Ktorá z vás má 3D mihalnice?

tilly
13. jan 2012

mate niekto? na co si dat pozor? lebo pohybuju sa v cenach od 25-150€ co mi pride dost velky rozdiel, tym padom bude zrejme aj rozdiel v kvalite, co poradite?

silvialilien
10. dec 2018

@mareri áno to sa lepia umelé na tvoje prirodzene a výsledok je krásny ak sú pekné husté spravené

michaela329
8. júl 2019

Baby, ja som si davala 3D pocas jari, kvoli alergiu. Teraz by som si chcela svohe prirodzene nafarbit, ale este mi na kazdom oku zostala jedna muhula. Vyzeram ako debil 😄 Myslite, ze si ich mozem zafarbit aj tak? Farbim si doma sama. Svoje mam blondave.

silvika98
9. júl 2019

Zdravím,môžte mi dat kontakt na.Sokolovsku,na mihalnice? Vopred ďakujem s pozdravom Silvia
0905672597

nostres
9. júl 2019

Ahojte, dala som si dnes robit 3D mihalnice, vsetko ok, nic ma nestipalo a teraz po par hodinach mi uz vypadli dve mihalmice, ale mne sa nejako nezda, ono to vyzera ako trs, to tak ma byt? Cca 4-5 mihalnic v kope a potom este druhy trs cca 3 mihalnice... Mna slahne, potrebujem aby vydrzali aspon dva tyzdne ☹️.

silvialilien
10. júl 2019

@nostres áno to sú asi trsy, mne vydržia 3 týždne, raz mi vydržali týždeň dako povypadavali, povykrucali sa ale to bolo po polroku a len raz zatiaľ.a mne začnú vypadávať tak za cca týždeň ale ten 1 deň čo máte neboli ste nad parou alebo v mokrom ?24 hoď sa nemá ale šak to vás určite poučila kozmetička.no a len tak samé vypadli bez toho že by ste ich chytali ,česali?Lebo ja ich necesiem skoro to vôbec.

nostres
10. júl 2019

@silvialilien ano upozornila ma na to, nic take som nerobila ☹️. A do rana mi povypadali dalsie 3 ☹️

silvialilien
10. júl 2019

@nostres zvláštne no..snáď boli dobre prilepene a spravené.

nostres
10. júl 2019

@silvialilien uvidime, za dva tyzdne ideme na svadbu, som zvedava ako dopadnem ☹️🤦‍♀️

silvialilien
10. júl 2019

@nostres ja osobne keby to ch em len na 1x kvôli nejakej akcii by som išla 2 dni pred tým či nebol termín?

nostres
10. júl 2019

@silvialilien ja nerada robim veci na poslednú chvilu a bola som v tom ze 4 tyzdne to vydrzi na sto percent a este som sa bala nejakej reakcie, tak ze z dva tyzdne keby nieco to vyriesim... Ale ja som ich chcela celkovo si dat, aspon na leto a jesen...

stanka_s
16. aug 2019

Ahojte, chcem si dať urobiť mihalnice, hlavne kvôli dovolenke. Na čo si dať pozor? Chcem, aby vyzerali čo najprirodzenejšie, aké vybrať?

silvialilien
17. aug 2019

@stanka_s asi 12 stky odlahčene

stanka_s
17. aug 2019

@silvialilien ďakujem, čiže keď poviem kozmetičke 12 stky, tak bude vedieť? To sú 3D? Ja sa v tom vôbec nevyznám 😂

silvialilien
17. aug 2019

@stanka_s no je viac druhov Dčiek ale povedzte že chcete proste jednu mihalnicu na vasu jednu na jednu,lebo viac Dčka to je aj viac mihalni c pokope (trsy) mne robí dlzka 12 a 3D a keď ma každú nalepenu na mojej tak ešte pár kusov trsov chcem aby to bolo hustejšie 😊

stanka_s
17. aug 2019

@silvialilien Mne by stačilo aby mihalnice vyzerali ako keby mám špirálu, takže 3D mi postačí 🙂 . Vďaka za vysvetlenie 👍😉❤️.

silvialilien
17. aug 2019

@stanka_s tak to zas mne nie neplatila by som každé 3 týždne aby vyzerali ako so špiralu, aj keď prvý x mi také prišli a bola som sklamana ale potom to bolo lepšie.☺

jannullka1
17. aug 2019

@stanka_s ahoj, kazdy vyrobca moze mat inak oznacene mihalnice. Ale ak chces take prirodzenejsie, tak skus kozmeticke povedat, aby bola dlzka max 12 cm a hrubka 0,15. Popripade vytočenie C. Vytočenie D su vacsinou uz take riadne vytocene,mne osobne sa az take nepacia.

viki1072
29. okt 2019

@ivanka12311 ahoj a vedeli by ste poslat aj.foto tých mihalníc ako vyzerajú po aplikácii gigalashu? On aj zahustuje alebo predlžuje mihalnice? Ďakujem

ivanka12311
29. okt 2019

@viki1072 foto žiaľ nemám foto ale to gogalash sérum mi pomohol veľmi rýchlo čo som potrebovala po odstránení umelých mihalníc zhustli a dorastli boli ešte dlhšie než čo boli moje vlastné

adrika0904
15. nov 2019

@stanka.. mozem poprosit kontakt na vas a adresu, kde mihalnice robite v BA? Dakujem

lucina1100
16. okt 2021

@ivanka12311 ahoj, môžem sa opýtať či naozaj funguje ten gigalash? Fakt ponom rastu mihalnice? Ako sa to nanáša?
Dakujem ti za odpoved😊

ivanka12311
17. okt 2021

@lucina1100 fungovat funguje velmi spokojna som bola v podstate mi aj zachranil moju traumu...len ta cena😒 ja som ho riesila po odstraneni umelych...vyzeralo to fakt hrozne, tak som googlila lebo som sa hanbila aj medzi ludi chodit.To je take priesvitne serum a aplikacia ku korienkom mihalnic ako ocnu linku len viac na tie mihalnice

lucina1100
17. okt 2021

@ivanka12311 no ta cena je hrozná, ha som sú včera dala mihalnice a nikdy viac.
Idem si kúpiť ten remover na odstránenie mihalnic a idem to dať dole, vôbec sa mi to nepáči, chcela som niečo iné ako my urobila, vravím jej to čo je? Dala som vam aj obrázok čo chcem a sj nakreslené dĺžky ako to ma robiť, no samozrejme urobila si podľa seba krava sprostá.
A tebe mihalnice vypadali? Či ako? Ale myslím svoje? Ostala si bez nich? A keď vypadávajú umelé tak padajú aj zo svojimi či? Iba tie umelé spadnú? Nevieš?

ivanka12311
18. okt 2021

@lucina1100 mne niektore mihalnice pri odstranovani vypadli spolu s tymi umelymi..niektore tie preživšie sa polamali, ale vyzeralo to hrozne

brissp01
16. dec 2021

@tilly ahojte ako prebieha aplikácia 1D mihalnic? Dávajú sa dole moje mihalnice?? Ďakujem

brissp01
16. dec 2021

@ivanka12311 bude môcť si dávať aj špirálu keď PP čase už ich nebudem chcieť alebo vypadať inak?

andreja13
20. dec 2021

@brissp01 to sa dava na jednu tvoju mihalnica jedna umela, take som mavala zo zaciatku, teraz uz si davam viacej. Tvoje mihalnice sa nemaju preco davat dolu. Spiralu som si dala, len ked som dlhsie nesla na doplnacku, ze nebol termin alebo ze som ja nemala cas. Hlavne keby si ich chcela dat dolu tak si ich nedavaj tak, ze si budes brhlit oci alebo co, lebo to pojdu umele aj s tvojimi. Ale treba ist potom normalne tam kde ti ich robila a ti to urobi tak aby tvoj mihy ostali neposkodene 🙂

brissp01
20. dec 2021

@andreja13 ďakujem krásne za info. A môžem sa opýtať môžem ich normálne oplachovat vodou keď ich mam uz 3 deň? Ďakujem

ellemell
20. dec 2021

Oplachovať áno, len by som ich nejak nedrhla

brissp01
21. dec 2021

@ellemell ďakujem. Len opláchnut nic viac... ja ss ešte aj teraz bojím celkom s nimi niečo robiť 😂😂