Kto z vás je chorý?

lucia851
22. sep 2021

Ahoj ste niektorá prechladnuta alebo máte chrípku? Mne je nanič, boli ma aj hrdlo aj kašeľ mam, hlava ma boli.

janetinka27
22. sep 2021

@lucia851 s muzom sme nachladnuti, ja mam atb, sestra s detmi tiez a aj moja mama. neboli sme spolu,takze kazdy dostal sopel svojou cestou 😂

lucia851
autor
22. sep 2021

@janetinka27 ja sa pre istotu otestujem mame doma testy na koronu lebo musíme malého testovať kvôli škole ale dúfam ze nemám kovid. Už som ho raz mala

zuzik8778
22. sep 2021

aj mňa s dcérou skolila nejaká viróza..obe máme atb....koronu nemáme, lebo pred vyšetrením u lekára sme museli byť testované...

vanda323
22. sep 2021

@lucia851 Ale určite máš Covid! Samozrejme recesia 👍

janetinka27
22. sep 2021

@lucia851 robili sme si tiez testy, ale boli negat. doktorka mi povedala,ze ak mi nachladnutie neustupi,mam sa objednat na pcr. v tejto dobe ma clovek nervy z obycajneho nachladnutia a kasla.
zelam ti,nech si rychlo fit

simca06022011
22. sep 2021

Jasne ze aom chora ako každý september 😁😂

lucia851
autor
22. sep 2021

@janetinka27 ďakujem

tanyan
22. sep 2021

@lucia851 Ak nezaberá domáca liečba, treba sa objednať na bezplatný PCR test ako príznakový pacient a potom s negatívnym výsledkom k lekárovi na výter / odber a pre ATB.

evka258
22. sep 2021

To už človek nemôže ani prechladnúť...už je to hneď covid🙈

suve99
22. sep 2021

...chorí sme už všetci, ale na nervy z tohto pekla, ktoré s nami stále ešte hrajú...😂

lucia851
autor
22. sep 2021

@suve99 to máš pravdu

sid515
22. sep 2021

Ja, manžel, dcéra, dusivý kašeľ, upchaté nosy, bolesti hlavy a celého tela. Pre istotu sme boli na testy. Antigény negatívne, o 2 dni negatívny aj PCR. Bežný september u nás 🤷‍♀️

danielahamar
22. sep 2021

muž bol pred 2t. hlasivky, ja už 2t. hlasivky, hnusný dusivý kašel, mala som 5d. antibiotiká, ale neviem či je zmena a dosť ťažko sa mi dýcha, kedže trubica stále stiahnutá, tak jem už druhý deň cibulu, že však hádam povolí

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelca0510
22. sep 2021

@lucia851 drž sa. Ja som sa konečne vyliečila z angíny. Tak dúfam,že sa na mňa nič nenalepi už 🙂

lucia851
autor
22. sep 2021

@evka258 kovid nemám som sa o testovala. Tak len oddychovať musím a lieky si dávať

gina33
22. sep 2021

@lucia851 och jaj som tiež ochorela 😔ledva dýcham... kašel,nádcha...Hrozne niečo..Len vydržať asi..🤷🏼‍♀️😔

kisskiss
22. sep 2021

@evka258 za posledné dva roky som bola chorá 2x, obidva razy som si myslela, ze som len prechladnutá, no a obidva razy to bol covid.. niekto má proste tú smolu 😭

tanyan
22. sep 2021

@kisskiss smolu alebo skôr šťastie - ak si to prekonala len s príznakmi prechladnutia, tak máš protilátky a potvrdenie o prekonaní.

kisskiss
22. sep 2021

@tanyan no príznaky prechladnutia len prvý večer, potom to už bolo peklo, hlavne tá druhá nákaza, pričom som bola v piatom mesiaci.. nejak som nikdy nebývala chorá, max raz za rok nejaká viroza, takže som si vždy myslela, že keď to aj dostanem tak len v ľahkej forme.. dobre ma to odrovnalo obidva razy.. 2 týždňové horúčky a nekonečný kašeľ sú pekne vyčerpávajúce.. a zas môj muž, ktorý furt chytil nejakú virozu, ani len odo mňa nedostal ten covid, normálne bol negativny na antigéne aj PCRku a nič mu nebolo.. 🤯

sasesoe
22. sep 2021

@lucia851 ahoj, tiez sme chori, PCR negativni

lucia851
autor
22. sep 2021

@sasesoe ja som tiež negatívna, ide mi hlava prasknúť, od bolesti mi nič nezaberá, slabá som, kašeľ mam, hrdlo ma pobolieva

ivka21
22. sep 2021

Ja mam nádchu a oči mi slzia

lusinda1989
22. sep 2021

Ja som bola chorá minuly týždeň testovala som sa samotestom a negatívna. V piatok ochorela mladsia dcérka a včera starsia obidve otestované doma a negatívne. Ja som mala dutiny tak upchate že som myslela že mi hlavu roztrhne. Mladsia dcérka len soplisko jak sveta starsia bodový sopel a dusivy kasel. Takze čistá parada

bimbambim
22. sep 2021

Človek už ani chori nemôže byť ,lebo všetko kovid.Nech vymyslia ešte testy na angínu testy na chrípku spravíme si doma lekárničky na testy a keď ochoriem tak jeden deň sa otestujem na kovid druhý deň na chrípku tretí deň na angínu medzitým si spravím test na rotavirus a ešte porozmýšľam či nedám aj tehotenský test.Lekara už budem len informovať podľa toho aký test mi vyšiel a podľa toho mi pošle recept.Kludne môžu robiť homoffice 😉😁

poopsie
22. sep 2021

@bimbambim mam taky pocit, že len covid je VIP a zaslúži si test ... Asi z nejakého špeciálneho dôvodu 🤔😅

nttnnt
22. sep 2021

@lucia851 jasne vies kolko deciek je chorych aj syn bol mal aj antibiotika nejaka viroza zas lieta vo vzduchu ono totiz existuju aj virozy a chripky a nielen kovid

poopsie
22. sep 2021

@nttnnt vies čo by ma zaujímalo, ako by dopadli všetky tí ľudia s '' obyčajnou '' virozou bez atb....aj ja som brala na začiatku mesiaca, lebo som mala husté guče zelených hlienov

bimbambim
22. sep 2021

@nttnnt presne dcéra je 4 tacka vravela,že minulý týždeň ich chýbalo desať z 27 detí.U syna tiež veľa detí je doma netestovali ich proste sa liečia doma .U mna je október soplavy dcéra vždy v novembri angína posledné dva roky ju síce obišla angína ,ale do prvej triedy november vždy týždeň doma .

bimbambim
22. sep 2021

@poopsie ja som sa nevedela spamätať z jednej virózy polroka.Bolo to si cez pred 12 rokmi už a bola som tehotná, ale tak ma to draplo ,že som skončila v nemocnici na plucnom a dávali ma dohromady veľmi dlho.Uz sa pridružilo aj iné a hrozila mi ventilácia.Odvtedy mám rešpekt pred každou virózou a to ani tehotná nie som 😁