Lúčivná 2014. Čo je nové v kúpeľoch?

ryka2
28. mar 2014

ideme do kupelov ,prosim o info,co si treba vziat do kupelov napr. uteraky ,feny,oblecenie,hracky,jedlo..............hladala som v temach o Lucivnej ale vsetko boli starsie temy,ak niekto bol nedavno v kupeloch, prosim napiste co treba a co je zbytocne.

katkaajurko
4. feb 2016

baby ako to prebieha v lucivnej? iba procedury a volnyprogram? nic narocne ? je to ako dovolenka? dostali sme odporucanie dat si ziadost,ale som tehotna ,neviem,ci to zvladnem ....

denda78
11. feb 2016

Ahoj určite to nielen zvládneš ale ešte si to aj užiješ- je to tam super!

katkaajurko
11. feb 2016

@denda78 no prave mi nasa obvodna povedala,ze by mi tam vobec tehotnej neodporucala ist,ze vela jej deti tam ochorelo a tym padom by to hrozilo aj mne 😒 mna tam zatial moj gyndos nepusti,kedze som na rizikovom,takze je to aj tak fuk 😒

denda78
15. feb 2016

Tak sa drž 🙂 , ja však na Lučivnú nedám dopustiť je to tam úžasné a moja dcéra tam chodí každý rok miluje to tam. My máme len pozitívne skúsenosti.

evina2
12. sep 2021

@evita2011 prosím vás ako to vyzerá v Topli? Mame tam ísť a ja by som chcela vedieť ako to tam vyzerá. A či je tam veľa schodov keď nás dala do suterénu kvôli tomu že tam nie je výťah. Ďakujem