Kedy dostanem menzes po skončení kojenia?

kralicica
29. apr 2011

Ahojte kočky. Som rok po pôrode. Takmer rok som plne dojčila (konkrétne okolo 11 mesiacov). To znamená, že už skoro 2 roky som nemala menzes (tehotenstvo plus dojčenie). Dojčiť som prestala pred 2 mesiacmi a menzes stále nikde. Je to normálne? Dokedy mám čakať a kedy z toho začať robiť "problém"? Mám ísť pre istotu na gynekológiu? Naposledy som bola po šestonedelí... 😒

kathrin6
4. okt 2011

no baby, ale ani jedna ste si nevsimli, ze kralicica caka druhe babatko takze je to uz jasne preco menzes nedostala, ale suhlasim, ze u kazdeho je to individualne a nezalezi na tom ci koji alebo nie.

saranata
4. okt 2011

dojčím stále a menzes som dostala 3 mesiace po porode, a rovnako aj po prvom aj po druhom porode, staršiu som dojčila rok a pol , mladšiu ešte dojčím

svetlusa12
4. okt 2011

Ja som porodila v marci, ale kedze som mala tak malo mlieka, ze som vlastne nekojila, menzes som dostala v maji. Prvykrat bol dost silny,ale dalsie boli v pohode, bez bolesti a predlzuje sa mi stale cyklus.... pred tym som tiez mala predlzeny, ale teraz je to este viac badatelne 🙂 ...

bleelka
4. okt 2011

Prave som isla napisat moju skusenost, ale ako pozeram, podla pasu mas uz otazku preco to nechodilo, zodpovedanu 😉 takze si prvu mrchu ani nestihla dostat a otehotnela si, ze? Tak zelam bezproblemove tehotentvo a porod a vela radosti z deticiek... no a pre ostatne, ktore to zaujima, ja som dostala po 14,5 mesiaci od porodu, aj nadalej som kojila, ale zrejme menej, preto dosiel menzes, ze sa znizila frekvencia, resp. asi som v noci mala dlhsie pauzy ako 6 hodin... takze kojte co najviac a potom ked to obmedzite, dostanete a mozte mrchovat a kojit dalej 😀 😀 😀

glamorous55
28. sep 2020

https://fitshaker.sk/preco-by-vsetky-zeny-mali-... Možno Vám článok pomôže k pravidelnému cyklu ;)