Krém proti celulitíde

nadaa1
21. aug 2018

Ahojky zaujíma ma aký krém pomáha proti celulitíde alebo na spevnenie kože aby bola pevnejšia a zdraušia a krajšia alebo krém alebo olej na to aby sa ta celulitída prestala tvoriť máte skúsenosti s niečím dakujem

lubik87
21. aug 2018

@nadaa1 vynechať cukor , masáže ,drepy , sprchovať striedavo tepla studená ..ale poviem ti je to drina :/

dominika6
21. aug 2018

@nadaa1 žiadne kremy nepomáhajú..treba žiť zdravo,zdravo sa stravovať,cvičiť a ošetrovať pokožku..

nadaa1
autor
21. aug 2018

@dominika6 a ako správne sa ošetruje pokožka ?

katarinka289
21. aug 2018

Na Fb. V skupine s Ivetou zdravo a krasne... Predava kozmetiku Nuskin a ma velmi dobre recenzie. Len je to drahsie. Ja mam zatial len bieliacu zubnu pastu, ale ma v ponuke aj Epoch telove mlieko, ktore vyhladza pokozku a podla real fotiek zakaznikov to naozaj funguje.

dominika6
21. aug 2018

@nadaa1 kremovať po sprchovaní...stačí aj výživný krem..pomasírovať,alebo piling..žiadne zázračné maste niesú

floriana_
21. aug 2018

Celulitídu má 80% žien a nedá sa nijak liečiť. Vytvoril sa z toho iba sprostý biznis, ktorý sa snaží nahovoriť ženám, že je to vada. No ak tým trpí 8 z 10 žien, nebude to vada, ale súčasť života a ludského tela predsa 🙂

katarinka289
21. aug 2018

@floriana_ da sa jej urcite predchadzat zdravou stravou a cvicenim. Je jasne, ze ak mam celulitidu, 80kg a zerem pizzu, tak sa jej nezbavim

floriana_
21. aug 2018

@katarinka289 to jasné, to by malo byť bez debaty 🙂 ja len že žiadne zázračné krémy neexistujú. Ak je nejaký problém, treba sa mu snažiť predísť, a vyživovať sa zvnútra. Žiadny krém na celulitídu podla mna nikomu ešte nepomohol, netreba to podporovať ;)

janulka1802
21. aug 2018

Celulitída vo veľkej miere záleží aj od typu postavy ak je zena typ hruška takmer vždy má celulitídu bez ohľadu na stravu cvičenie majú ju aj profesionálne športovkyne taktiež modelky ja ju mám tiež a to som stihla jem zdravo a moje o 20 rokov staršie kolegyne ju nemajú vôbec majú iný typ postavy ale brucho majú ako tehotné

anetka1978
22. aug 2018

Aj ja mam brucho po 3 r porodu akoby som bola v 5om mesiaci, ale celulitidu nemam ani teraz , ked mam 63kg ani ked som mala pred tehu 52kg a to jem vsetko..

llubi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
llubi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dandelion94
24. aug 2018

ten príspevok nadomnou je maximalna kravina :d

llubi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janulka1802
24. aug 2018

Fakt zaujímavé keby bol taký krém a fungoval tak určite väčšina žien ktorá má celulitídu by si ho kúpila