Má niekto skúsenosť s Isoprinosine?

sevi
21. mar 2012

ma niekto skusenost s tbl Isoprinosine na imunitu?brali ste,ako dlho?pomohlo?

rejocka
23. mar 2012

@sevi ahoj nám to dnes predpísala imunologička pre malého-7r,takže skúsenosť nemáme,ale verím,že to zaberie,často býva chorý,veľa kašle a prekonal mykoplazmu,tak vyšlo z krvi.a ty si na tom ako?

sevi
autor
23. mar 2012

@rejocka nam tak isto predpisala imunologicka.pre dcerku.byvala casto chora,hlavne casto stretokoka v nose a moraxela.a to ani do ms nechodi.mali sme aj ribomunyl kuru ale nepomohlo.tento isoprinosine berieme treti tyzden.tak som zvedava ci pomoze.

kdezee
23. mar 2012

priatelov syn to uziva uz asi mesiac alebo aj viac, neviem presne...ale aj tak ochorel..takze...

sisaha
23. mar 2012

@kdezee moja dcera to uzivala vyse 3 mesiacov a po kúre nebola viac ako pol roka chora... U nas teda zabral. Organizmus potrebuje cas, aby sa nastartoval

rejocka
23. mar 2012

ahojte,my sme tiež predtým mali ribomunyl a nezabral,akkby bol ešte viac chorý,no staršiemu synčekovi zabral.dosť sa spolieham na tento nový liek,že nebude tak často chorý a tak veľa kašľať...aj teraz sme chorý a mame atb,tak dnes doberie a zajtra ideme na ten nový.Sevi a malá ho dobre znáša?Sisaha,to sa teším,že vám to zabralo a zkepšilo sa to aj v to pevne dúfam 😉

barunka
23. mar 2012

ahoj, my sme užívali isoprinosine tuším dva mesiace na striedačku s inými liekmi. mali sme poruchu bunkovej imunity a musím teda povedať (klop - klop) že nám uvedené veľmi pomohlo. dostali sme to rovno. mne síce princezná nebývala často chorá, ale máme problémy s kašľom. kašlala stále, bez zjavnej príčiny, kľudne aj tri, štyri mesiace vkuse, hlavne v zimnom období, počas vykurovacej sezony a hlavne počas veľkej zimy... tak sme podstúpili túto liečbu a pomohlo... striedali sme s luivacom.

sevi
autor
25. mar 2012

@rejocka ano uplne v pohode.ziadne neziaduce ucinky nema.klop klop klop.ale zatial je to tak 50 na 50. Chora na atb nieje ale sople ma a sem tam zakasle.tak uvidim ci sa daka choroba u nej zas objavi.

rejocka
25. mar 2012

ďakujem baby ukľudnili ste ma,lebo aj ja do tohto lieku vkladám veľa nádeje 😉 ,inak strašne kašleme,dávam Fenorin-no ale nič moc.Vám sa čo osvečilo?Lebo v tom kašli mám pocit,že musí začať vykašliavať no dnes to toošku už tak vyzera,po 3 dňoch užívania...

mariabilla
26. mar 2012

ano mali sme brala ho dcera pol roka a velmi pomohol.....
Nemala ziadne neziaduce ucinky.

sevi
autor
27. mar 2012

tak a zas nam dr predpisala antibiotika ☹(

laurinkage
11. mar 2013

nám dala alergologička, hned ked sme ku nej prišli. matuš nebol chorý dva roky, teraz ochorel a hned mu ho dala. co vy na to?

lubbie
18. júl 2013

ja sa pridávam. Malý má 21 mesiacov, má stále alergickú nádchu, podla krvných testov aj zníženú imunitu, poslali nás alergologičke a tá mu hned naordinovala Arius, Chromobene kvapky a Isoprinosin. Berieme to zatial 10 dní. Od včera je malý strašne zachrípnutý, bez teplôt, ale problém je, že nechce jesť, asi ho bolí bruško, je úplne zmenený, apatický. Predtým bežkal, bláznil sa, teraz zamyslený stále niekde pozerá. V letáku Isoprinosinu je uvedený ako vedľajší účinok bolesť brucha aj s vracaním, tiež zápcha alebo hnačky. Tak to vyzerá, že je to ono.

dadec
12. aug 2013

Moj 3-rocny syncek ho uziva cca 10 dni a posledne 4 dni ma aj 2-krat denne hnacku spolu s bolestou bruska. Tiez zacal menej jest a pritom on je velky papkac. Takze si myslim, ze je to z tohoto lieku, zajtra budem volat Dr., co mame robit, aby problemy prestali. Nasadeny liek mu bol kvoli vyraznemu imunitnemu deficitu - od cca 10 mesiaca byval skoro kazdy mesiac chory....

slnecnica25
9. nov 2013

Moja 4rocna dcerka uziva isoprinosine od konca augusta, ked ho zacala uzivat po 3 dnoch ochorela, vyvrbilo sa to na hnisavu anginu, po mesiaci zase na antibiotikach zase angina, v stvrtok zase horucky a zase uz tretie antibiotika sme dostali behom 3 mesiacov, co je hruuuza, dr nam nechcela ich dat ale crp test mala 120 tak jej dala, trapia nas horuckz vysoke, ..,,,ked bola druhy krat chora minuly mesiac dala nam imunologicka aj imunor na 4 tyzdne, ale dobrala ho pred tyzdnom a tyzden na to sme na horuckach a antibiotikach,....zacinam dost pochybovat, ze jej ten isoprinosine pomaha....idem v pondelok volat imunologicke co stym, .....velmi som zatial z toho sklamal ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

rikamf
2. jún 2014

@slnecnica25 ahoj mozem sa ta opytat aky je ten liek imunor co pises? ja mam 5 rocnu dceru a tiez sme uzivali ten isoprinosine a tiez sme boli dost casto chory horucky , kasel, anginy, posledny rok kazdy mesiac, nakoniec sa nam zistit streptokok nakolko bola v skolke streptokokova infekcia a moja to tiez chytila, teraz v stredu nam vybrali nosne mandle a mame sa hlasit u nasej alergologicky a chcela by som jej povedat ci by jej predpisala mieco ine ako ten isoprinosune, preto sa pytam aky je ten imunor, mi sme mali crp max 35 ale aslo mame vyse 1100

slnecnica25
2. jún 2014

@rikamf ahoj, nakoniec sme skoncili v nemocnici v tom novembri s crp 220, potom jej imunologicka nadadila imunor na 3 mesiace a nebola chora az teraz vo stvrtok od manzela ochorela, ale nemohli sme od novembra ani do skolky ist... Takze pomohol a teraz jej ho od konca augusta znova chce nasadit. Tak skuste jej povedat nech vam skusi ten isoprinosine vysadit.

deximix
31. okt 2014

@slnecnica25
@slnecnica25 ahojte, nám tento isoprinosine ide predpísať lekárka, aj mne aj dcerke5,5 rokov... chcem sa vás spýtať ako sa máte, či sa to zlepšilo, či vám dačo pomohlo????? mám hrozný strach,že čo budeme robiť ked bude chodiť do školy.... 🙄 🙄

maja2039
31. okt 2014

Ano u nas sa velmi usvedcil tento liek mala ho brala je super 🙂

juliannarn
17. jan 2015

@deximix my ho berieme 3 mesiac a kazdy mesiac sme zatial dostali nadchu mame upchaty nos ako sme dostali tewn sirup tak na to dostala infekciu usta ruky noha a zatial zmenu nevidim aby pomahal a skolka hruza od septembra sme boli asi dokopy 15 krat a stale sme doma

henamichal
3. nov 2015

Nám len a len Isoprinosine pomáha, užívame ho s prestávkami už pomaly 3. rok a nemáme ani nežiadúce účinky. Užívame ho namiesto antibiotík a aj preventívne. Veľmi sa nám osvedčil 🙂 😉

modrobiela
17. máj 2016

Ahojte..chcem sa spýtať,či Vaše detičky mali pri užívaní Isoprinosinu,bolesti bruška.....berieme ho po prekonaní infekčnej mononukleózy,dnes piaty deň ho užívame.

henamichal
17. máj 2016

@modrobiela žiadne vedľajšie príznaky sme nemali. Tento liek nás vždy vyliečil za 5 dní pri obyčajnej vírusovej infekcii a tým sme sa vyhli zbytočným antibiotikám. Úžasný liek, len práve ho nedostať v lekárni, pretože taký veľký je dopyt.

afariz
6. mar 2021

Prosim vas,nema niekto na predaj Isoprinosine?

markoev
7. mar 2021

Mam snim tie najlepsie skúsenosti... Mne jediny zabral na opakovany herpes na perach.

poleva
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oliinka
8. mar 2022

@poleva ahoj mas ho este prosim?

marienka12345
22. sep 2022

@sevi dobrý viem ze to je staré ale možno si pametate 🙂pomohlo to na streptotok lebo môj mali ho ma od narodenia a niet toho sa ho zbaviť 😊