Liposukcia

nela1916
18. júl 2016

Ahojte!

Uvažujem o liposukcii (ide skôr o estetický problém, nie rýchle riešenie zlej životosprávy) a zaujímalo by ma, či tu má niekto skúsenosť. Kde je možné takýto zákrok podstúpiť, resp. ktorej klinike sa mám radšej vyhnúť? Tiež by ma zaujímali prípadné riziká z pohľadu niekoho, kto zákrok podstúpil.

wladka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
feferica23
16. apr 2019

Ahojte, dnes som bola na slim lipo na vnutornej strane stehien. Ako som sa postavila, ze idem na wc, tak sa mi rany roztiekli, ale jedna rozkrvacala a odpadla som. Odvtedy vzdy ked sa postavim, odpadavam. Mali ste aj vy taky problem? Mam zavolat na pohotovost? Dakujem

ivka90
19. máj 2019

@moniq mohla by si napísať kde si bola na zákroku?

keyone
29. máj 2019

@feferica23 ahoj mohla by si napisat ako si dopadal plsss 🙏🏼 dakujeem

moniq
27. aug 2019

@ivka90 ahoj ☺️
Bola som v Ba v Yes Visage

nikolka912
28. dec 2019

@moniq ahoj ako si tam bola spokojna ?ako dlho si davala do poriadku?
ja.mam 2.5rocnu dcerku tak sa troska bojim ist do toho..ci sa.jej bude moct aktvine venovat

zanalab
28. feb 2020

Ja idem 26.3. Na liposukciu na stehnach.Do Kosic Mudr.Magdo.Zrazilo ma.auto pre 25 rokmi a.od vtedy mam.zdeformovane stehno a odsat tuk by ho malo vyrovnat.Chcem zobrat tuk aj z druheho kvoli celulitide tak uvidim.Cena je 900eur.Je to dost vela.A hovoril ze budem nosit kompresne pancuchy na stehna a vysledok.sa dostavi niekomu az po pol roku.Ze az vtedy vidno.

zuzkaz91
29. feb 2020

@zanalab po polroku? To je moc,to sa mi nezdá..ja som sa už po 6tyzdnoch nemenila...som 3mesiace po..

zanalab
29. feb 2020

@zuzkaz91 tak on mi tak povedal o jednej co si dala druhu bradu odsat

lilu74
7. mar 2020

Dievcata a na liposukcii chrbta a ruk nebola ziadna?cvicim pravidelne uz dlhodobo ale na chrbte a rukach sa mi ten tuk drzi, tielka nenosim lebo sa hanbim, tiez rozmyslam nad lipo....

zuzkaz91
7. mar 2020

@lilu74 aj ja tie lopatky...a cvičím..no čo už máme tam uložňu tuku.

mioliv
20. apr 2021

@moniq bola si spokojna ako to dopadlo 🙂 dik

zuzanagarelova
14. nov 2021

@lilu74 chcela by som paže ale je toho viac hlavne stehna po kolená

megg1
11. apr 2024

@moniq davali vam pred laserovou liposukciou aj nejaky krem pod pristroj? Citili ste aj vibracie?