Mal niekto opakované mrle?

sarindel2222
1. dec 2021

opakovane sa vracajú mrle beriem vermox ale ten má len čiastočný účinok skúšala som cesnak,kyslú kapustu,parazitex aj vermophyt ale nič nezaberá mal nieto podoby problém ? Už mám 3 dávku vermoxu to pomôže len tak na týždeň

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sarindel2222
autor
1. dec 2021

@viestta áno sú všetci iba ja to stále dostanem každý bral vermox

oktober86
24. feb 2022

sarindel2222,ahoj ja mam mrle😭😭opakovane.nevjem ako sa ich zbavit.niekto nema problem po jednej davke vermoxu a mne nezabera nic.nechapem preco.ak si odvtedy nasla nejake riesenie,alebo niekto vie ako na ne,budem nesmierne vdacna.

pepppe
31. mar 2022

Tiež by ma zaujímalo čo zabralo lebo mne sa objavili po 2 mesiacoch zase tak zase mam vermox.

sarindel2222
autor
3. feb 2023

@oktober86 ahoj už som tu dlhu dobu nebola ale ja mám pocit že to samo sa niekam stratilo ja som skúšala kadečo a nič dokonca som sebe obiednala sirup až Nemecka ale ani ti nepomohlo o 2 mesiace to bolo spať aj moja mal ich dostal dr nám predpísal vermox ten našťastie zabral ale len malej mne sa to ešte v rôznych intervaloch stále vrátilo ale mám pocit že už pol roka je to v poriadku netreba na to myslieť mrle neznášajú Antibiotiká od kedy bývam často chorá keďže mala nastúpila do škôlky som chorá aj ja čiže mám taký pocit že práve ATB ich vyplašilo vravela to aj moja dr že ATB oni neznášajú

oktober86
6. júl 2023

@sarindel2222 ahoj,dakujem ti za odpoved,snazim sa na to nemyskiet,ale stale to mam.velmi mi to ovplyvnuje zivot a som smutna.uz skor zufala,naozaj som cistotna,zdravo sa stravujem,sladke skoro nejem.

marcella1979
26. nov 2023

@oktober86 ahoj.moja kolegyna tvrdi, ze pomaha mak. vyskusaj