Ktorá z vás má 3D mihalnice?

tilly
13. jan 2012

mate niekto? na co si dat pozor? lebo pohybuju sa v cenach od 25-150€ co mi pride dost velky rozdiel, tym padom bude zrejme aj rozdiel v kvalite, co poradite?

cucuc
18. aug 2016

@hyta Ahoj, prosim ta zmenilo sa u teba nieco pouzivanim Gigalashu? Rozmyslam nad nim, ale citam vela reakcii ze za vobec nic neudialo.

hyta
18. aug 2016

@ivanka12311 Musím zhodnotiť, že po mesiaci používania sa nič neudialo. Mihalnice zostávajú rovnako zničené ako boli, ani tmavšie nie sú, z mojej strany veľké sklamanie a to som chodila 3 týždne bez namaľovaných mihalníc, aby ten "zázrak" lepšie fungoval. No čo už........ 🙂

ivanka12311
18. aug 2016

Tak potom uz neviem :/ ja som sa licila normalne pouzivam gigalash kazdy den ja som ten velky rozdiel videla aj po naliceni beznej riasenky ktoru pouzivam kazdy den

katie1
22. aug 2016

Ahojte, toto leto som si dala urobit 2x 3D mihalnice, bola som spokojna, ocka krasne, nemusela som sa cele leto malovat, ucel to splnilo, avsak uz si nechcem dat a ako to postupne vypadava tak aj s mojimi mihalnicami, prip. skoro so vsetkymi a aj nejake ostavaju tak velmi kratucke. Za aku dobu mi dorastu moje mihalnice? Mate skusenost?

majula
22. aug 2016

@katie1 u mňa to bolo pol roka a mám pocit, že nie sú také ako pred tým ☹

wowi
7. sep 2016

ano dámy!ceny sú horibilné.ale závisí aj od toho či dáte objemové či vám aplikuje 1umelé na 1mihalnice.som ešte začiatočníčka v professii.chcela som pridať fotku ale neviem.kosta123 pekná práca.môžem ťa niekedy navštíviť?

ariannazara
7. sep 2016

@hyta Ahoj skus ricinovy olej kamoška si dávala neskutočne mala mihalnice ja mam teraz 3D a tiez ho chcem skúsiť ;)

hyta
7. sep 2016

@ariannazara Ďakujem, ja som ho už kedysi skúšala, no bol taký hustý, zle sa to nanášalo a mala som z neho zapál spojiviek. No s odstupom času ho môžem zasa vyskúšať.

lunila
10. okt 2016

@katie1 Prosím môžete mi dať kontakt kto robí 3D mihalnice ďakujem

katie1
10. okt 2016

@lunila ja som bola v Tescu v Lamaci...v Galerii. Cinanky tam v salone robia nechty, mihalnice a manikuru. Mozem odporucit.

frlka
21. okt 2016

zienky, daju sa 3D mihalnice odstranit aj doma? ako? vdaka.

jovlka
8. nov 2016

ahojte, ja chodím v Senci k jednej super šikovnej kočke ,robí všetky tipy mihalníc. Ja som začala pred rokom s 3D a teraz si dávam jemnučké norkové. Sú neskutočne prirodzené. na dorábku chodím cca po 4 týždnoch. Odporúčam . kuk na fb Mihalnice Senec

ajko
26. feb 2017

@frlka prosím ťa, dopracovala si sa k informácii, ako si odstrániť 3D mihalnice doma? Ďakujem za info.

klarini17
26. feb 2017

@ajko mne povedala baba co mi ich robila ze mam dojst k nej na odstranenie ale nemohla som a moje mihalnice boli velmi otrasne uz tak poradila ze jedine olejom skusit. ale pozor aby si si nevysklbala aj svoje ako ja😠 radsej si ich chod dat odstranit

ajko
26. feb 2017

@klarini17 Ďakujem za info 🙂

frlka
27. feb 2017

@ajko ahoj. no veru sa to neda. potrebujes special. pripravok na odstranenie mihalnic. ja som nakoniec isla do salonu kamoske, dala mi to dolu 🙂 inak sa nedalo. vytrhala by som si aj svoje mihi. 😀

victoria1985
17. máj 2017

@kosta123 dobry den,kde robite vy mihalnice dakujem

kosta123
19. máj 2017

@victoria1985 momentalne nepracujem som na MD.
Inak Považská Bystrica.

kosta123
25. okt 2017

@wowi dakujem pekne až teraz citam prispevok.
Po 2rocnej MD pauze znova zacinam pracovať moc sa tesim 😊

lara1408
14. nov 2017

Ahojte chcem sa opýtať mala som tri mesiace 3d mihalnice oči ma štípali len pri namočení do vody, ako plávaní, kúpaní atď. proste keď sa mi tam dostala voda a to mi dosť vadilo lebo som nemohla chodiť plávať, tak som si ich dala dole. Chcem sa teda spýtať či je to normálne alebo bolo nekvalitné lepidlo ?? Teraz som si ich teda dala dole len momentálne vyzerám ako obarená keďže svoje mám veľmi krátke, tak rozmýšľam či si ich znovu dám len neviem či hľadať lepšiu kozmetičku alebo čo. Ďakujem 🙂

natkor
28. mar 2018

@11lili11 mozem sa spytat ako sa volala baba co ti ich robila? Ja som dopadla rovnako ale po tyzdni uz

nataliabrun
23. máj 2018

@gabes mozem aj ja poprosit kontakt a ceny u Martiny? Dakujem

adulkkaaa
24. máj 2018

Ahoj tak na tu sumu... 3d mihalnice umele stoja 30€ ale ako tam pises 150€ ta to je uz kvalita norkove mihalnice robene rucne go uz je ina kvalitka odporucam to kazdej babe soja 80€ ale oplati sa tie mihalnice su ako vase vlastne ;)

ladyelsa87
28. júl 2018

@disha11 kde máš salón prosím ťa? Krásna práca, hneď by som sa objednala 😊

silvialilien
22. okt 2018

@tbvizaz odkiaľ ste

tbvizaz
22. okt 2018

@silvialilien ja uz nerobim

essenceee
18. nov 2018

magneticke mihalnice ste skušali? Mate s nimi nejake skusenosti?

damoska
18. nov 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

tiež som o nich počula, teda čitala som o nich článok, rada bysom ich skusila, len neviem kde a ako sa k ním dostat

laurika25
18. nov 2018

@damoska dnes som ich akurat objavila tu v inzeratoch, ponukaju ich baby za par eur.

mareri
10. dec 2018

čo vlastne znamena 3D mihalnice? to su nejake nalepovacie, alebo ake?