Kúpele Lúčivna

slavika1982
4. jan 2014

je tu nejaka maminka ktora bola v kupeloch Lucivna na pobyte ? 🙂

annag121
10. mar 2014

myslim, ze takych je nas dost.. 🙂 moja starsia dcerka tam bola.. a neviem si vynachvalit.. bola som nadmieru spokojna. odporucila nam to pani doktorka a myslim ze to bola naozaj vyborna volba.. dieta pobyt nestoji skoro nic. ja ako doprovod som si to zaplatila.. ale stale to za to.. ja som bola spokojna lebo som dceru nepustila samu do neznama...a mohla som sa sama presvedcit o tom ako to funguje. Kupele Lucivna su jednak pekne, lebo ich rekonstruovali takze clovek nema pocit ze sa vratil o 50 rokov dozadu.. ale hlavne ten pristup k tym detom od pracovnikov.. deti mali na kazdy den program.. a co bolo super ucia sa tam ako keby chodili normal do skoly.. co som bola velmi rada, kedze mala akurat nastupila do skoly.. takze ked sa vratila z liecenia mohla pokracovat v skole so svojimi spoluziakmi akoby sa nic nedialo.. akurat ze bola zdravsia 🙂 Lucivnu vrelo odporucam 🙂

julia283
30. mar 2014
Používateľ julia283 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julia283.

ahoj slavika 🙂 ja som tam bola so synom niekolko krat.. a sme velmi spokojny.. vyborny personal, animatory, rozne ozdravovacie procedury...pocas pobytu sa normal deti ucia 🙂 pobyt takmer nic nestoji.. z vlastnych skusenosti ich vrelo odporucam 🙂

tamaram283
15. apr 2014
Používateľ tamaram283 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tamaram283.

my tam chodime pravidelne..vyborny a profesionalny pristup.. vyborne prostredie ale aj ubytovanie.. zabezpeceny program pre deti.. ak mas skolopovinne deti.. tak super je ze sa tam normalne ucia. takze nic zo skoly nevynecha.. a ked pride do skoly moze normalne pokracovat. ako keby ani nechybal.. akurat bude o nieco zdravsi. zo vsetkych tych "procedur" ktore kupele Lucivna pre deti ponuka 🙂

domca3333
30. apr 2014
Používateľ domca3333 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od domca3333.

kupele Lucivna su super.. chodime tam kazdy rok s dcerou.. dokonca aj ja tam rada chodim. si tam vzdy oddychnem 🙂 vyborny personal aj prostredie, rozne procedury pre deti.. malej sa tam tiez paci..nasla si tam dokonca aj kamosku tak sa snazime dat si vzdy pobyt narovnoko 🙂 odporucam.. dufam ze sa vam tam bude pacit 🙂

annakol
4. máj 2014

Lucivna su NASE kupele a su NAJLEPSIE na CELOM SVETE

terinka26222
30. máj 2014

mamicky boli ste tam s dvoma detmi ze jedno schvalene a jedno nie,, popiste kolko vas to cca stalo,,,vrela vdaka

filipka3
31. máj 2014
Používateľ filipka3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od filipka3.

ja som tam bola iba s jednym tak neviem ako to funguje pri dvoch detoch. ale urcite odporucam tam ist.. skvely pristup. krasne..program. a hlavne viditelne vysledky na zdravi deti 🙂

adka455
31. máj 2014
Používateľ adka455 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adka455.

vyborne. profesionalny pristup. odbornici.. rozne programy a procedury pre deti.. pekne prostredie aj ubytko. skola pre deti. bola som so starsou dcerou skoro vo vsetkych kupeloch pre deti na SR.. ale Lucivna nema konkurenciu 🙂

veronikak55
24. jún 2014

my so syncekom chodime pravidelne do kupelov Lucivna..a neviem si vynachvalit. nove ubytko, animatori, deti sa ucia, rozne procedury.. doteraz som chodila s malym vzdy ja.. ale zhodnotil ze ako prvacik je uz velky.. a uz to zvladne aj sam 🙂 tak som zvedava... skuste si pozriet www.tkl.sk

betka999
14. júl 2014

ja som mala dcerku velmi casto choru.. stale kaslik a soplik. nepomahali nam ani lieky.. nakoniec nam lekarka odporucila kupele..pravidelne chodime do kupelov Lucivna.. nakolko su perfektne a teda podla mna nemaju konkurenciu na SR.. podla mna ked byvaju deti casto chore. je lepsie ich preliecit takto ako napchavat liekmi..

tamaram283
21. nov 2014
Používateľ tamaram283 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tamaram283.

Pozerám, že Lucivna tu má naozaj fan klub 🙂 Ale vážne, tie kúpele sú asi najlepšie na SR ... proste človek potrebuje aspoň aký taký servis, nemôže byť 1 umyvadlo pre celú chodbu ako inde... v Lucivnej do toho vrazili peniaze a ľudský prístup a všetko sa dá 🙂.

andrejka3333
16. dec 2014

Ahojte mamicky, pre nas su kupele Lucivna TOP! Chodievame pravidelne s dcerkou a sme velmi spokojni a ona tiez 🙂 rok od roku je to tam lepsie, teaz uz chodi sama ale bola som tam s nou aj ako doprovod predtym, aj brat so synom tam chodia a tiez si chvalia...

flo24
21. dec 2014

Ahojte maminky, prosím Vas boli ste niektora aj s mladším dietatom ako 3roky?Ak áno platili ste celu sumu alebo ste boli cez poistovnu? Mám 2roč dceru ktorá je liečena na astmu a synčeka 3,5rok ktorý ma tiež problémy .Mám íst s oboma a neviem či sa to da zvladnut s oboma. Dakujem

jankapo
21. dec 2014

@flo24 bola som v Lucivnej v r. 2012 so syncekom 4rocnym (cez poistovnu), a druhy mal 2r.7mes. a bol vtedy ubytovany zdarma, za stravu som platila, vsetky procedury sme mohli absolvovat spolu (ved by to inak ani neslo 🙂) vtedy ale myslim ze nemohlo dieta mladsie ako 3 roky v Lucivnej absolvovat kupelnu liecbu cez poistovnu..je dost mozne ze sa veci v tomto zmenili...kazdopadne-sa pytas, ci sa to da zvladnut...da sa...bolo mi vselijak, ale zvladla som to...pre zdravie svojich deti som povedala, ze vydrzim keby co bolo....a velmi som nemala inu moznost...ist s jednym dietatom na 3 tyzdne prec a s druhym co?....s jednych dietatom je to skvela dovolenka, uplna balada...s dvoma malymi je to jeden kolotoc, to prezuvanie, prezliekanie, obliekanie, stravovanie, uspavanie...no vesele 😀 uplne idealne je ist s oboma a mat este jedneho dospelaka na pomoc...ak sa ti da, su izby, kde vam ubytuju viacej, mozu sa ludia aj prestriedat, na tyzden dojde manzel, potom babka, ale niekto iny....tazko poradim, lebo aj deti su kazde ine...urcite nas tam bolo takych viac co sme to zvladli.... 😉 detom sa tam paci, oni budu spokojne urcite....mamina dostane zabrat, ale hadam sa vam to tiez vrati na zlepseni zdravotneho stavu...a preto to predsa robime a preto vsetko vydrzime 😎 odhodlaj sa, chod, vyskusas, nemas co stratit, to mi ver 😉

flo24
22. dec 2014

Ďakujem veľmi pekne . No mne ide hlavne o malú tu mame vážnejšie, no uvidím. Určite pôjdeme. 😃