Kozmetika Weleda - skúsenosti

fairinaa2
12. aug 2015
Používateľ fairinaa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fairinaa2.

Dobrý deň, máte niektorá skúsenosti s prírodnou kozmetikou Weleda? Nedávno som sa k nej dostala a vyzerá celkom dobre, dokonca aj pre malé deti. Vopred ďakujem za vaše skúsenosti a názory 🙂

----------------

Oficiálne recenzie našich mamičiek na prípravky Weleda nájdete tu: https://www.modrykonik.sk/forum/modry-konik-testuje/vase-skusenosti-s-pripravkami-weleda/

fairinaa2
autor
23. sep 2015
Používateľ fairinaa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fairinaa2.

A nie je nejaká pokuta za klamlivú reklamu, keď to nie je až taká prírodná kozmetika ako prezentujú? Dnes totiž každá spoločnosť chce byť, extra BIO natural, všetko z byliniek zo záhradky ale v podstate opak je pravdou...

akzujs
26. sep 2015
Používateľ akzujs je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od akzujs.

Nedavno som zacala pouzivat kozmetiku Weleda kvoli tomu, ze som bola velmi sklamana ked som zistila ze aj znacky ako Yves Roscher, Milva, ktore sa prezentuju tym ze su prirodne, obsahuju velmi skodlive chemikalie. S Weledou som spokojna, vsetky veci nadherne vonaju, pokozka je hydratovana, dezodorant ucinny, plet cista a svieza. Predtym som mavala ekzem, seborhoicku dermatitidu, aktualne uz nemam ziaden problem.

zlatkavav
26. sep 2015
Používateľ zlatkavav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zlatkavav.

@akzujs A objednávaš na weleda.sk alebo kupuješ v drogérii? Sestra žije v Rakúsku a hovorí, že to tam majú priamo v drogérii, ale že je to celkom drahé, tak čo a viac oplatí?

akzujs
28. sep 2015
Používateľ akzujs je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od akzujs.

U nas to nie su ziadne velke rozdiely v cenach co som si vsimla, ale v drogerke mozes prist kupit a mas to hned avsak vyber zvykne byt mensi, na internete je viac produktov ale treba platit postovne... Ja objednavam.

luciakraj
28. sep 2015

ja ju objednavam cez jednu lekaren ... ak ces info tak ip

liviadanova
27. jan 2018

Kočky najviac sa však oplatí zaregistrovať do ich klubu - získaš 10 % zľavu od prvého nákupu. Registrácia je jednoduchá, viac info na ich web stránke. My používame od nich pleťovú aj telovú kozmetiku, tiež majú super starostlivosť o bábätká a dcérke umývame od prvého zúbka zuby zubným gélom, lepší nepoznám.

bulgarianrose
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sabi_n
3. mar 2022

@luciakraj Dobrý deň, píšem o Welede diplomovú prácu. Pomohli by ste mi prosím s vyplnením ankety? Hľadám len Weleda zákazníkov 🙂

sabi_n
10. mar 2022

Dobrý deň, píšem diplomovú prácu o spoločnosti a produktoch Weleda. Tie čo ju používate, vedeli by ste mi prosím vyplniť 5 otázkovú anketu? link pošlem súkromne 🙂 ďakujem veľmi pekne za každú jednu odpoveď. 🙂