Lieky na zlepšenie nálady a na vnútorný pokoj

7. feb 2022

Poradte nieco na zlepsenie nalady, vnutorneho pokoja, vkuse som nervozna, smutna, absolutne hnusna, odoprna, nemam naladu byt mila, uz ani nekomunikujem k nikym ked nemusim, po detoch vrieskam, s muzom vobec nerozpravam, vsetci mi lezu na nervy, neznasam sa za to aka som hnusna, poradte nieco na zlepsenie nalady, depky nemam, len som hnusna proste, neviem sa kontrolovat ani pretvarovat aby som bola mila, dakujem

3009
7. feb 2022

Buď máš úzkosť alebo je to depresia. Depresia má rôzne fázy, neznamená ak máš depresiu, že musíš len ležať v posteli, plakať a nič nerobiť.

zojazoja
7. feb 2022

Možno serotonin by mohol pomoct...

autor
7. feb 2022

@3009 nemyslim ze je to depresia, ale zviera mi hrud, budi mi srdce, ked mam ten stav mam aj krce v bruchu, som neskutocne hnusna, s muzom uz mesiac nerozpravama ani neviem preco, uplne ma preplo

autor
7. feb 2022

@zojazoja je to bez predpisu?

zojazoja
7. feb 2022

Ano. Volnopredajne. Kukni na googli nieco o tom. Ja som to brala po covide. Mala som take zvlastne smutne stavy.

ikonica
8. feb 2022

Mozno du to hormony... Skus nieco na ich vybalansovanie... Napr vitex, pupalkovy olej....

rene007
8. feb 2022

Tryptofán B od Kompava, konopný čaj, Rumanček, magne B6, depress,

autor
8. feb 2022

@rene007 dnes som si kupila L triptofan, je to to iste ako ten B?

rene007
8. feb 2022

Tak tryptofán B je kombináciou tryptofánu a vitamínov B3 a B6 a na trhu to má len spoločnosť Kompava, ostatné firmy majú poväčšine čistý tryptofán, ako veľký rozdiel tam nieje ale tento od Kompava je podľa recenzií jeden z najlepších a najdlhšie na trhu čiže by mal byť o niečo účinnejší

rene007
8. feb 2022

Ja som mal od spoločnosti perla zdravia a teraz mám tento od Kompava ale zásadný rozdiel som tam nepocítil v oblasti psychiky a nálady, tak na rovnako akurát ten od Kompava je lepší na spanie, spím ako bábätko

autor
8. feb 2022

@rene007 nabuduce skusim ten len teraz ho nemali a uz som nechcela cakat, poslednu dobu mam hrozne stavy, som ako sibnuta, priserne sa spravam a mam akoby zachvaty paniky… snad pomoze