Krvácanie mimo menzesu

molly9991
24. feb 2014

ahojte,ja by som mala otazocku uz dlhsie sa snazime o babo ale zatial to nevychadza nakolko mam asi aj cystu a zdravotne problemy len sa chcem spytat mam dostat menzes v podstate zajtra ale v sobotu som mala krvacanie asi dve tri hodiny a podobne bolesti ako pri menzese..ale potom uz od soboty nic ..ziadny priznak na menzes ani nic..tak neviem co sa to moze diat 😕

ichbinich
24. feb 2014

@molly9991:
Mohlo to byt aj uhniezdovacie krvacanie. Ja som mala pri druhom tehotenstve nieco podobne: tyzden pred predpokladanym terminom menzesu krvacanie, ale iba chvilku. Na druhy den tiez malicko, potom nic, no a potom nic neprislo, tak som si robila test... A bol pozitivny 🙂 A vysledok mi tu prave vycina v kuchyni 😀
Ale za krvacanim moze byt hocico, ak ta to zneistilo, radsej chod k lekarovi, ked aj tak mas problemy, ako pises.
Ale dufam, ze to bude to uhniezdovanie a dobre to dopadne 🙂

molly9991
autor
24. feb 2014

@ichbinich dakujeeeem,no ja tiez dufam ze to bude vsetko ok aj ked uz teraz zacinam mat podozrenie ze pride ten pravy menzes 🙂 asi este si pockam na ten najkrajsi vysledok v zivote a inak k tvojmu vysledku gratulujem :D