Môže sa ParazitEx podávať aj preventívne?

Zodpovedané
24. jan 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom lieku ParazitEx.

Môže sa ParazitEx podávať preventívne trojročným deťom po dobraní 1 balenia Vermoxu?

Bojím sa, že dcéra bude mať opakovane mrle pri pobyte v škôlke.

Ďakujem

Dobrý deň,

nečakajte od toho zázrak. Parazitov Vás zbaví iba správne užívanie Vermoxu (po 3 tt ďalšia dávka) a starostlivá hygiena v tomto období.

ParazitEx je výťažok z rastlín, určite nepoškodí. Je určený pre deti nad 3 roky - ParazitEx Junior môže využívať napr. celé balenie.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas