Kozmetika Weleda - skúsenosti

fairinaa2
12. aug 2015
Používateľ fairinaa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fairinaa2.

Dobrý deň, máte niektorá skúsenosti s prírodnou kozmetikou Weleda? Nedávno som sa k nej dostala a vyzerá celkom dobre, dokonca aj pre malé deti. Vopred ďakujem za vaše skúsenosti a názory 🙂

----------------

Oficiálne recenzie našich mamičiek na prípravky Weleda nájdete tu: https://www.modrykonik.sk/forum/modry-konik-testuje/vase-skusenosti-s-pripravkami-weleda/

nevenka
12. aug 2015

Ahoj, my mame kremik pre maleho do nepriazniveho pocasia a zubnu pastu - ale vyuzivame zatial minimalne. Mne vyhovovali kremy Alverde a cenovo dostupne, len teraz mam extremne suchu pokozku a nepomahalo nic prirodne, tak sme skoncili pri inej kozmetike...ale moze byt fajn, len ceny su vyssie, no...

bibistec
12. aug 2015

my sme mali len vzorky ale nic moc sami to nezdalo ako nie zle ale nic vynimocne ked mozem zhodnotit tak premrstena cena a kvalitou porovnatelne s lacnejsimi. ale ako vravim moj nazor.

luciakraj
12. aug 2015

My pouzivame vacsinou len znacku weleda ... mame pasty sprchace olejceky pre deti a kremik na ritku. Ich zlozenie je uplne super bez zbytocnej chemie - jasne da sa este prirodnejsie ale to uz ide moc do penazi ... aj ked sampon regeneracny z ovsenych sa .i moc neosvedcil a deodorant od saloos je lepsi ako weleda for man .. naposledy som kupila v dobrej cene cez lekaren nwm ci mozem napisat prssnu stranku ked tak ip a teraz mi prisla aj karticka z klubu weleda a tam by mali byt tiez nejake zlavy tAk som zvedava

luciakraj
12. aug 2015

@bibistec a ktoru kozmetiku by si povedala ze je lacnejsia v takej kvalite? Rada vyskusam dakujem 🙂

bibistec
13. aug 2015

@luciakraj tazko povedat lebo kazdemu vyhovuje ina my sme napriklad alergicke s dcerkou na aloe vera a tea tree cize darmo je to kvalitne nevyhovuje. Dcerka ma aj atopicky ekzem a jej vyhovuje nivea repair and care, toto konkretne mlieko jedine toto jej zvlhci pokozku a to sme uz vyskusali asi vsetko z lekarne aj drogerie a potom mne vyhovuje krem lipobase z lekarne bez parfumov a ozaj dobry mastny ale ako vravim kazdy musi na sebe vyskusat.

terinka015
15. aug 2015
Používateľ terinka015 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.

Ahoj, ja používam túto značku už niekoľko rokov a som spokojná, každému vyhovuje niečo iné na pokožku, ale ja mám veľmi citlivú a niekedy si tiež spravím kúpeľ s nechtíkovým prípravkom, čo je určený pre bábätká ;)

lenkanovakkova
18. aug 2015
Používateľ lenkanovakkova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenkanovakkova.

Ja som minule objednala túto sadu http://eshop.weleda.sk/nechtikovy-dojcensky-set/p/391/ a som spokojná, je veľmi jemná a šetrná pre detskú pokožku 🙂 A za celkom dobrú cenu...

fairinaa2
autor
21. aug 2015
Používateľ fairinaa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fairinaa2.

@luciakraj Takže by si mi ju odporučila? Chcela som ju skúsiť a keď budem objednávať, chcela som aj pre dcérku niečo objednať. Nepotrebujem 100 percentnú biokvalitu, ale predsa len trošku prírodnejšej kozmetiky nie je na škodu 🙂

luciakraj
21. aug 2015

@fairinaa2 jasne urcite skus .. ako nebudem ju tu ospevovat ako najlepsiu vec na svete ale som spokojna neobsahuje toxicke latky ako niektore komercne a to ma uspokojuje... ja som kupila pre deti sprchac a to je zaroven aj sampon a potom olejcek a teraz maju najlepsie ceny cez jednu lekaren mozem napisat do ip sprchace sme tam pokupili .. aj ked nepenia moc ani zubna pasta nepeni moc ale su super

kakadu007
21. aug 2015

ked som prisla na kramare na kozne tak ma tam primar vysmial, ze sa mam spamatat a opytat sa mojej mamy, co pouzivala na svoje deti, ze staci detske mydlo obyvajne, ziadne mazačky... a to som bola presvedcena ze ked mu vymenujem vsetky moje bio weledy a pod, ze ma pochvali...

luciakraj
21. aug 2015

@kakadu007 aj teraz mi kamoska vravela co studuje potraviny ze aj v kozmetike nie je naskodu chemikalia, ze radsej trocha chemie ako plesniva tvar :D a ze vyrobky z ropy nejsu az tak zle lebo ropa je tiez predsa s prirody .. tak to ma zabila :D o welede som jej teda ani nehovorila :D

margaretka818
22. aug 2015
Používateľ margaretka818 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretka818.

Takéto odpovede milujem, keď moja mama používala takúto kozmetiku tak nebolo všade okolo toľko chemikálií, dnes sú všade, vo vode, vo vzduchu, v ovocí, zelenine,... a to už nikto nespomína, potom sú rôzne alergie, kožné, dýchacie a pod... Mal aspoň sto rokov ten doktor? Ja som spokojná s prírodnou kozmetikou a nemenila by som ju

lejlla
22. aug 2015

za mna tiez max spokojnost...hlavne vyuzivam to mliecko do kupela,po ktorom uz netreba natierat...

kakadu007
22. aug 2015

mne sa paci tato porovnavacia tabulka, co ktora z nasich beznych kozmetik pre deti obsahuje:
http://babetko.rodinka.sk/starame-sa/starostliv...

lenkanovakkova
24. aug 2015
Používateľ lenkanovakkova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenkanovakkova.

@lejlla to je super, tiež ho mám veľmi rada a niekedy rozmýšľam či ho nezačnem tiež používať :D

lejlla
24. aug 2015

@lenkanovakkova ze 🙂...inak sa mi v tom maly trosku smyka,ale je to o zvyku ....

tinkax
24. aug 2015

u nas jediny ucinny krem na zadok je weleda a este zboznujem ich balzam na pery, dr Hauschka je tiez fajn a este Korres grecka kozmetika

roxana280
24. aug 2015

Rodila som v Rakusku pred cca.7.rokmi, v porodnici mali len Weledu a na novorodenca odporucali len tu a len olejcek.Davala som poctivo aj na zadocek mast od Weledy, ale neskor sa mojmu synovi, nebol zial kojeny pokozka dostala do problemu, nabeh na atopicky ekzem, na ten nam dali v Rakusku Pelsana Med kupele, ktore zabrali. Weledu som vtedy pouzivala len na zadocek uz. A potom sme dlho pouzivali eucerin az kym som neobjavila biodermu a ten krem na zadocek aj telovy sampon a kremy pouziva moj syn dodnes.Ma krasnu plet a ziadny problem. Odpoved: Urcite je to dobra kozmetika - Weleda, inak by ju babice ani porodnice v Rakusku neodporucali.

zlatkavav
25. aug 2015
Používateľ zlatkavav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zlatkavav.

@tinkax ja mam strašne suché pery, kamarátka mi odporučila pantenol z lekárne (tuším tak sa to volalo), ale stále nič nezaberá, myslíš, žeby mi mohol ten balzam od weledy pomôcť, lebo už neviem čo mam skúsiť...

roxana280
25. aug 2015

@zlatkavav kokosovy olej

tinkax
25. aug 2015

@zlatkavav myslim ze by ti to pomohlo, je naozaj vyborny a maju ho aj v dm -ke, stoji 5 eur fakt vyskusaj

zlatkavav
4. sep 2015
Používateľ zlatkavav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zlatkavav.

@tinkax Určite pozriem, normálne je na ňom napísané Weleda?

tinkax
4. sep 2015

ano weleda taka tycinka na pery

miriam511
11. sep 2015
Používateľ miriam511 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od miriam511.

Ja používam túto značku na vlasy a na telo, mám veľmi citlivú pokožku a nemám po tejto značke žiadne alergické reakcie, čo som fakt vďačná, lebo je to nepríjemné, keď sa furt musíte škriabať... Ale objednávam ju na weleda.sk, myslím, že tam to vychádza lacnejšie.

martaniana
11. sep 2015

My používame, zubné pasty a šampón pre deti a sme veľmi spokojní..

margaretka818
14. sep 2015
Používateľ margaretka818 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretka818.

Ja by som chcela vyskúšať tiež sprchový šampón ale je to dosť drahé, tak myslíte že by sa mi mohla oplatiť investícia?

miriam511
18. sep 2015
Používateľ miriam511 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od miriam511.

@margaretka818 Mne to na ekzém pomohlo, je to vhodné aj na citlivú pokožku, skús vyskúšať a uvidíš, musíš poskúšať čo ti vyhovuje a potom zistíš, ktorý ti najviac vyhovuje ;)

jonki
18. sep 2015

ochranny krem, olej po kupeli, krem, sampon-nechtikova rada- spokojnost. Dceram sa paci vona, mne zlozenie, reakcia pokozky je ok. My sa vacsinou umyvame len obycajnym detskym mydlom a telo casto len vodou. Cize nemazem po kazdom umyti a tak aj ta cena nie je az taka rozpocet zatazujucu.

@nevenka alverde nie je moc prirodna....len je tak prezentovana. Detsku radu som skusala minimalne...ale dospelacke alverde veci na prvy pohlad a dotyk su smahnute chemmiou az az. I ked reklama je silna a ludom sa to vrylo do povdedomia ako nieco kvalitnejsie a prirodne. 😉

vi_py
22. sep 2015
Používateľ vi_py je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vi_py.

@jonki Priznám sa, že si na túto reklamu neviem spomenúť, to je asi tým, že TV pozerám minimálne. Ja nakupujem na weleda.sk, už som videla aj v drogériach ich výrobky ale priamo zo stránky mi prídu lacnejšie a malá s nimi nemá žiaden problém a to má môj manžel ekzém. Možno by mal tiež skúsiť detskú kozmetiku ;)

jonki
22. sep 2015

@vi_py nemyslela som doslovne ...teda ze niekde bezi v TV reklama na alverde prirodnu kozmetiku.....ale je to prezentovane tak aby to vyzeralo ako prirodne 😉 My TV nemame vobec, cize ani nemam ako mat prehlad o TV reklamach.