Kyselina hyalurónová - skúsenosti

kalypso2
8. apr 2017

Ahojte.Chcem sa spýtať či má niektorá z Vás skúseností s aplikáciou kyseliny hyalurónovej. Zaujímalo by ma ako dlho tento efekt omladenia pokožky vydrží a ako vyzerá pokožka po vyprchaní účinkov. Či sa to vráti do pôvodného stavu ako to bolo pred aplikáciou,alebo to vyzerá potom ešte horšie ako to bolo. Píšte prosím tie ktoré máte osobnú skúsenosť. Ďakujem za všetky odpovede.🙂🙂🙂

laracatherine
19. dec 2020

@mirage dobrý deň chystám sa pani doktorke vašej , len nahodou keby vás poprosim neposlala by ste mi fotku pier aké robi.Chvalia ju ale jej prácu som nevidela;)

mirage
19. dec 2020

@laracatherine nebola som na pery.

laracatherine
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
xckaret
26. dec 2020

@savoya
@savoya mozem poprosit o aku znacku ide, chcem si objednat. Dakujem....

sandrika1986
1. máj 2021

Ahojte, ma niekto skusenost ohladom tabliet - Hepatika kyselina hyaluronova ?

mimanr
31. aug 2021

zdravim ja by som sa chcela spytat na bolestivost vyplni tvare kyselinou hyaluronovou. Ja som dost citliva na bolest, viem, ze je tam nejake anestetikum, ale neviem, ci to postaci. Lekar mi tvrdil, ze je to cca 200 vpichov, jedno osetrenie...

lailaveve
3. aug 2023

@mimanr dobry vecer,viem ze je to starsia diskusia ale potrebujem radu .dnes napbed mi doktorka napichala do nosovoustnych vrasok kyselinu....mam na miestach vpichov hrcky,(prilozim aj foto-aj ked na nej to nie je moc vidno a ani tie modrine nie su na foto take vyrazne a velke ako v skutocnosti)...asi na 6 miestach mam modriny...na 1 mieste dost velku(aj ked na fototo tak nejavi,lebo este okolo ten cierno fialovej farby je aj zrlene podliate no to na fotke nevidno),na 2 rake mensie a zvysne su dro ne...najviac ma triapis tie velke...bojim sa ci je took..lebo som citala hrozne veci co sa z kyseliny mozu porobit..nekroza tkaniva,slepota....normalne sa az bojim ze co bude do rana🙈..natrela som si to aj heparoidom,doktorka mi kazala a ze po 2dnoch si to mam masirovat...vyzera to hrozne a velmi lutujem ze som si taku somarinu vobec vymyslela🙈...uz nikdy v zivote...este prikladam foto a budem vam nesmierne vdacna za kazdu radu a odpoved....btw, bolo okolo 30 vpichov,mna to teda hodne bolelo,az ma triaslo...vsade pisu ako sa pred aplikaciou najptv natrie znecitlivujucim kremom a az potom sa picha...u mna ziaden krem,doktorka rovno pichala..mna to teda hodne boli..polivica tvare,akoby ma aj zuby boleli, cele to mam spuchnute,pali to,.

lailaveve
3. aug 2023

@lailaveve a tie bodky vsetky co su po bokoch brady a pier to su vsetko bodky po vpichoch...na bokoch kutikov aj vidno to opuchnute..normalne take cele kopce akoJarpaty😵‍💫🙈..dufam ze sa to nejako vstrebe

rikarika
31. jan 2024

@lailaveve ahoj. Ako to nakoniec dopadlo? Ked modrinky zmizli bola si spokojna? Ci nikdy viac? Rozmyslam tiez nad nosovoustnou oblastou.

lailaveve
1. feb 2024

@rikarika ..ano,spokojna som, ale teda mesiac som chodila ako tyrana zena...to si myslim ze by tak nemalo vyzerat🙄

nicooll1234
14. apr 2024

@lagerta_bojovnicka prosim vas a ostali vám niekedy aj opuchy?lebo ja som po 2 dňoch od kyseliny hyauronovej,dala som si vrásky hnevu a trosku mi to pripuchlo,teraz mi to odpichol ale naliali sa mi trošičku kruhy pod ocami

laracatherine
14. apr 2024

@savoya pozrite si napoj jalupro drink , naj čo môže byt