Ako prebieha preventívna prehliadka u 12 ročnej slečny, ktorá už mala menzes?

Zodpovedané
8. mar 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť o priebehu preventívnej prehliadky.

Ako prebieha preventívna prehliadka u 12 ročnej slečny, ktorá už mala menzes?

Koľko by asi mala vážiť, ak sa jej výška pohybuje okolo 148 až 150 cm?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

preventívna prehliadka prebieha štandardne. Pani doktorke o menzes určite povedzte. Čo sa týka váhy pre 12 ročnú slečnu, tak tá je medzi 40 - 50 kg.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas