaju.Nuž ten názov sv.Alžbety by si mali asi pomeniť.

adeli79
5. apr 2016

Viem, že v Medissime podávajú infúzie, ale závisí, čo presne potrebujete. Na NOU je oddelenie paliatívnej medicíny. Som tiež onkológ, ale v Lučenci, takže inak na diaľku neviem pomôcť. ☹