Laserová operácia očí

srdiecko117
24. sep 2021

Ahojte

Chcem sa spýtať kto už ma za sebou operaciu oci?
Kedy ste po operacii vedeli na 100%?
Ja som ju včera podstupila,vidím oveľa lepsie ako pred zakrokom no neni to 100%,vidím trosku tak rozmazane,bolesti nemam,kvapkam si kvapki ktore mi dali na klinike.

zuzuliennka1
24. sep 2021

@srdiecko117 zalezi od typu operacie, aky si mala zakrok?

minesasubu
24. sep 2021

cca do 3 dní by sa ti to malo úplne dať do poriadku ale záleží od typu operácie

kiki68
24. sep 2021

2 tyzdne az mesiac, Mama mala ale komplikovanejsi zakrok laserom.

srdiecko117
autor
24. sep 2021

@minesasubu bol to zakrok Z Lasik

janalice
24. sep 2021

Aj u mňa tak cca do 2 týždňov...

maximilie
24. sep 2021

@srdiecko117 a z akých dioptrií? Keď z veľmi vysokých, tak na 0 to nepôjde.

Ja sa pripnem, je tu niekto kto ten zákrok absolvoval 2x, alebo ma nejaké informácie ohľadom toho?
Ja som zakrok podstúpila pred 6r a opäť sa mi zhoršil. Znovu by som bola ochotná podstúpiť tu operáciu, neviete , či je to vhodné a ci sa to odporúča?

srdiecko117
autor
24. sep 2021

@maximilie diop 2,75 a cyl 1,75 čiže az take velke neboli

maximilie
24. sep 2021

@srdiecko117 tak uz len čakaj, ci sa to zlepší. Držím prsty

zuzuliennka1
24. sep 2021

@maximilie zavisi od rohovky a oka, ja som mala -10 a mam nulky, 6rokov po operacii.. a na tvoju otazku - opytaj sa v centre, kde ta prvykrat operovali, ja som bola v excimeri a tam je dozivot. zaruka, teda ked treba - tak sa normalne da ist opat na operaciu

maminatimka
24. sep 2021

@zuzuliennka1 na ktoru metodu je doživotna zaruka?

zuzuliennka1
24. sep 2021

@maminatimka to nezalezi na metode, ale na klinike, kde sa ide dat clovek operovat. Excimer ma dozivotnu zaruku

maximilie
24. sep 2021

@zuzuliennka1 to je nejaká nova metóda? Niečo som zachytila, ze je to výmena rohovky? Ci niečo proste iné ako klasika laserová operácia? Koľko ta to stalo? Ja som podpisovala papier, ze som si vedomá toho, že do 10r sa mi dioptrie vrátia. A to som platila 2200e

zuzuliennka1
24. sep 2021

@maximilie nepamatam si uz uplne presne, ci som mala metodu Lasek alebo Lasik, operovali ma v laser. centre Excimer a oni maju dozivotnu zaruku na zakrok.
Taky papier som ja nepodpisovala, mala som fakt stastie, ze som bola vhodny kandidat a s dostatocne hrubou rohovkou, uplne sa v tom nevyznam, ale z -10 na oboch ociach mam nulky