Krv v stolici u 2 -3 mesačného bábätka

rupuni
14. apr 2019

poradte mi moj syncek bude mat 24.4. len 3 mesiace je predcasniatko vsetko v pohode pekne priberame papame obcas hnacky obcas zapcha pučíme sa a tlačíme dost casto ale inak ok...ale obcas mava akoby lien krvi v stolici vyter bol v poriadku poradte stretli ste sa s niecim podobnym ? co to moze byt po pripade z coho ? dakujem

katkalubkova
14. apr 2019

@rupuni podla mna to moze byt presne tym co pises, obcasne hnacky a obcas tvrda stolica. Hrube crevo a konecnik je casto namahany a ked praskne nejaka cievka, tak uz to je....

arcticcode
14. apr 2019

Je to bežné pri takejto stolici, stáva sa mi niečo podobné, mám IBS (a 26 rokov :D ). Zameral by som sa na stabilizáciu stolice, čiže probiotika, ak nie je kojený, tak možno radšej mlieko z laktačnej banky ako tie práškové nepodarky...

diewcatqoo
15. apr 2019

@rupuni ahoj, ak mava obcas hnacky, obcas zapchy a obcas boli brusko, nemoze to byt alergia na kravske mlieko? Nema aj ekzem alebo suchu kozu? U nas sa to takto prejavovalo.. striedavo hnacky, striedavo zapchy, ekzem, krv v stolici, neskor zvracanie.
Netvrdim, ze u vas to musi byt tym. Mozno ma tu krv naozaj preto, ze mu obcas tazko ide vykakat, tak sa podrazdi konecnik.
Ak ale kojis, skus na cas vyradit vsetko mliecne a uvidis, ci nebude zmena. Drzim palce