Laser na chĺpky a vaše skúsenosti

charis
18. júl 2012

Ahojte baby, mate niektora skusenost s domacim laserom na chlpky?

daduska132
23. sep 2014

@katuskazabka ahoj, väčšinoui máš k tomu aj chladivý gél, ktorý to zmierňuje a nastavenie intenzity takže si to môžeš prispôsobiť =) ja mám dosť nízky prah bolesti takže ma to nebolelo vôbec =) ...

@veronika2486 .. ahoj, ja som si to tiež kúpila kvôli chĺpkom na krku .. ale predtým ako investuješ si daj doporiadku hormóny a štítnu zľazu =) pretože kým nebudeš mať v poriadku hormóny tak ti to na dlho nepomôže

katuskazabka
23. sep 2014

no mne zostalo chlpaté brucho po porode, tak som to chcela na to, a už ked to budem mat doma tak aj nohy 🙂)

katuskazabka
23. sep 2014
veronika2486
23. sep 2014

@daduska132 to mám beriem lieky ale nepomáha to veľmi...ale či to pomôže aj keď na týždeň budem spokojná...

daduska132
26. sep 2014

ja keď som brala lieky na to, tak mi povedali, že chĺpkov, ktoré mám ma to nezbaví ale zabráni to vzniknutiu ďaľším

daduska132
26. sep 2014
veronika2486
26. sep 2014

Ďakujem za radu...prajem príjemný zvyšok dňa...

sofia876
13. okt 2015

aj ja som pouzivala domaci laser (Venus), na zaciatku boli vysledky dobre, ale ked som ho na 6 mesiacov prestala pouzivat, chlpky znovu dorastli :( ziadny laser neodstrani chlpky natrvalo, len docasne, jedine elektrolyza je trvala (http://somerset-electrolysis.co.uk/electrolysis...)

meega
13. okt 2015

Ahojte, vedeli by ste mi poradit, ktory IPL epilator na domace pouzitie je najlepsi? Philips Lumea, Remington, Braun alebo nejaky iny? Dakujem.

habanka2014
20. jan 2016

@sofia876 ahoj, nevies kde robia elektrolyzu v Bratislave? Dakujem.

lenox7386
13. feb 2016

Ahojte. Prosím vás neviete náhodou o nejakom bazáre s nábytkom ako bol na zimnom štadione niekde v okolí? Dakujem

javicka
29. feb 2016

Ahojte, v novembri 2015 som si kúpila prístroj na laserovú epiláciu značky RIO salon celebrity. Odvtedy som ho vôbec nevyužila, keďže na neho nemám potrebnú dávku trpezlivosti 🙂 Je mi ľúto tých peniažkov, preto ho chcem posunúť ďalej, prístroj je normálne v záruke. Pokiaľ by ste mali záujem napíšte mi prosím mail na meszarosova.janka@gmail.com. Dám vám viac infošiek 🙂

yvett77
2. apr 2016

chcem si kupit laser dep, okolo bikin a pot pomaha to...

yvett77
2. apr 2016

chcem si kupit laser dep, okolo bikin a pot pomaha to...

yvett77
2. apr 2016

nikto nie je na na internete kto mi odpovie na laser depilator

katkabl
18. máj 2016

@vieradurovska dobry den, chcem sa opytat ci aj po rokoch ste s tymto pristrojom spokojna a ci vam chlpky prestali rast uplne alebo su len jemnejsie? dakujem

vieradurovska
18. máj 2016

@katkabl Používa ho dcéra, mne zjemneli a zredli po užívaní laserom. Dcéra uvažuje o inom depilátore:BRAUN Silk Expert BD5001 IPL

jaako
2. júl 2016

@vieradurovska
dobry deň. chcela by som sa spýtať, ako ste riešili nasledovný problém: ožiarila som si chĺpky laserom Benus. Mali asi 2-3 mm. chĺpok sa spálil až ku koži. zostali tam čierne bodky, zvyšky chlpov. ako ste ich odstraňovali? pinzetou to nejde, keďže chlp je spálený až po kožu a dúfam, že aj korienok. ďakujem

vieradurovska
2. júl 2016

Dobrý deň, laserom treba mieriť na korienok, aby sa prehrial a nie aby sa spálil chlp...
a ten spálený chĺpok sám vypadne časom -.. jasne že máte s problémy s tým ak to takto používate, opatrne a presne mieriť a prajem veľa trpezlivosti

@jaako

jaako
3. júl 2016

@vieradurovska
Aha. Ďakujem za odpoveď. Očividne som to použila zle. Takže iba zahriať, kým pocítim to pichnutie a potom nechať tak. Môžem potom takto ožiarené chlpy oholiť? alebo vytiahnuť pinzetou ako ste písali už dávnejšie? ten návod v balení teda nie je bohvie čo.
Ďakujem

werunka_
24. júl 2016

@vieradurovska Dobrý deň, viete mi prosím poradiť ako presne sa používá? Mám tmavé vlasy aj tmavé chlplky a bojujem s nimi už dlho, a kedže mám syndrom bieleho plášťa, tak ma s tým k lekárovi nedostane nikto. Za odpoveď Vám ďakujem.

vieradurovska
24. júl 2016

Dobrý večer, veľa sa už popísalo, teraz som zvolila pre Vás teraz link na podobný epilátor, kde je veľmi pekne popísaný postup, ako pracovať s epilátorom a princíp epilácie. Jena Vás, ako sa rozhodnete.
Pekný týždeň praje
Ďurovská
http://www.zdravotnickepomocky.sk/Starostlivost...

holubovad
29. aug 2021

@vieradurovska dobrý deň, mňa by zaujímalo aký presne typ máte lasera,lebo na trhu je ich veľa a neviem sa rozhodnúť