Kúpele na pohybový aparát

tonidani
31. mar 2022

Dobrý deň.Mám ísť do kúpeľov cez poisťovňu ako A .
Chcem sa opýtať na skúsenosti ktoré kúpele sú dobré na pohybový aparát.Jedna sa o nohu.
Ďakujem za všetky rady

evabb35
31. mar 2022

Kováčová .

alexi2211
31. mar 2022

Kováčová, ale aj Bojnice super. Máme skúsenosť v rodine aj s jednými aj s druhými a veľmi dobre. Ale v Bojniciach sa mi viacej páči to okolie, že máš kam ísť 🙂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
listicka67
31. mar 2022

@tonidani Dudince

savoya
31. mar 2022

Dudince su topka!

janinah
31. mar 2022

Čo preferujete? Pekné okolie.moznost výletov.procedury?.. ja preferujem zloženie vody a vybrala som Sklené Teplice...v tomto napr.bojnice o ničom....

tonidani
autor
31. mar 2022

Mne dali na výber Bojnice, Dudince, Turčianske Teplice potrebujem kde je najviac vodných procedúr

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babajaga
31. mar 2022

Lucky.Bola som po operacii chrbtice,rozhybali ma super.

bolarazjedna
31. mar 2022

@tonidani procedúry sú dané poisťovňou, že z ktorých jednotlivých procedúr koľko máte absolvovať počas pobytu na danú diagnózu, je tam určitá, ale minimálna variabilita, takže z toho hľadiska je jedno, ktoré miesto si vyberiete.
Dudince si špecializované na pohybový aparát.
Je otázka, či chcete vybrať aj podľa toho, že napr. V danom čase v Dudinciach bude teplejšie ako na Lúčkach, či chcete byť blízko mesta, alebo prírody, atď.

kacena4
31. mar 2022

@tonidani ja som bola v turcianskych po operacii chrbtice v zivote mi tak dobre nebolo a to som absolvovala viacero lieceni. uzasne procedury. cvicenia. vela vody (kazdy den 1-2)

oli18
31. mar 2022

@tonidani O tom, koľko a aké procedúry budeš mať rozhodne lekár v kúpeľoch, ku ktorému budeš pridelená. Kúpele sa nedelia na tie, kde je viac a kde menej vodných procedúr😀

tonidani
autor
31. mar 2022

@kacena4 A kde ste boli ubytovana

kacena4
31. mar 2022

@tonidani v turcianskych tepliciach

daniela2202
31. mar 2022

@tonidani ak si na A , tak o vodných procedúrach môžeš snívať, dajú ti minimálne, jedine si zaplatiť

panda6
31. mar 2022

Poznate Smrdaky? Voda + bahno, procedury urcuje lekar, podla diagnozy a zdr.stavu

cecilia29
31. mar 2022

Naši chodia do Sklenených Teplíc kvôli vode. Aj keď služby a pod. ich až tak neoslovili, voda im robí dobre.

tonidani
autor
31. mar 2022

@kacena4 Myslela som ktorý liečebný dom

kacena4
1. apr 2022

@tonidani na Acko davaju tie najdrahsie. uff neviem ako sa volal nova pristavba so **** bolo super

belaanabela
8. apr 2022

Zdravím opýtam sa tu či niekdo nevie nebol teraz v Kúpeľoch Bojnice? Idem v máji 2022 ako je s priepustkou na víkend domov.?!
Jedna sa mi o to že posl. Víkend co tam budem tak ma moja mala sv. primanie a je jasné že ako matka tam musím a chcem byť. Ďakujem

elefanto
13. okt 2022

Ahojte. Po operácii nohy mám ísť do kúpeľov. Dr mi odporučila Bojnice,ale zvažujem aj Turčianske Teplice. Ako ste boli spokojné? Poukaz mám A,akurát je tam doplatok za stravu na deň cxa9€ ,neviem či aj inde je to tak. Bazény vnútorné sú v oboch kúpeľoch? Prosím o vaše názory a skúsenosti. Ďakujem