Má niekto z vás zhubný nádor mozgu?

rebresova1989
18. jan 2021

Dobry den,
Dnes mi zavolal neurochirurg ze vysledky z biopsie mozgu mám, ze je to zhubny nádor. Vysledky mi poslal doma ale este nemám u seba. Je tu niekto kto s tym zije? Moj nádor sa nedá opetovat lebo hned by som zostala na vozìku, lebo je na zlom mieste. Treba ìst na onkologiu. Tam vysadia terápiu. Ale na otázku ze dá sa tak zit aj nadalej nikto mi neodpovedá. Ja sa cìtim dobre. Niekto mal skúsenost s takym? Vidìm tu starsie
diskusiemoze mi niekto poradit? Mám 31 rokov

pribinak
18. jan 2021

Neviem Ti poradiť, ale držím palce

kittykat22
18. jan 2021

@rebresova1989 urcite sa s niektorymi zit da. Niekto ma nador roky v nezmenenom stave. Na niektore funguje protonova liecba alebo chemo. Moznosti urcite su. Potom je moznost udrziavania zdravia pomocou biologickej liecby. Ale moznosti su vzdy. Nikdy to nie je tak, ze ti povedia, ze nic nebude a poslu ta domov. Drzim palce.

pininka1
18. jan 2021

Bratranec ma, ale viac nadorov, uz ma vela chemo za sebou. Zatial zije, ale nevyzera to dobre. Drzim ti velmi prsty aby si to dala. Si mlada baba

queen_mary
18. jan 2021

@rebresova1989 ahoj, moja mamina mala. Mala nasadenu liecbu a nador bol "spiaci" dlhu dobu. Len ona mala metastazy aj na peceni a to bolo osudne no.

rebresova1989
autor
18. jan 2021

@queen_mary mna hovorili ze to nedá metastázy. Ked budem mat histologiu tak urcite este napisem o co ide.

kiki68
18. jan 2021

Myslim ze budes vhodny kandidat na liecbu v protonovom centre, niekedy to ozarovanie pomoze nador uplne zmensit. Zalezi na type, drzim velmi palce

sofia1
18. jan 2021

Toto akoby písala moja mama😒tiež mala a nechceli jej to operovať kvôli zlému miestu.Zila s ním 10r.

peterpomozem
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
palinohavino
16. mar 2023

@peterpomozem podstate každý

syoss
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pininka1
9. apr 2024

@syoss žiaľ už sme ho pochovali