Krvácanie po sexe

erika8988
22. apr 2014

Ahojte mam otazocku v poslednej dobe cca asi 2 mesiace mavam po pohlavnom styku miesrne krvacanie ale nie vzdy. NIkdy som to este nemala samozrejme isla som hned ku gynekologovi vysledky v poriadku, vsetko ok . Dal mi niake lieky nato ze ak mam niaky skritý zapal ale nic. ... Zajtra tam idem zase lebo som stoho nervozna ze co to moze byt mate stým niekto skusenosti?

niky21
22. apr 2014

Ani malé výrastky nenašiel? Ja by som sa dala vyšetriť aj inému, pre istotu, vlastný pokoj. Nemala si teraz niekedy mykozu? Môžu sa tvoriť malé trhlinky, ktoré vedia dosť krvácať keďže po styku tam je všetko prekrvene. Ináč, kamarátka tak zistila že je tehu, keď po styku krvácala, ale to asi nie si, či aj by si mohla?

onep
22. apr 2014

hlavne, aby si mala cytológiu z krčka maternice v poriadku.....

dobromila1111
22. apr 2014

@erika8988
Mne sa to stalo, zľakla som sa a šla hneď na 2.deň k dr. Mala som ranku na maternici. Dr spravil kultiváciu a odporučil, aby sme menej divoko sexovali..🙂
Odvtedy je to ok.

erika8988
autor
22. apr 2014

@niky21 nie povedal ze tam nic nevidi a to ma pozeral pekne dlho tehu isto nie menzes mavam pravidelsne a aj berem antikoncepciu. a na sone povedal ze som neni :D

erika8988
autor
22. apr 2014

@onep mala som vseetko v posriadku aj stery ...

erika8988
autor
22. apr 2014

@dobromila1111 :D tak mi niak divokonesexujeme ale tiez sa ma to uz pytal . som zvedava co mi povie zajtra naozaj

lyzzy
22. apr 2014

@erika8988 .....stava sa mi to.Bud ked mam sex po dlhsom case alebo ked sme trosku tvrdsi.

kety123
22. apr 2014

Ja som krvacala obcas pri sexe, alebo podla toho ake obdobie po menzese bolo asi ako som mala hormony a bolo to z ranky v krcku maternice, dr. vravel ze by sa to malo tehotenstvom upravit a zatial som po porode 7 mesiacov a ani raz sa mi to nestalo ...az mi je to divne 🙂 a som zvedava do kedy to vydrzi, predtym to bolo celkom casto hlavne v druhej polovici cyklu ..

karina07
22. apr 2014

Ahojte, ja som mávala krvácanie po styku.... niekedy áno, niekedy nie.Bola som z toho riadne na nervy...Hneď som sa šla ku lekárke, ale všetko bolo ok aj cytológia....po pretrvávaní problému som zašla ešte ku inému lekárovi a ten hneď zbadal ranku na krčku maternice, bola potrebná konizácia. Odvtedy je všetko v poriadku 🙂

mmichael
23. apr 2014

@erika8988 ja som to mávala , keď som brala HA, nejako mi to nedržalo cyklus, mávala som aj také tmavé špinenie, a aj po sexe som to mávala, ale keď som HA prestala brať, prešlo to, mne to špinenie vadilo

mircalla
23. apr 2014

@erika8988 Moze to byt aj nejaka bakteria, nemas ine problemy, svrbenie, palenie pri moceni?

erika8988
autor
23. apr 2014

@mircalla
@mmichael
@karina07
@lyzzy
@onep
@niky21 tak dnesna navssteva uu gynekológa , vsetko ok ziadne cisty sono v poriadku povedal mi ze mi to mohla sposobit aj antikoncepcia kedze je nizkohormonalna .. ze ked doberem posledne balenie mam dost a kusime dat inu a uvidíme ze co to potom urobi .. no mozem byt kludna 😝

niky21
30. apr 2014

Tak to je super, teším sa 🙂

anna2232
13. jún 2018

Dobrý deň, mám jeden problém s priateľom som mala asi 2x pohlavný styk. Prvý krát som trošku slabšie krvacala a potom to prestalo a druhý krát som tiež krvacala a nechápem prečo. Nemohli by ste mi nejako pomôcť? Ďakujem vám za vašu odpovedať.

lenkak89
28. máj 2021

Dobrý deň, potrebujem poradiť. Priateľ do mňa strčil prsty a robil to tak drsnejšie a na druhý deň som začala krvácať, teda bol to skôr taký výtok a už to trvá týždeň! Aj predtým sa mi to stalo parkrát, ale nikdy to netrvalo takto dlho. Stále aj po týždni mám taký výtok-občas krv,občas taký hnedý. Vie mi niekto poradiť, čo to môže byť? Povedala som si, že počkám do pondelka a keď to neprejde, pôjdem k lekárke.