Laser na chĺpky a vaše skúsenosti

charis
18. júl 2012

Ahojte baby, mate niektora skusenost s domacim laserom na chlpky?

vieradurovska
18. júl 2012

Ahoj Charis ja mám 50 rokov, moja dcéra 22 a spolu sme si kúpili laserový odstraňovač chĺpkov.
Možem sa podeliť o skúsenosti. Treba sa vyzbrojiť trpezlivosťou, no funguje to! Miesto,kde vyrastá chĺpok , ktoré
si laserom ožiariš- vypáliš už bude bez chĺpka. Niektoré korienky je potrebné ožiariť 2-3x.
Tešíme sa, že sme konečne našli prípravok na hladké nohy!
VieraĎ.

charis
autor
25. júl 2012

Dakujem. Takze to treba aplikovat viac krat a potom je s chlpkami nadobro koniec?

vieradurovska
30. júl 2012

Ahoj Charis, presne tak, nové chĺpky po 1-vom ožiarení sú veľmi jemné, až napokon po 2-3-ťom ožiarení nevyrastú. Len to trochu trvá, kým ožiariš zaradom všetky korienky. My sme to riešili tak, že sme ožiarili laserom korienok a chĺpok sme pinzetou vytrhli. Veľa trpezlivosti, ale efekt sa dostaví.
Dlhšie som sa neozvala, no syn mal úraz v horách,tak som neragovala.

petkave
2. aug 2012

@vieradurovska ja chcem ísť na takéto laserové ošetrenie k doktorovi. Doteraz som nepočula, že existuje aj sada na domáce ošetrenie. Vyjde to lacnejšie ako návšteva u lekára?

vieradurovska
3. aug 2012

Ahoj Petkave, my s dcérou sme černovlásky, takže bojujeme s chĺpkami celý doterajši život, vyskúšali sme už veľa spôsobov. U lekára sme neboli, priznám sa, ale ani neviem, čo stojí ošetrenie... Naša najlepšia skúsenosť je s laserovým depilátorom, je to nebolestivé a účinné,náš laser stál 250 €. Jediná nevýhoda je, že to ide pomaly, nakoľko musíš ožiariť každý korienok.
Zatiaľ toľko.
ďubovka

nunica
1. jan 2013

dobry den,
mozte mi dat nazov toho lasera?chcela by som si ho kupit.
este by som sa chcela opytat, ci ten laserovy epilator odstrani chlpok na zaklade cerveneho svetla?

Dakujem

Sona

vieradurovska
1. jan 2013

Dobrý večer,Soňa posielam Vám link na depilátor Venus, teraz je aj v akcii...
http://www.zdravotnickepomocky.sk/Starostlivost...
Ďurovská

janinah
1. jan 2013

ja tomu veľmi neverím a aj by som sa bála s tým robiť,aj keď predpokladám,že nebezpečnú vec by laikom do rúk nedali,sú tam aspoň okuliare pribalené?, robím s laserom v práci a laser do rúk laika nepatrí /aj keď intenzitu tohto výrobku neviem posúdiť/ a neviem si tiež predstaviť ako sa strafíš laser lúčom ku korienku chlpku,asi len náhodou? v článku sa spomína aj pulzné svetlo,tak toto je o ničom,neterka dala kopu peňazí za toto ošetrenie a výsledok takmer nulový 😒 možno ešte niekto napíše svoju skúsenosť,som zvedavá

nunica
18. mar 2013

@vieradurovska
Dobry den, nevsimla som si a pisala som Vam este raz.
Fakt to pomaha?
Bojim sa vyhodit tolko penazi.

nunica
18. mar 2013

@janinah
dobry den,
neviem ci poznate kanal TLC a tam tiez niekedy riesia problem s ochlpenim, jedna pani mala problem s chlpkami v oblasti bikin a pozicali jej rucny laser na doma a pomohlo jej to.
S tyn pulznym svetlom mate pravdu a dokonca to velmi boli, mam to odksusane

marcaradko
18. mar 2013

pomaha,ale minimalne 10 navstev....ja som bola min. rok na jar 2 x,cele leto som sice mala pokoj,no opat je to hruza...obcas mam pocit ze aj horsie,no kamarat bol 9x a ma to uplne v pohode,bol ako opicka 😉

vieradurovska
18. mar 2013

Milá nunica, máme skúsenosť už aj s lekárskym depilovaním na Centre plastickej a estetickej chirurgie. Nohy riešime depilátorom zn.Venus-funguje to a oblasť bikín riešime za 70 € -sú potrebné 3 ošetrenia, čiže 210 €.
Zatiaľ toľko.
ďubovka

bronia13
19. mar 2013

ja som mala laserom roben vrchnu peru bola som asi 5-6 krat a pomohlo to ale asi 10 rokov naspet sa to vratilo, stalo to dost penazi tak tiez som rozmyslala nad tym domacim len zatial nepoznam nikoho kdo by to skusil

janulkab
19. mar 2013

Tiez tomu velmi neverim, Chodim do specializovaneho salonu a k ziskaniu certifikatu las.technika treba celkom slusne vedomosti a hlavne uspesne zlozit skusky.A opravnene. Optimalne je 6-8 navstev,zhruba kazdych 6 tyzdnov, tmavsie chlpky reaguju lepsie...absolutne ziadne opalovanie na slnku

nanyka
19. mar 2013

na tie domáce neverím, ja som bola v špecializovanej klinike u kožnej doktorky, pomohlo na nejaký čas...
ale celkovo - stačí malý hormonálny výkyv a chĺpky sú späť, to je normálne, aj ma na to v salóne upozornili...

lussa505
20. mar 2013

tak uz som na pochybach aj ja..chcela som si ho tiez kupit ten domaci..ale asi to zvazim...

nunica
21. mar 2013

@vieradurovska
pani Vierka, a mozem ten laser pouzit na bikiny?
ako dlho pouzivate laser Venus na nohy?§
este sa chcedm opytat, ci ho jednoznacne odporucate?
vdaka

jana121212
21. mar 2013

ja si myslim, ze domaci laser fungovat nebude. ak by sa dal kupit za 200e-300e a fungoval by, tak by ziaden salon nekupil pristroj za polmiliona slovenskych korun. navyse vela ludom neodstrani uspokojivo chlpy ani ten drahy pristroj s vysokou intenzitou, takze tento domaci na nich asi efekt mat nebude, kedze princip je rovnaky, len intenzita nizka. v niektorych pripadoch je lepsie ist na elektoricku ihlu, hlavne na male plochy

vieradurovska
21. mar 2013

@nunica
Dobrý deň, je to na každom , ako sa rozhodne, nám na nohy domáci laser funguje, no na oblasť bikin by som nešla, túto partiu sme riešili na Centre plastickej a estetickej chirurgie.
Zatiaľ toľko
Ďubovka

nunica
22. mar 2013

kvoli comu by ste to neurobili na oblast bikin?boli to?alebo kvoli comu?

adena1
19. nov 2013

@vieradurovska mozem sa spytat aku znacku mate ? na zlavach je lahr2a neviem ci je dobry ,...dakujem

vieradurovska
19. nov 2013

Venus-laserovy-depilator, link:
http://www.zdravotnickepomocky.sk/Starostlivost...
o Lahr2 neviem, možno má rovnaký účinok.

adena1
23. nov 2013

http://www.zdravotnickepomocky.sk/Starostlivost... nema niekto na predaj lacnejsie tento epilator?

sonidarka
14. jan 2014

dobrý deň @vieradurovska, snáď vás tu zastihnem, ja rozmýšľam nad venus laserový depilátor, tiež mám čierne chlpky, bielu pokožku, len by som sa chcela spýtať, keďže sa musí zachytiť každý jeden korienok, či je to vôbec možné, chcem ho použiť na celé nohy a aj v oblastí bikin a tých chĺpkov tam teda nie je málo... vopred ďakujem

lula5
15. jan 2014

No ja by som v ziadnom pripade nesla ani na laser, ktory nevykonava clovek s titulom MUDr. Domaci??? Tomu niekto veri? Opatrne dievcata.

daduska132
17. jan 2014

.. ja ho mám tiež doma.. presne tak veeľa trpezlivosti, ale v konečnom d§sledku to stojí za to... a finančne to vyjde lacnejšie ako keby ste chodili stále ku kozmetičke .. tam dáte síce cca 200 eur jednorázovo ale kozmetička vám odporúči minimálne 5 sedení na jednu partiu tela .. =) takto to máte doma a máte pokoj ... ja mám tiež ten istý laserový depilátor doma =)

padre11
11. máj 2014

Dobry deň aj ked som chlap chodim na laser ku kozmeticke.Podpazusie zadok..atď.Sedeni som mal az 12 no koli tomu ze testosteron funguje no s vysledkom som spokojny a odporucam radsej profi pristup ako samotnu depilaciu domacu.

anicka108
12. máj 2014

Zdravim predam domaci laserovy epilator v pripade zaujmu ma kontaktujte IP
http://www.zdravotnickepomocky.sk/Starostlivost...

veronika2486
7. aug 2014

ahojte dievčatá chcem sa spýtať či tie prístroje sú dobré, či sa mi oplatí investovať...mám problém na krku mámchĺpky musím to odstraňovať každý deň lebo sa hanbím...pomohlo by to na dlhšie...

katuskazabka
20. sep 2014

@daduska132 možem sa opýtat, či to bolelo?? 🙂