Kde si rýchlo vybavím magnetickú rezonanciu?

patulka1980
13. aug 2015

surne zhanam vysetrenie na magneticku rezonanciu. vsade je vsak cakacka minim mesiac. mne zistili zhubny nador na maternici a musim predtym ist na magneticku. cim skor tym lepsie. ale si to musim vybavit sama.som z kosic. vie niekto nieco???
dakujem za vsetky rady

hopeja
13. aug 2015

Ked si zaplatis, da sa aj skor, napr.v Ba v Ruzinove.

zuzka105
13. aug 2015

@patulka1980 viem ze v trencine sa da objednat rychlo, a dokonca aj samoplatca, ale nie v nemocnici ale nejake sukromne zariadenie, maju ale aj zmluvy s poistovnami. V rodine takto boli promptne, ale neviem nazov zariadenia, jedine vygooglit alebo by som ti skusila sa opytat, ak by si isla aj do trencina

zuzik307
13. aug 2015

@patulka1980 MRI v KE je okrem UNLP aj v Zeleznicnej nemocnici, pripadne som nasla toto: http://magnetickarezonancia.sk/kosice/#top maju pobocky aj PO, PP...

sense
13. aug 2015

moj muz bol v RK termin do dvochh dni zaplatil si ho ale sam 150e

alexanotbad
13. aug 2015

@patulka1980 to je co za pristup toto u vas v KE? Ved ak mas potvrdeny tumor a potrebuju este predtym MRI, tak nech Ta hospitalizuju tam, kde Ta budu operovat a vysetrenie mas hned. Hospitalizovani pacienti su prednostne vysetrovani, kazde oddelenie mava svoje terminy. Toto je uplne neslychane, aby si si Ty ako pacientka s malignym TU mala sama vybavovat vysetrenie!!!

patulka1980
autor
13. aug 2015

hospitalizovat ma nebudu nakolko ma primar 3tyzdne dovolenku a az po jeho navrate ma budu operovvat

ivushqa
13. aug 2015

@patulka1980 ale primár Ti tú rezonanciu robiť nebude, takže kým sa vráti z dovolenky, už by si mala vyšetrenie urobené....ale celé sa mi to nezdá, ak by to bolo také vážne, určite Ťa hospitalizujú......a to, či máš nález zhubný alebo nezhubný, to sa ukáže až po operácii, po výsledku histológie, nie?

slavka1307
13. aug 2015

Mamacentrum BB

alexanotbad
13. aug 2015

@ivushqa ked tvrdi, ze je zhubny, tak jej predpokladam urobili biopsiu a ma to potvrdene histologicky 😉

@patulka1980 presne ako pise @ivusqa primar gynekologie MRI robit nebude a ani ho vyhodnocovat, cize ak mas stanoveny termin opky, oni Ti musia zabezpecit to vysetrenie. Nie je myslitelne, ak mas naozaj taku zavaznu diagnozu, aby si si to riesila po vlastne linii!!!

alexanotbad
13. aug 2015

@slavka1307 v mamacentre v BB nerobia MR

slavka1307
13. aug 2015

@alexanotbad Prepáčte, to som nevedela. Chodím tam na sono, tak som myslela, že všetko tam majú.
@patulka1980

oslo1
13. aug 2015

toto co je za vtip? Primar ma dovolenku, tak sa neoperuje? To je JEDINY na oddeleni, kto vie viest operacie? A cakanie na MRI pri potvrdenom zhubnom nadore mesiac? A este aby si si ho aj sama zohnala? Toto je co za zly vtip?

Neviem ti poradit, hore uz padli nejake rady.
Prajem velmi vela stastia, a skore uzdravenie.

zuzik307
13. aug 2015

@oslo1 vcera sme zakladatelke temy radili dalsie moznosti, kedze ma termin operacie az koncom septembra...nie je to jedina nemocnica a jediny lekar v KE, ktory operuje danu diagnozu...urcite by som necakala 😒
@patulka1980 mas vypisanu ziadanku na MRI?

twinflame
13. aug 2015

@patulka1980 skúšala si sa na MRI opýtať tu? http://www.zzke.sk/pre-pacientov/oddelenia/odde... Raz som potrebovala CT a tu som sa dostala bez čakania. Povedali mi, že mám prísť kedykoľvek. Prišla som, predo mnou boli dvaja pacienti, za 20 min. som bola hotová. Bolo to navyše počas letných prázdnin, takto nejako pred rokom. Žiadne výhovorky na dovolenky a pod. Prišla - odišla 🙂 Skús, možno sa Ti pošťastí 🙂

patulka1980
autor
13. aug 2015

tak v prvom rade, robili mi biopsiu, histologicky nalez bol zhubny nador. sla som do kosic objednat sa na operaciu. zasadala komisia a stanovili mi termin posledny septembrovy tyzden. ja som sa spytala ci to je vtip a oni ze nemaju volny termin, ze vsetko su tu onkologicki pacienti, ktori maju rakovinu a cakaju. tak som sla rovno za primarom. on povedal, ze oni v kosiciach onkologickom ustave su odbornici na rakovinu krcka maternice. on to bude robit,ale ide na dovolenku a pride az o tri tyzdne. dali mi ziadanku na magnet.rez. a mam sa objednat na vysetrenie, ze dovtedy to stihnem.
cize ja si zhanam kde mi skor urobia magnetic a tympadom ked budem mat magnet by som chcela ist hned na operaciu hoc aj k inemu lekarovi. niekto musi okrem nich vediet to zooperovat.
a jedno je pravda, vsetko sa da vybavit hned,ale musia byt znamosti a peniaze. ak toto clovek nema,tak si ho pohadzuju a clovek moze aj zomriet.

patulka1980
autor
13. aug 2015

@zuzik307 praveze aj tam som volala a termin je mesiac minimalne

mimka
13. aug 2015

@patulka1980 michalovce si skusala? Je to smutne tie cakacie doby 😔 skus sa s nimi dohodnut nech ti volaju kebyze sa im nejaky termin uvolni...

pedroma
14. aug 2015

@patulka1980 v Trenčíne (aj ked teda podla bydliska riadne od ruky) vo voj. nemocnici. Ja som teraz v juni dostala termin do dvoch tyzdnov od objednania. Pracuju aj v sobotu.

barb1
19. máj 2016

magnetická rezonancia kĺbov a chrbtice - tu nás vybavili bez čakania http://www.spinn.sk/sluzby/magneticka-rezonancia

lily_89
22. nov 2016

Ja mám veľmi dobrú skúsenosť s ortopedickou nemocnicou clinica orthopedica, profesionálny prístup a MR zo dňa na deň bez čakania. Keď je nevyhnutná je dosť nanič čakať na ňu aj pol roka.

rebeca2
5. sep 2017

čaute, urobia mi niekde MR bez odporučenia lekára...?dík

sense
5. sep 2017

@rebeca2 za priamu platbu ano