Kvapky MMS a vaše skúsenosti s nimi

kuratko
15. feb 2012

"Upozornenie Modrý koník tímu: Obsah tejto diskusie je vnímaný ako kontroverzný. Uverejnené informácie nenahrádzajú návštevu skúseného odborníka (lekára, právnika a pod.), preto pri čítaní príspevkov odporúčame nezabúdať na overovanie informácií a na názory odborníkov. Ďakujeme za porozumenie."

Ahojte baby, zakladam tuto temu, aby sme sa mohli podelit so svojimi skusenostami s tymito kvapkami. precitala som si o nich a zaujalo ma to, trpim totiz uz roky psoriazou. podla toho co som o kvapkach zistila, tak je to hotovy zazrak, preto sa mi tomu tazko veri. vraj lieci v podstate vsetky choroby. ( bolesti kĺbov a svalov
detoxikácia
prevencia rakoviny, doplnok pre pacientov s rakovinou
astma
AIDS
cukrovka
skleróza multiplex
veľmi rýchle pôsobenie na celkovú imunitu a vitalitu tela
zneškodnenie všetkých patogénov, vírusy, baktérie, plesne, kvasinky a rôzne iní škodlivé mikroorganizmy
účinná detoxikácia od ťažkých kovov
odkyslenie organizmu
infekcia kože (akné, zranenia, genitálie)
psoriáza
zjemňuje pleť
suchoty
herpes (opar)
hepatitída (zápal pečene)
ťažkosti v ústnej dutine (opar, rôzne infekcie)
žalúdok (vredy, helicobacter pyroli)
črevné infekcie (zápaly, nadúvanie)
pečeň (produkcia cukrov, hladina krvného cukru)
poruchy produkcie hormónov
oslabená imunita
srdce (pomáha pri záchvatoch angíny pectoris, normalizuje rytmus srdca)
septum defectus, srdečné choroby
vysoký krvný tlak, zúženie ciev
choroby obličiek, obličkové kamene
astma, pľúcne choroby
práca svalov, šport
namiesto antibiotík:je účinnejší a bez bočného negatívneho pôsobenia,nepoškodzuje črevnú mikroflóru,obnovuje ju a pomáha užitočným baktériam
nespavosť, poruchy spánku
skúškové obdobia
zvýšenie fyzickej sily
depresie, poruchy pamäte
alzheimerová choroba
únava, doplnenie energetických zásob
zvýšenie bunečného metabolizmu
chrípka a ďalšie parazitálne infekcie
súčasť kozmetiky (ako prevencia)
proti vráskam
znižuje tvorbu kŕčových žíl
zápal pľúc
zápal slepého čreva
zápal močových ciest
zlepšuje krvný obeh
reumatické zápaly
odstraňuje lupiny
malária )

budem rada ked napise niekto, kto ma s nimi skusenost. dakujem 🙂

orchidea62
4. apr 2016

@katarinanr Aj ja ťa môžem varovať. Nepoužívaj ocot, lebo je to žieravina s ktorou ja čistím rýchlovarnú konvicu a ty by si si mohla poškodiť zdravie, alebo organizmus!!!

orchidea62
4. apr 2016

@suzi7 A čo ak ťa len strašia, aby si si radšej kúpila drahé lieky s kopou humusu v nich a vedľajších účinkov a za strašné prachy??? Tak aj ja ťa môžem postrašiť. Nepoužívaj ocot, lebo je to žieravina, ktorú mnohí používajú na čistenie a ja aj na rýchlovarnú konvicu! A nepotrebuješ na to ani vyjadrenie nejakých "odborníkov" ako Sizyfos, alebo Lovci šarlatánov, ktorí sú nepochybne dobre platení za to čo robia a ked trošku porozmýšľaš, tak aj prídeš na to kým asi...!

orchidea62
4. apr 2016

@peterzit Asi si si neprečítal správne dávkovanie, alebo si mal prejsť na CDS, ktoré je oproti MMS oveľa šetrnejšie k organizmu a spraví tú istú prácu v ňom a možno ešte viac. Táto tvoja skúsenosť svedčí len o tom, že si si to pred tým, než si začal, poriadne nenaštudoval. Ale ľahšie je zmiesť zo stola a zavrhnúť! Plne chápem! 🙂

suzi7
4. apr 2016

@arasidka11 Nie a ani to nemám v pláne. Nebudem do seba či svojich detí tlačiť akékoľvek zbytočné chemikálie, zvlášť ešte takéhoto škodlivého chemického zloženia.

suzi7
4. apr 2016

@orchidea62 Teší ma, že ste taká zanietená, len je škoda, že obhajujete niečo, čo je zdraviu škodlivé... Nie, väčšinou nekupujem drahé lieky. Ak je to možné a stačí, používam obyčajné bylinkové prípravky. Ak je to potrebné, používam aj lieky - naposledy minulý týždeň na vírusový zápal očí kvapky za 2 eurá. A nie, nepomohlo by mi kvapkať si "všeliek" MMS do očí, ani použiť tento čistič bazénov ako kloktadlo... A áno, aj v žalúdku máte HCL, ale skúste si ju naliať do hrdla, alebo obariť ruku... A o veľkých peniazoch by som radšej pomlčala - za 100 ml týchto "zázračných" kvapiek zaplatiť 8 eur - dobrý biznis... www.mmskvapky.sk Už stačilo len vymyslieť tomuto roztoku 28-percentného chloritanu sodného používaného v priemysle, príťažlivý názov a množstvo naivných zákazníkov je tu...

peterzit
5. apr 2016

@orchidea62 fuuu teba to este bavi?.. mam snad pravo na svoj nazor.. a to ze sa pasujes za jediny co ma IQ a "vie si nastudovat" rozprava akurat tak o tvojej dusi vela 🙂..

peterzit
5. apr 2016

@peterzit jedinuuu.. nestojis mi za stratu casu sorry..skus mi nic neodkazovat diky

arasidka11
6. apr 2016

@suzi7 keď človek niečo nepozná, nevyskúša a súdi, to sú tvoje slová...
a čo taký Bioparoch? predajné lokálne antib. chemikália jak sviňa a schválené, predajné, neviem či nie aj na predpis, a zrazu bum, je škodlivé, sťahuje sa z trhu, to obhájiš ako? napadlo by ťa, že by to mohlo byť škodlivé? sestra to dávala sebe, deťom , a čo pomaly sa zabíjali?
ja ti poviem, mám malé deti, piť som im CDS2 nedávala, ale odkedy to máme, urobím slabučký pomer na kvapky do nosa a nepoznáme antib., viac ako rok a pol nemali antib., a to chodia do škôlky a školy, keď niečo sa o nich pokúša, nejaká choroba, dám i pár dní kvapky a prešlo to. A ešte ti poviem, bolo jedno dievčatko, malo leukémiu, jeden veľmi dobrý, ale fakt dobrý doktor z CR povedal rodičom, keby sa tá choroba týkala jeho, skúsil by sa liečiť MMS, alebo CDS2, ale keď ide o dieťa oni sa rozhodli pre chemoterapiu, vieš kde je to maličké 4 ročné dievčatko dnes? áno, zabila ju chemoterapia, tá chemoterapia, čo má liečiť, čo je drahá liečba, veľmi škodlivá na iné orgány, nehovorím, že by ju toto spasilo, ale čo keď? ale toto je isté, toto ju zabilo. Ja som možno kedysi mala taký ístý názor ako ty, aj som si čítala tých lovcov šarlatánov, ale treba si čítať aj to, aký silný je ten farmaceutický priemysel o aké prachy tam ide. Ja keď zablúdim sem tam do lekárne, vidím tie babičky, mladé mamičky, ako bezhlavo kupujú také liečiky, hentaké a myslia si, ako robia dobre. Sama jedna lekárnička mi povedla, nemôžem robiť pre lekárne Max, nútia nás tam ponúkať produkty, čo viem, že nepomôžu, prieči sa to môjmu presvedčeniu, musím ľudom tvrdiť niečo, o čom nie som presvedčená. Vieš treba čítať, počúvať ľudí okolo seba skôr, ako začneš niečo odsudzovať, a už vôbec nie, keď to nepoznáš. 😉

orchidea62
9. apr 2016
suzi7
9. apr 2016

@arasidka11 Nemyslím si, že človek sa nemôže k niečomu vyjadriť, ak to nevyskúšal... Nepotrebujem vyskúšať drogu, fajčenie ani ďalšie veci, aby som o nich vedela povedať, že sú škodlivé. Na to sme dostali zdravý rozum a určitú mieru poznania. Áno, chemoterapia je svinstvo, a okrem rakovinových zabíja aj zdravé bunky. Ale doteraz nič lepšie, čo by bolo ako tak účinné nevymysleli. Jeden môj 60-ročný známy sa liečil cca 5 rokov dozadu, stále žije. Podobne druhá pani, mamina 2 detí. Všetko závisí od mnohých faktorov: veku, zdrav. stavu, štádia choroby... Áno, farmaceutický priemysel je veľký biznis. A mali by sme zredukovať spotrebu liekov, častokrát ich brať nepotrebujeme. Na druhej strane sú chvíle, keď bez ich podávania je ohrozený aj život. (keď si cukrovkár nepichne inzulín, lieky na aritmiu srdca..) Sú nastavené pomerne prísne kritériá overovania liekov, a mnohé sú ešte pred ich schválením vyradené, ak obsahujú nevyhovujúce látky. Tiež je dôležité, akú obsahujú liečivú látku - podľa toho, čo sa má liečiť. Nemôžem liečiť vírusový zápal tým istým, ako rakovinu.. A ak sa niečo vydáva za všeliek, resp. že lieči množstvo chorôb, už to samotné je nanajvýš podozrivé a nerealistické.
Dnes sa razí trend, že lekári a klasická medicína nie sú otvorení novým trendom a chcú sa len nabaliť, a ľudia, ktorí si naštudujú alternatívne spôsoby odporúčané na internete majú pravdu. Nie je to tak. Po svojich 2 operáciách a synčekových 3, ktoré mu zachránili život, mám pomerne veľa skúseností s lekármi a zdravotníckymi pracovníkmi a majú moju dôveru. Žiadny z nich sa nikdy nijakým spôsobom nesnažil konať vo svoj prospech, alebo poškodiť, vždy nám poradili odborne, a pomohli. Vďaka nim je synček zdravý, ináč by už bol (4-ročný) dnes na dialýze.
Ako myslíte, konajte podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia, každý si ponesie svoju zodpovednosť.

peterzit
10. apr 2016
starymatroz
11. apr 2016

Ten, kto berie mms, cds tým zároveň preberá na seba zodpovednosť za svoje zdravie, prestáva byť súčasťou stáda ktoré slepo veri všetkému čo sa mu naordinuje. Ja som nedávno úplne skončil z mliekom a všetkým čo patrí teliatkam. Vypočul som si ⁴ hodinovú prednášku o škodlivosti mlieka. Mms má nedávno za 3 dní dostalo z virózy, kolegova švagriná , od nej to priniesol, sa trápila 2 týždne.

starymatroz
11. apr 2016

Ešte maličkosť, asi som pri tomto zabil aj niečo iné, lebo som úplne stratil chuť na sladkosti, malý bonus 🙂 .

orchidea62
13. apr 2016

@suzi7 Máš úplnú pravdu vo veľa veciach, ale otázka nie je celkom len o tom, aké prísne kriteriá sú na schválenie liečiv. Ty si myslíš, že liečivá sa dávajú do obehu podľa toho??? Zabudni!!! A kde sa tie všetky choroby zobrali??? Pekne sa im hovorí, že "civilizačné" Ano, lebo naši predkovia nemuseli jesť toľko toho svinstva, čo sa dnes pridáva do všetkých dostupných potravín, nesypali na nich toľko chémie z lietadiel, nepridávali do vody fluor...atd, atd. To, že sa tebe aj synčekovi pošťastilo, to je super a úprimne ti to prajem, aj ja mám za sebou niekoľko operácií, ale povedzme si úprimne, ešte nie sme v cieli nikto! Ešte nevieme ako dlho nám toto naše relatívne zdravie, ktoré ešte ako-také máme, vydrží! A preto je vždy lepšie mať niečo v zálohe! 🙂

charlottes
24. apr 2016

@orchidea62 ako tak citam tuto diskusiu, ja sa Vam divim, ze stracate cas. O mms, cds, cds2 atd je dost dobrych knih priamo od Jima Humbla. Kto chce nastuduje si a neuspokoji sa s reportazou na Tv Hnoj alebo Tv Narkoza a kto "i pres ohnuta zada je soucasti stada" a chce byt sucastou dalej, tomu nepomozu Vase pismenka. My si CDS2 vyrabame doma uz pekne dlho, pouzivame roznorodo a mame same pozitivne skusenosti. A v neposlednom rade, ked clovek aspon trochu vie pocuvat svoje pocity a ma tu cest spoznat Pana Humbla, niet o com...

orchidea62
25. apr 2016

@charlottes Presne moja reč! Ja TV nemám už 5r. Ved na internete je všakovakých informácií dosť! A CDS si tiež vyrábam sama a spolu s MMS už liečim celú rodinu vyše 5r, takže niet o čom. Dokonca aj bradavicu na chodidle sa mi podarilo vyliečiť po 3r ked už nič iné, ani vypáliť dusíkom nezaberalo! Aj tu platí: Kto chce, hľadá spôsoby, kto nechce, hľadá dôvody! 🙂

arasidka11
25. apr 2016

@charlottes
@orchidea62 ja si tiež myslím, že zbytočne zadubencom vysvetlovať, mňa keby pred pár rokmi tiež niekto prehováral na nejakú alternatívu, hoci akú, by som na to nereflektovala, každý to musí sám pochopiť, sám zistiť na vlastnej koži, vyskúšať. ja chápem aj odporcov, nič si neprečítajú, iba si niekde prečítajú článok na lovici šarlatánov a podľa toho sa vyjadrujú, no čo ich škoda, ale fakt presviedčať, nedajbože rozčulovať sa, a na čo???? veď nech si chodia do lekárne po lieky, čo aj tak nepomôžu, nech idú k lekárovi, no čo vyskúšame toto a hento? no nech skúšajú...

marusia12
25. apr 2016

@orchidea62 no.... ďalšía trúba....

charlottes
25. apr 2016

@arasidka11 xi, presne moja rec, absolutne nemienim niekoho presviedcat a toboz nie sa hadat. Kto ich vyskusal tak ako mal podla napr knih Jima Humbla a dodrzal vsetky postupy a odporucania, z desiatich neduhov mu urcite na aspon 5-6 zabrali a to bez vedlajsich ucinkov. Komu sa paci Dr:Max a Moja lekaren a kadeco ine, nech sa paci. ani mne CDS nezaberaju napr na virozu, neviem preco, celej mojej rodine ano, zato ich mam perfektne odskusane na popaleninach ( za 3,50eur kedby chceli, tak vyliecia cele popaleninove oddelenie v nemocnici), koznych problemoch, na oci to bol zazrak ( pozor pre dilinov, co ich teraz napadne si to naliat do oka a potom osocovat, ze nevidia- necitajte to) atd. Pekny den Katka

arasidka11
19. máj 2016

@charlottes s očami si mala čo a pomohlo ti to? ako si si to dávala?

charlottes
19. máj 2016

@arasidka11 tak s ocami to bol gol, prvykrat som si pichla nejako divne s papierom do oka, no isli sme prec. cely den mi oko neskutocne slzilo, musela som si ho suchat ... take divne, oko vecer cervene, opuchnute, rezalo... Muz mi povedal, aby som si na oko dala CDS. Najprv som si myslela, ze si robi srandu. Spravil mi do stamprlika taku slabucku koncentraciu, ze mam si nechat oko otvorene , prilozit stamprlik, otocit, parkrat zazmurkat ... Fakt som myslela, ze si robi prdel. Nerobil si. Do 5 min sa oko uplne ukludnilo, prestalo rezat, isli sme spat, rano to bolo zase zle, znovu som to zopakovala a za doobedie oko v poriadku. Druhykrat som mala take narocne pracovne obdobie za kompom a oci velmi, velmi unavene, opuchnute. To som aplikovala len jedenkrat.

ivan782
16. júl 2016

Ako mam uzivat mms furt mi daco je raz chlamidie potom daka sera merceses helikobakter zevraj vyliecene imunita ok aj ine krv testy akurad stale crp 30-40-50 a daka histaminova intolerancia a bolesti v krizovej oblasti hrudne boli to stipe ako keby vez.slachy uponi spazmi,,futr daco aj cisya na ladvine lekarka nevie co dalej furt nieco ale najvia trapia bolesti chrbta 9 rokou.nevie mi nik poradit ..zabera len flektor hmm futr aj nadchy zatekania opuch testy negat nic nezistene

peterzit
16. júl 2016

na ten chrbat treba skusit masaz "tiger pointov" reflexnych bodov... mal som podobne stavy, ortopedi si pomaly robili zo mna "dobry den" a prisiel som casom na to, ze by mali vratit diplomy... uvidis ze to bude len nieco zablokovane !!! comu sa nasi lekari nevenuju

orchidea62
20. júl 2016

@ivan782 Ivan, skús na facebooku skupinu Užíváme CDS. Tam sa veľa dozvieš, ked hodíš problém na stenu, tak skúsenejší, alebo s podobnými diagnozami vedia dobre poradiť! Zatiaľ len toľko, že MMS je zastaralá medtoda s nie celkom príjemnými vedľajšími účinkami (hnačky, žalúdočná nevoľnosť, zvracanie) Aj ked ja som s tým problém nemala, už vyše 1,5roka užívam CDS. Je šetrnejšie k organizmu a účinok taký istý, v niečom aj lepší! 🙂

charlottes
10. aug 2016

@ivan782 Dobry den, Vas prispevok ma uz nejaky ten piatok, ale neda mi nereagovat.... CDS, MMS nie su tie druhy liekov od lekarov typu " tu mate toto, uzivajte dve tabletky 3 krat denne po dobu dvoch tyzdnov". Po skusenostiach vlastnych a skusenostiach okolia viem, ze je najprv velmi dolezite sa s CDS stotoznit. A to hlavne preto, lebo ludia maju taku velmi neuzitocnu schopnost, ze ked o niecom pocuju 20 kladnych referencii a jednu zlu, ludske podvedomie najviac pracuje prave s tou jednou. Nemusim spominat co vsetko o MMS kvapkach natarali media. Odporucam Vam precitat si knihu od bud Jima Humbla alebo Andreasa Kalckera a s CDS resp MMS sa stotoznit, vyskusat si davkovanie na sebe, vsak kazdy z nas je jedinecny, co plati u jedneho, nemusi na 100% platit u druheho, niekomu staci vypit dve piva a mota sa mu vsetko, niekto znesie dve flase vina a nevie, ze pil... Vela stastia, hlboky nadych a naladenie sa na CDS. Su zazrakom, to je fakt.

vektorka
9. okt 2016
orchidea62
11. okt 2016

@ivan782 Môže tam byť veľa príčin a symptomy zmiešané. Na tvojommieste by som určite skúsila na FB skupinu Užívame CDS, okrem toho výživový doplnok Chlorela, ktorá viaže na seba ťažké kovy a odplavuje z organizmu rôzne toxíny, podporuje činnosť ladvín, a ešte Kremelina, ktorá zasa dokáže zbaviť tráviaci trakt mnohých usadenín a tiež parazitov, o ktorých nemusíš ani tušiť, že ich máš a doktori toto vôôôôbec nie sú ochotní riešiť! Dalej čaj MARCO, čo je peruánska bylinka, tiež veľmi užitočná, dá sa nájsť na nete zdroj a objednať. Ak sa prihlásiš do tej skupiny na FB, čo som písala, tam majú v súboroch mnoho vynikajúcich rád čo kedy a ako a dokážeš si pomôcť sám bez doktorov, ktorí sú stejne bezradní, pretože sú obmedzení tým, čo sa učili v škole a platení miliardovou farma-mafiou, ktorá ich núti ľudí liečiť, nie však vyliečiť! Zdravý človek nekupuje lieky a to je pre nich strata. Oni potrebujú ľudí chorých neustále a tomu aj prispôsobujú tie svoje výrobky! Veľa šťastia! Potom sa ozvi ako si pochodil! 🙂

janka2273
12. okt 2016

@orchidea62 H2O (čistú destilovanú vodu ) sú neskúšala ? 🙂 pôsobí rovnako ako Chlorela= viaže ťažké kovy a vyplavuje bordel z tela,rozpúšťa rôzne nánosy ....je to vlastne najsilnejšie rozpúšťadlo 🙂 Samozrejme myslím kvalitnú destilovanú vodu pre lekárske účely,najlepšie doma robenú pomocou parného destilátora 🙂 🙂
Kremelina je super 🙂 mám doma 🙂 Pri predstave,že mi tie malé ostré vecičky ničia bordel v tele mi aj začne chutiť snáď 🙂))

P.S. nepíšte tu prosím niekto,že destilka sa piť nesmie,že nás zabije,či zničí všetko dobré v tele a podobné bláboly...Skúste si najprv naštudovať 😝

suzi7
20. feb 2017

Proti čistej vode nikto nič nemá. Veď bola stvorená pre človeka, tvorí viac ako polovicu hmotnosti ľudského tela, je našou prirodzenou súčasťou. Voda je pre telo nenahraditeľná: odvádza odpadové látky z tela, potrebuje ju pre svoje fungovanie každá jedna bunka, prospieva pokožke, srdcu, tráveniu, mozgu, zabezpečuje správnu funkciu svalov a kĺbov..

Keď si pridávame iné chemikálie do vody - savo a pod, tie sú pre telo škodlivé. Ak už chceme skutočne nejaké účinné a zdraviu neškodné alternatívy, prečo nevyskúšať niečo, čo naozaj pomôže a je overené tisícky rokov? www.paula.sk/strava-doplnky/kombucha-ucinky-dav...

charlottes
26. feb 2017

@suzi7 savo je skodlive, to mate velku pravdu, snad ste pod tym pojmom nemysleli aj CDS resp MMS kvapky.