Určenie pohlavia pomocou sódy bikarbóny

zuzana1688
11. jún 2021

Dobrý deň prajem žienky budúce mamičky...
Chcem sa vás spýtať či máte skúsenosti pri určovaní pohlavia pomocou sódy bikarbóny...😊Ja som si robila tento "pokus" od 9tt-16tt a stále vychádzalo dievčatko no dnes mi lekár potvrdil chlapčeka 🤰🍼😅Aj vám sa to niekedy stalo?

h2
11. jún 2021

Nestalo, lebo som to neskúšala. Pravdepodobnosť, že to vyjde, je 50%.

pribinak
11. jún 2021

Nie, takým blbostiach neverim, pockala som si na sono. Predsa len moderna doba vyžaduje moderne metódy 😊😊

luckastar
11. jún 2021

@zuzana1688 podľa mňa je to blbosť 😂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
waity888
11. jún 2021

Sóda bikarbóna bohužiaľ naozaj nedokáže reagovať na pohlavie bábätka. Je to mýtus a kto to vyskúša tak s vedomím,že je to len sranda. Rovnako ako všetky čínske kalendáre a podobne...

klarissa25
11. jún 2021

Ja niekedy ziram ako môžu byť ľudia takí hlúpi...

zuzana1688
autor
11. jún 2021

@waity888 Ďakujem za rozumnú odpoveď 🙂No ja som to ako srandu brala nezáleží mi na pohlaví len niektoré žienky to vôbec nepochopili🤦🤭🤣

jaskolka
11. jún 2021

Ja som si to robila zo srandy,bola som zvedavá, či mi to potvrdí
Zhodou okolností u mňa to platilo, "ukázalo" chlapca, aj sme dlho vedeli, že bude chlapec. Ale či to ako reálne funguje, alebo to bola len náhoda, neviem. Ako zábavka ok, ale verit len tomu asi nie 🙂

ukulela
11. jún 2021

@jaskolka je to náhoda. Keď máš len dve možnosti, tak je vždy 50 percentná šanca, že ti vyjde pravda. A to je dosť vysoká pravdepodobnosť. A potom už naozaj záleží len na šťastí, či ti vyjde jedno alebo druhé.

petamich
11. jún 2021

je to ako hodit si mincou, pravdepodobnost rovnaka 🙂 50/50 - a rovnako ako ta minca nevie reagovat na pohlavie, tak isto nevie reagovat moc + soda bikarbona, kedze reakcia je sposobena tym, ci je moc kysly alebo zasadity co je zasa ovplyvnene tym, co buduca mamicka posledne dni jedla

kazdopadne ak tomu niekto veri, urobi mu to radost, preco nie 😃 snad potom nebeha Julko v ruzovych dupackach aj ked teda, dnes ako kto uzna za vhodne 🤪

dada13288
11. jún 2021

Soda bikarbona mi nikdy nevysla, raz zasycalo raz nie... Mala som len z toho srandu. Zase mne a este 3 kamoskam presne vysli pohlavia podla cinskeho kalendara... Dokopy 6 deticiek co vysli, velka to nahoda...

ukulela
11. jún 2021

@petamich Len mňa tieto otázky dokola irituju. Len dokazujú, koľko je tu ludi bez kúska kritického myslenia....

deti95060810
11. jún 2021

sa čudujem že ešte niekto na to verí...🙄

kubjatka
12. jún 2021

Ja som to tiez skusala a vyslo 😄 moja soda asi studovala medicinu 🤔

ivka21
12. jún 2021

No žiaľ je to blbosť ako aj čínsky kalendár. Pri prvom mi to vyšlo ale pri druhom to malo byt dievčatko a práve pri mne leží malý chlapcek🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre