Kopnutie do brucha

9. máj 2024

Ahojte, chory 8r syn ma v spanku nechtiac kopol do boku brucha-praveho, kde je pecen. Citim jemnu bolest rebra. Mam ist rano k dr.? Ci az pri akych priznakoch? Tehotna nie som. Ale je tam pecen.. dakujem.

petermafo
9. máj 2024

Narazené rebro pečeň nebolí také kopnutie počas spanku by nemalo mať vpliv na pečeň.To by ste museli mať ťažkú nejakú haváriu či úder silný kopanec ktorý by vám zlomil doslova rebrá a mali by ste podliatiny.

lindusss2016
9. máj 2024

Neviem si predstavit, ze ti 8 rocne dieta zo spanku zasadi taky silny uder, ze by to ovplyvnilo pecen. Prepac, ale prehanas.

michaela789
9. máj 2024

@petermafo pečeň rozhodne bolieť dokáže a poriadne, najmä pri silnom údere. V bojových športoch je to jeden z najspoľahlivejších spôsobov ako eliminovať súpera. Ale samozrejme, dieťa by to asi nezvládlo...

luliu
9. máj 2024

Nič ti nie je, neskutočne prehanas

taynee
9. máj 2024

A čo si myslíš, že sa stalo? Že ti odtrhlo pečeň? Čo je to slezina? Alebo máš poranenie vnútorných orgánov? Máš dieťa s Chuckom Norrisom?

radkaradix
9. máj 2024

alebo "dieta ma koplo v spanku" znamena, ze ju kopol niekto iny.. ved vysetrenim nic nepokazis..

petermafo
9. máj 2024

@michaela789 nehadám sa ale pri ochoreniech keď ma niekto

michaela789
9. máj 2024

@petermafo sledujem MMA (UFC, Oktagon, Bellator) a garantujem, že chlapci nie sú žiadne hrkálky, fyzičku majú na úrovni a sú zdraví jak tie repy. Napriek tomu, úder do pečene (alebo aj liver punch či liver shot) pokladajú za jeden z najochromujúcejších úderov vôbec.
Tu sa v príspevku bavíme o neúmyselnom kopnutí, nie o liver punch, pravdaže. Ale tvrdiť, že pečeň nevie bolieť je jednoducho mylná predstava. Pokojne si to vyhľadaj, ako sa stokiloví chlapi zložia od bolesti v priebehu sekundy. Je to sila 😅

autor
10. máj 2024

@petermafo dakujem

autor
10. máj 2024

@lindusss2016 len som sa spytala, dnes stale boli, ale asi rebro

autor
10. máj 2024

@michaela789 dakujem.ale asi to bude rebro,ktore kopanec stlmilo

autor
10. máj 2024

@taynee naco takyto vysmech? Len som sa spytala🤷‍♀️

autor
10. máj 2024

@radkaradix a kto by ma kopol? 🙈 syn bol chory, dako sa pretacal na manz.posteli a podarilo sa mu kopnut ma.dost to bolelo,aj boli, ale kedze nemam ine priznaky, tak neriesim u dr.

autor
10. máj 2024

@luliu neskutocne to bolelo🤷‍♀️