Čo robíte, keď máte zlú náladu?

aranel16
23. nov 2016

Baby poradte, co vam pomaha odreagovat/ukludnit sa ked mate zlu naladu a vsetci vam lezu na nervy? 😀

aranel16
autor
23. nov 2016

Mozte pisat tiez, co vam vie takyto stav sposobit, nech je to zaujimavsie :-P

lennaa
23. nov 2016

Tak mne na odreagovanie pomaha knizka. A ked ze sa neviem na knihu uz ani sustredit, tak vtedy mam najradsej si vziat pero a pisat co mam na srdci. To mi pomaha najviac 🙂

miriam11
23. nov 2016

@aranel16 peciem, alebo varim, pri tom sa naozaj ukludnim. Uplne vazne 🙂 Momentalne som v takom stave, ze mi vsetci a vsetko lezie na nervy, tak som dala maleho spat a idem upiect jablkovy kolac.

enelly
23. nov 2016

štuple do uší a počúvam hudbu 🙂 občas si aj zatancujem, alebo si spravím koncert pri zrkadle 😀 😀 😀 😀

aranel16
autor
23. nov 2016

@miriam11 wow, to je aj celkom uzitocne 😅 🙂

alaguema
23. nov 2016

@aranel16 cvičím, alebo idem na prechádzku. Sama 😀 (ak sa dá). A hlavne si vždy uvedomím, že mám byť za čo vďačná. A čo mi to spôsobuje? Môj muž má o tom svoje teórie, ale ani ja sama presne neviem. Som meteosenzitívna a mesačné fázy na mňa vplývajú tiež. Často rozmýšľam nad tým, v akej r.ti sa tento svet nachádza a to ma vie trochu deprimovať. Ale naučila som sa s tým fungovať tak, aby moje okolie trpelo čo najmenej 😀

cerez
23. nov 2016

UPRATUJEM! Zistila som, že keď mám zlú náladu alebo ma niekto fakt vytočí do vývrtky, ide mi zrazu všetko od ruky. 😀
Som rada, že sem chodím len ja a nie môj zvyšok rodiny, lebo by ma vytáčali každú chvíľu len aby bol doma poriadok. Takže psssssssssssssst! 😀

celasapremenim
23. nov 2016

ja sa idem prejst jednoducho, najlepsie s kamoskou, alebo len tak
na horsiu naladu kolisavu posobi dobre les, dobra hudba
a niekedy si aj len tak lahnut a odpocivat, ak sa da
asi ale neviem, co je to byt vytoceny do vyvrtky, toto teda vobec nemavam

lubhomira
23. nov 2016

Takisto upratujem 🙂 Ako hovorí Cerez, neskutočne mi vtedy idú práce od ruky a urobím aj to, do čoho sa mi inokedy nechce 🙂

miriam11
23. nov 2016

@aranel16 uz sa pecie a cuduj sa svete, depka je fuc 😀

javorinska
23. nov 2016

Najviac mi pomahalo ked som si isla zabehat alebo pocvicit, tak som si dokonale vedela prevetrat myslienky a zabudnut aj nato co ma nahnevalo. Teraz kedze uz obmedzujem to cvicenie tak idem do prirody, priroda je ten spravy liek na zlepsenie nalady

marisoul
23. nov 2016

ako kedy, niekedy stačí jedna ciga - a to nezvyknem fajčiť, ale keď som vytočená do nepríčetna tak upratujem ako besná 😀 a keď som doma sama, tak si do toho pustím na plno nejakú muzičku, ktorá naznačuje POZOR, nerozprávať na mňa 😀

nyusika
23. nov 2016

upratujem.

vypnem mozog a uplne pedantne vysoaram kazdy skaru zubnou kefkou, vydrhnem vsetko vsetucko.

a potom, komplet spotena a na smrt zmorena idem do sprchy a vojdem do vonaveho, cistuckeho bytu. paraaaada

katrinka8
23. nov 2016

Mňa tie ukľudňuje upratovanie 😉 Možno preto, že si myslím, že sa pri tom čistí nielen byt, ale aj hlava 😀

tyelde
23. nov 2016

Zavisi co ju sposobilo, ponadavam si, niekedy poplacem, pokecam s kamosom a je 🙂

timea7
24. nov 2016

Som flegmatik, takze do takehoto stavu sa dostanem len vynimocne. Pomaha dobra hudba, alebo dlha prechadzka v prirode rychlou chodzou. Pripadne si spomeniem na jeden okamih mojho zivota, kedy navzdy odchadzal zo zivota clovek, ktoreho som velmi milovala a vtedy som si uvedomovala, co je skutocny problem, ze vsetko ostatne su somariny. Staci spomienka na tuto situaciu a som stastnym clovekom a svet je gombicka.

marisoul
24. nov 2016

@timea7 ja si zasa položím otázku či ma táto vec bude štvať aj o týždeň, dva. o mesiac a ak asi odpoviem, že nie tak kašlem nato

ivett1
24. nov 2016

mňa dokáže upokojiť, keď vidím svoje deti ... skrátka prídem vytočená z práce ...prekročím prah dverí a oni na mňa spustia všetky tie ich problémy, radosti ...tak riešime, tešíme sa a na tie moje nálady mi neostane čas ... upokojí ma moja rodina...ale aj ma vedia vytočiť ... keď sa na nich hnevám alebo som urazená a ľutujem sa- idem upratovať alebo robím niečo, čo som dlho-predlho odkladala, že až keď budem mať čas 🙂 napr. začnem čítať knihy 🙂

izabellik
25. nov 2016

dost zalezi od toho ze aka vec ma rozculi. ale teraz sa snazim vsetko brat s kludom kedze hned a stres pocituje aj babatko v brusku takze sa snazim byt kludna. ked ma nieco nahneva tak sa idem poprechadzat a tym si vyvetram aj hlavu. to mi pomaha asi najviac