Liečba rakoviny pomocou sódy bikarbóny

ingrid16
5. mar 2017

Dobrý deň, nájde sa tu niekto, kto ma skúsenosti s liečbou rakoviny pomocou sody bikarbony? Uvitam akukolvek skusenost, pomoc a radu, ďakujem

acer11
5. mar 2017

to nemyslíš vážne,však?

glorikarebeka
5. mar 2017

bud zacali alebo koncia prazdniny😨

zuzicek88
5. mar 2017

raz som o tom citala,ale to su same hluposti,kto tuto chorobu ma ,vie,ze soda bikarbona jej nezabrani

acer11
5. mar 2017

@glorikarebeka tak mne soda pomáha-mám 163 rokov 👽

glorikarebeka
5. mar 2017

@acer11 gratulujem

lilyianka
5. mar 2017

@ingrid16 ono liecit rakovinu roznymi alternativnymi sposobmi sa sa mizno v počiatočnom stadiu...nie v konecnom....ci to pomáha alebo nie netusim...
Moja svokra vyskusala vsetko co sa dalo...a hádaj ako to dopadlo?

lubkavargova1
5. mar 2017

heeej uz sme pokrocili od zistenia tehotenstva cez sodu bikarbonu az po rakovinu??? Kurwa a ze preco sa davaju take velke prachy do vyskumov...idem si to patentovat a zarobim tazke prachy

sykorkauhliarka
5. mar 2017

@lubkavargova1 boli vyskumy ktore boli zamerane na podavanie mega davok vitaminu C pre onkologickych pacientov..kde boli zaznamene aj pokroky v liecbe..zmensovanie nadorov...ale vitamin C nemozu predavat ako liek lebo je to vitamin...ale niekomu naozaj nic nepomoze

ingrid16
autor
5. mar 2017

Ďakujem za tieto uzasne odpovede, asi nemate doma nikoho s rakovinou. Budte teda radi, ze to nemusite riesit. Mojej mame ju pred tyzdnom diagnostikovali a verte ci nie, dost sa o liecbe sodou bicarbonou píše, kedze jej chcem pomôcť, zisťujem teda všetko, aj alternativne liecby. A vidim, ze som tunaozaj našla pochopenie.

zuzicek88
5. mar 2017

@ingrid16 coho rakovinu ma mamina,neboj sa,ak je v skorom stadiu moze sa vyliecit,bud jej velkou oporou

rebellefleur
5. mar 2017

@ingrid16 - my sme mali v rodine 2x skúsenosť a ver, že sme vyskúšali dosť veľa alternatívneho, čo nájdeš po nete a hadaj ako to dopadlo?

katkakovac
5. mar 2017

Precitaj si cosi o alternativnych liekoch na rakovinu/HIV a vlastne na vsetky choroby sveta na stranke www.lovcisarlatanov.sk Tiez cesky klub skeptikov a Leoš Kýša na youtube rozprava o takychto alternativnych liekoch a preco tomu ludia veria. Neexistuje vedecky podlozeny dokaz, ze alternativne lieky pomahaju. To ze je to na facebooku a susedovej sestry kamaratka pocula, ze sa z toho jej znama vyliecila neznamena, ze ti funguje. V zufalstve clovek hlada cokolvek, treba verit lekarom a nestracat nadej.

lubkavargova1
5. mar 2017

@ingrid16 tiez moj otec mal rakovinu a presli sme vsetko aj vyskusali a pracujem ako dobrovolnicka na onkologickom oddeleni..a ver, ze tam som videla a aj pocula uz vsetko.

salfusco
5. mar 2017

s konope budeš mať skor pozitivny vysledok

lilyianka
5. mar 2017

@ingrid16 ved napis coho rakovinu mama ma..v akom stadiu? Mojej svokre zistili pluca v 4 stadiu...takze aj ked skusala vsetko a fakt ze vsetko tak pobudla s nami este rok...a to je dávali 3mesiace

tslobik
5. mar 2017

Nechápem ako tu môžete niekoho, kto sa normálne pýta zosmiešnovať a hlavne v tak závažnej veci ako je onkolog. ochorenie. Ak nemáte niečo k veci, tak načo sa tu vôbec zapájate.....😖😠

acer11
5. mar 2017

@tslobik aká otázka-taká odpoveď-koľko myslíš ľudí sa vyliečilo sodou???

aristka
5. mar 2017

@ingrid16 Na Bic je dobra akurar tak pri ludovo povedane kyseline zaludka ,kde dokaze trosku stiahnut HCL ,ale to je vsetko a preco ,pretoze nase telo ma ph mierne zasadite a tym padom moze tvoja pribuzna vypit na litre NaBic nic to neurobi ....vyznam by to malo pri ph tela kyslom ,ale ak by ho tvoja pribuzna mala bez akutne liecby je do 24 hod.mrtva.....hovori sa tomu rozvrat vnutorneho prostredia a to sa nepreziva ,ide o akutnu zalezitost...takze citaj ,ale nechajte si vysvetlit dr.....

tslobik
5. mar 2017

@acer11 Ale stačí troška jemnocitu, nemyslíš? Dievča prežíva momentálny šok a toto jej nepridá naozaj.....

minnie55
5. mar 2017

@ingrid16 soda bicarbona meni v organizme kysle prostredie na zasadite - kysle prostredie je idealne na vznik a rychlejsie sirenie rakoviny, takze v tejto suvislosti to moze mat nejake spojenie. Odstranenie prekyslenia organizmu sa doporucuje ako prevencia vzniku rakoviny. Ale viac o tom neviem.

aristka
5. mar 2017

@minnie55 ak ma niekto kysle prostredie ,od vzniku ph kysleho bez podania infuzneho bicarbonatu je clovek do 24 hodin mrtvy ,odidu mu za ten cas oblicky a uplne jednoducho sa zastavi dychanie ...stop je mrtvola...s kyslym ,ci prekyslenym organizmom sa nezije ...je to obycajny blud sarlatanov...

zooeynka
5. mar 2017

@ingrid16 Tie neprijemne odpovede ignoruj, niektori ludia fakt nemaju trochu citu v sebe. Resp. nevedia ake to je hrozne ked niekomu blizkemu diagnostikuju takuto chorobu...clovek vtedy vyskusa VSETKO len aby pomohol uzdravit....tiez som sa o to pokusila pri mojom otcovi, aj spominanou sodou ale prd to pomohlo :/
Clovek sa v takejto situacii chyta aj slamky, baby co tu pisu tie sproste odpovede proste nevedia ako sa citis...drzim palce mame nech sa uzdravi!!!

minnie55
5. mar 2017

@aristka prosim ta, netrep. Vygoogli si acidozu alebo prekyslenie organizmu.

aristka
5. mar 2017

@minnie55 tak sa o tom mozme porozpravat ...narazila si dobre ...

minnie55
5. mar 2017

@aristka nepredvadzaj sa, nikto na to nie je zvedavy. Moja kolegyna sa liecila na acidozu, takze od nej o tom co to viem. A predstav si, stale zije ! Rovnako o tom rozpraval Dr. Bukovsky na jednej prednaske. Pisala som autorke temy, tak do mna nezadrapuj a pis k teme, ak mas co napisat.

aristka
5. mar 2017

@minnie55 takze kamoska sa liecila na acidozu a v poho si zila a ty si pisala...takze mozme zacat ,ake je normalne ph organizmu ...v cislach prosim....

aristka
5. mar 2017

@minnie55 rychlo ,rychlo ujo googl...myslim ,ze dohovorene...

aristka
5. mar 2017

@minnie55 s tymto na mna nechod...strava ti ph organizmu nerozbije ...max choroba ,ale aj to vtedy ak zlyhavaju kompenzacne mechanizmy a to su pluca ,oblicky pecen....ph org.je 7,4 male odchylky max o 0,3 dokaze v poho org.skompenzovat ....viac nie pretoze pri kyslom ph prichdza k hyperventilacii ,zvys.vylucovaniu pCo2 a maju co robit aj oblicky ....urcite vies o com hovorim....do toho ,ked sa nezasiahne dochadza k hypoxemii ,zacinaju odchadzat oblicky a pride k zastave dychania a hypoxii....napisala som to velmi zrychlene a jednoducho....ale podstata je ,ze dotycny zomrie ....nie na kyselinu zaludka ,co je ludovo povedane ,ale na rozvrat vnutorneho prostredia ....jednoducho s ph kyslim clovek neprezije a urcite nezostane bez povsimnutia...

cokololadka
5. mar 2017

No ja som dokonca počula o liečbe chlórom. Že vraj ak chlór dokáže zabiť vo vode všetky baktérie,tak dokáže zničiť aj zlé bunky v tele. Známy takto liečil svoju babku,dával jej lyžičku chlóru denne. Ale že ako to dopadlo to neviem.