Krátka a slabá menštruácia

paprska
11. jan 2021

Zdravim žienky.Mali ste už menštruáciu 2/5fna a slabú menštruáciu.Ja po 1x.Vysetril Vám dr hormóny.Mne dnes môj gynekológ povedal,že mám zápal močových ciest.Testy som robila boli negatívne.Tehu príznaky boli...Ďakujem za normálne odpovede Pekný večer🙋

ivka21
11. jan 2021

A robil to test aj gynekológ na to co ti ukážu testy z lekárne sa moc nespoliehaj. Mne vyšiel negatívny a bola som tehotná. A tiež by ti mal zobrať krv ci nemáš hormonálnu poruchu

paprska
autor
11. jan 2021

@ivka21 nerobil .Vyšetril má zo spodu urobil sono odpoveď zápal močových ciest.Ani som mu nepovedala o príznakoch iba prsia som mu ukázala a povedala že menzes som mala 2a pol dňa aj to slabé bol ticho.

babydesire
12. jan 2021

@paprska ja minule mi haproval ms ale bola som chora,a teraz bol zas kratsi ale silny ale mrnila som hak, v minulosti som uz cudnu mala a nic sa nezistilo

paprska
autor
12. jan 2021

@babydesire vidíš to.Nechapem čo sa ti snami deje....ja mám prsné dvorce na prsníkoch zväčšené a biele hranolky a majú to ženy tehotné v 6tt

paprska
autor
12. jan 2021

@paprska no vidíš to nechápem čo sa to snami deje.Mna šťavu moje civile mám zväčšené prsné dvorce a biele hrbolky čo majú tehu ženy v 6tt