Kútiky na ústach

anicka2626
13. mar 2024

Ahojte chcem poradiť ,budem to riešiť aj s doktorkou samozrejme ale mám časté kútiky na ústach už neviem ako sa ich zbaviť asi slabá imunita mastim si ale asi to bude vnútorné neviete poradiť nejaký vitamín NATO alebo tak ?
Už trpím s tým celú zimu na 2 zmizli a zase a na oboch stranách už som zúfalá
Dakujem

pribinak
13. mar 2024

@anicka2626 nejaké vitamíny si nasad.

veronika_sk000
13. mar 2024

@anicka2626 B komplex mi vzdy pomohol

mamickalisticka
13. mar 2024

Mne B nepomohlo, ale železo. Plus v dr max zinkova masť so šalviou

eternity24
13. mar 2024

@anicka2626 keď sa ti často opakujú nasad si kúru, užívaj dlhšie vitamín c 1000mg a k tomu riboflavin alebo vitamín B. Bolestivé potierat framikoyonom. Keď nebolia dbám na natieranie úst kvalitným balzamom. Potom, keď to už ustúpi a kútiky sa zjavia iba sem tam, staci riboflavin alebo vitamín B a natrieť framykoin. Rýchlo sa zahoja. Treba skontrolovať zuby, hladinu železa, dať urobiť ster z kutikov…

anze25
13. mar 2024

Odporúčam cannader super vysuší a rýchlo zmizne
Ale určite by som odporúčala ešte nakopnúť imunitu B-Complex železo céčko

anze25
13. mar 2024

Cannaderm CANNADENT regeneračné sérum
Najprv mi to zle napísalo 😂

simca06022011
13. mar 2024

cannadent... natriet a mas za chvilu pokoj. K tomu casto sa to robi napr. od urcitej zubnej pasty (ak su to kutiky iba). Inak zvyknu davat bkomplex, a bezne vitaminy na imunitu. POmaha aj tea tree.. a treba to pouzivat aj preventivne.

Prakticka ta moze poslat na imunologiu, ale teda neviem.. mne tam nepomohli, dostala som isoprinosine, potom som si mala kupit arkodefenses, ale bez nejakeho efektu. a teda samozrejme zuby, orl atd.. bymalo byt ok.. pretoze byva to reakcia aj na nejaku chorobu.

monika2012
13. mar 2024

@anicka2626 L lyzín. Veľmi dobrý na imunitu, herpesy, opary, kútiky.