Krvácanie mimo menštruácie

andrejkazabka
14. jan 2012

ahojte kocyk,mam taky probelm a netusim ako si to vysvetlit kedze sa mi to stalo prvy krat....Na 15 den cyklu po normalen menstruacii som dostala najprv slaby vytok a pak normalne krvacanie ako pri menzese ale bezbolestne i ked sprevadzane bolestami krizov...je to dost neprijemne ama to ja vystrasilo lebo mi to nedava zmysel,je to okej ci je nutne ist k lekarke?poradte ak mate taku skusenost...diky =)

cema
8. jan 2016

@adriazab ale co ked ma objednala až na 21? A krvácam uz 8 mi deň.a nevyzerá ze by to chcelo skončiť.nič ma okrem krizov neboli.

zovana13
30. mar 2016

Dievčatá mne sa stala podobná vec. 18. deň cyklu som začala silno krvacat aj S bolesťami. Keďže už polroka užívam antikoncepciu A krv bola prvé mesiace len vo výtoku, doktorka mi povedala že je to úplne normálne, ale už mi to dávno prešlo A bolesti som pred tým nikdy nemala, stretla sa S tým už niektorá Z vás ?

tinka1005
3. sep 2016

Prosim Vas poraďte mi menštruáciu som mala dostať 29.8 končiť mala 2.9.2016 nedostala som ..teraz da sa povedat rano 4.9. Som začala slabo špiniť co to znamená? Dakujem

simonsita2430
12. nov 2016

Ahojte žienky. Mám taký problém. Som 17 dní po menštruácií a dnes ráno som začala krvácať, trochu ma bolí brucho, a dosť som slabá a točí sa mi aj v hlave. Pred týždňom som užila tabletku "PO" môže to mať niečo s tým spoločné?? Alebo čo to môže znamenať?? Treba navštíviť lekárku?? Ďakujem za každú radu

monika0123
12. nov 2016

@simonsita2430 nie som si istá, ale tabletka po má vyvolať menzes. Ale vravím, nie som si istá

luna379
3. jún 2017

Ahojte. Užívam antikoncepciu Vreya (vysokohormonálna, vždy mi pekne držala cyklus), menštruácia sa mi však nedostavila v pauze na to určenej (bežne to mám na 3.-4. deň pauzy) ale až prvý deň užívania nového blistra. Dnes užívam už 14. Tabletku a stále mám menštruáciu. Je pravda, že jej intenzita klesala približne 9 deň už išlo len o drobné špinenie, potom pár dní výtok, ale dnes sa znovu objavila v plnej sile. Krv je normálna, červená. Sex s partnerom sme pre istotu nemali. Neviem čo si o tom myslieť.

mima12e
8. jan 2018

Zdravím mam 17 rokov. Asi 4 dni pred menstruaciou som začala slabo krvácať myslela som si ze som dostala menstruaciu. Ale ked som začala za 4 dni krvácať viac tak som sa zľakla. Po 4 dňoch mi skončila menstruacia a krvácanie mam este teraz a to uz je 10 dni od toho . Neviete co by to mohlo byt. Neviete ci by som mala ist ku gynekologické.Ďakujem

cema
8. jan 2018

@simonsita2430 tabletka PO ťa kompletne rozhádže.ja som sa z nej dávala do poriadku pol roka kým bol menzes normálny....ťa tabletka obsahuje strašne svinstvo.takze to ako sa cítiš je podľa mňa normálne

suesue1983
18. jan 2018

Ahojte skusim obnoviť tému.U lekárky som bola robila mi sono vraj všetko ok ale už 5ty deň krvacam a ona vraj ovulačné môže byť....Ale sa mi to nezdá,teliesko vraj nemá ako toto ovplyvniť.Tak neviem/

zuzicek88
27. feb 2018

@suesue1983 Ahoj prosim ta,ako si dopadla? aj ja som zacala krvacat v strede cyklu,nikdy v zivote sa mi to nestalo,velmi sa bojim,co to je,zajtra idem ku gyn.

suesue1983
28. feb 2018

@zuzicek88 Ahoj ja som to už raz mala a dala mi vtedy na upravu duphaston ci ako sa to volalo,ten mi pomihol ale akonahle som ho vysadila zas.Potom sa to same upravilo.Teraz mam teliesko tak si myslim ze z toho aj ked tam ona nic nevidi ziadnu cistu alebo nieco,scebar sa zas opakoval tak neviem..Ja uz ani neviem ktora je prava ms//Skusim piť alchemikovy čaj ten mi pomohol na upravu ...Mozes byt prechladnuta alebo cysta alebo tehu (mne sa stalo)alebo nic ako teraz u mna ... 😆😐Hlavne nestresickuj,drzim palce a nech je vsetko v poriadku,daj vediet ako si dopadla)

zuzicek88
28. feb 2018

@suesue1983 Velmi pekne ti dakujem za podporu,si moc zlata,bola som hned rano u gyn.bola tam este len sestricka a ta ma ubezpecila,ze to sa obcas moze stat,inak pred tym ms som mala dost stabu,som sa cudovala,tak mozno preto..

veronka184
24. mar 2018

Ahojte tak aj ja riešim podobny problem po cca 12 den cyklu krvacam slabo. Doteraz uz treti mesiac sa to opakuje som špinila dlho cca aj 2tyzd. Vo štvrtok idem na vyšetrenie tak sa obávam čo mi povie. Mesiac pred tym ako som zacala spinit som bola na sone a vysetreni bolo vsetko v poriadku. Ďakujem že ste prispeli aspon som v obraze 😣

tanja84
8. nov 2018

Tiež mám ten problém. Mala som dlhý menzes cca 12 dní doktorka mi predpísala ascorutin krvácanie prestalo po 3 dňoch a teraz na 24.deň cyklu sa to vrátilo. Tak neviem či je to ďalší menzes alebo niečo vážnejšie.

veronka184
8. nov 2018

@tanja84 mne dr povedal ze to je normalna vec nieco hormonalne a dal mi dufhastan nasla som si na webe ze zeny pred prechodom to postihuje. Odvtedy sa mi to spinenie vracia niekedy. Ale ja mam len 37 tak zeby uz prechod?!!🤔

tanja84
14. nov 2018

@veronka184 nie je na prechod trochu skoro. Teraz ako som písala prišiel menzes na 24.deň cyklu a v pohode po 5ich dňoch bol koniec. tak neviem čo sa dialo cyklus pred tým. 21.11. som objednaná ku gynekologičke na preventívku tak mi snád povie čo to bolo.

juriva
14. nov 2018

vola sa to ovulAcne krvacanie a nie prechod

sofia02
6. dec 2018

Ahojte ak sa môžem opýtať nestretli ste sa niečím takýmto? Menzes som mala 14.11. Končila 22.11. A od 28.11-4.12 som mala špinenie a 2.12 bola ovulácia a maly sme s priateľom poh. Styk nechránený ... Neviete čo to môže byť?