Kedy ste začali mat príznaky pri Omikrone?

6. mar 2022

Ahojte, po koľkom dni po styku s pozitívnym ste začali mat príznaky pri omikrone?

xiaomi_
6. mar 2022

rodicia na 5 den, ja doposial nic

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jabuducanevesta
6. mar 2022

v piatok som začala trochu pokašliavať, v sobotu cez deň bolo mi tak jak pri chrípke, slabá, bez teploty, test domáci negatívny, ale jak omráčená, unavená, v nedeľu som len ležala a v pondelok Ag test v nemocnici pozitívny, v stredu PCR test pozitívny a už to šlo...

lenusik296
6. mar 2022

Na 4. deň, všetky ag testy negatívne, domáce tiež, pohotovosť a až pcr pozitívny

misisika
6. mar 2022

Príznaky o 2 dni, ale test bol pozitívny až na tretí

alana1
6. mar 2022

priznaky na 7. den od kontaktu

x_mery_x
6. mar 2022

Muz bool naposledy v utorok s pozit kolegom v piatok ho to dostalo a mna v nedelu bolelo hrdlo, v pondelok horucka,

elenajezova
6. mar 2022

Za dva dni.

zuzanockamt
6. mar 2022

Deti 2 dni, test pozitívny až na 7my deň, keď im už nič nebolo. U seba neviem, lebo neviem od koho som sa nakazila.

tosomja
6. mar 2022

Tak priatel mal 25.1 test pozitivny bez priznakov, dcera 28.1 test pozitivny a az 5.2.mala priznaky.
A teraz po jarnych prazninach bola dcera v pondelok, utorok, streda v skole a vecer uz teploty, bokest tela, hlavy, kasel...a stvrtok pozitivny test, ja od vcera teploty, bolest hlavy.

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
moniikka
6. mar 2022

Manžel pozitívny AG v nedeľu a ja po ňom v stredu aj s mladšou dcérkou, staršia pozitívna ďalšiu nedeľu a najmladši syn až týždeň po mne

tosomja
6. mar 2022

@lubka261 ano a este horsie jej je ako predtym

tosomja
6. mar 2022

@lubka261 a pol triedy tiez

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maris5
6. mar 2022

Nam syn dobiesol zo skoly na jarne prazdniny. 2 dni boli v skole. Dodrbany sme vsetci 4. U syna to zacalo v sobotu bolestou bruska, potom ho bolela hlava a bol unaveny. O 2 dni uz aj mladsi mal 38.9 teplotu, zvracal, unaveny, stazoval sa na brusko. Manzel tiez, teplota, slabost, zachripnuty, kasel. Ja na 3. den, teplota, bolest hrdla, oci ma brutalne boleli, hlava ma bolela, som bez hlasu, nemam cuch ani chut. Mam chut umriet. Lekari nam nedali nic. Aj ked som doktorke pisala, ze starsi sa nemoze v noci nadychnut, ze sa stazuje na bolest v hrudi a ma saturaciu 91, tak mi odporucila otvorit mu okno. A mensi zacina kaslat, uz vyzeral 3 dni ok.

kaila1
6. mar 2022

Dcera - pondelok, utorok doobeda kontakt s pozitivnym spoluziakom, uz v utorok vecer ju zacalo skriabat v hrdle. Ja kontakt s dcerou v utorok vecer, v stredu nadranom si prisla ku mne lahnut, ze ju boli brusko, ja som prvu slabost zacala pocitovat vo stvrtok na obed. Takze obidve priznaky do cca 36-48 hodin.Dcera bola mimochodom pozitivna s priznakmi( teplota, sople, bolesti tela, hlava, atd) 3 tyzdne predtym.

kaila1
6. mar 2022

@tosomja U nas to iste, dcera znovu po troch tyzdnoch pozitivna, ja s nou a obidve sme sa citili horsie ako pri tych predchadzajucich variantoch.Pri ziadnej chorobe doteraz ma neboleli dlane a chodidla.😏

nikka055
6. mar 2022

Ako viete kde a kedy ste sa nakazili? Lebo my doma sme začali mat priznaky vsetci naraz a absolútne nevieme kto a kedy nas nakazil vsetkych v tu istu chvilu 😄

tosomja
6. mar 2022

@nikka055 moja urcite v skole. Nikde nechodime

tosomja
6. mar 2022

@lubka261 dakujem

nikka055
6. mar 2022

@tosomja no hej ale nakazili ste sa postupne , my sme spolu nikde neboli tak aby nas niekto nakazil naraz 🤔 nas priznaky chytili vsetkych v jeden den

pr85
6. mar 2022

Mne to doniesla z roboty žena. V utorok ráno som ju viezol na PRC test, expresne rýchlo jej prišiel v ten istý deň pozitívny výsledok a ja som bol v štvrtok ráno na PCR teste a večer mi prišiel výsledok, že som pozitívny. Príznaky som ale začal pociťovať od stredy.

bilancia
7. mar 2022

na 5ty den