Mali ste po vybratí žlčníka problémy s pankreasom?

ssimpsonka
16. feb 2023

Ahojte Baby 🙂 Mal niekto z vas po vybrati zlcnika problemy s pankreasom ???podrazdeny ,alebo zapal ??dakujem

dadis
16. feb 2023

Ja mam vybraty zlcnik a vsetko ok. Ale to nemusi mat suvis, panreas drazdi alkohol a mastne jedla

divokykonik
16. feb 2023

Mne práve žlčník spôsobil zápal pankreasu, jeden kamienok sa vyplavil a upchal vývod z pankreasu. Bolesti sú to teda kruté no, možno aj tebe dakde ostal kamienok.

azurova99
16. feb 2023

@ssimpsonka mne žlčník spôsobil zápal pankreasu( skôr kamienok z neho), bolesť neskutočná

azurova99
16. feb 2023

@divokykonik môžem sa spýtať ako dlho si potom? Držia diétu alebo nieco

ssimpsonka
autor
16. feb 2023

@azurova99 dva roky budu v aprili ano drzala som dietu ale nemozem hocico zjest je mi tazko…

ssimpsonka
autor
16. feb 2023

@divokykonik no sme stacili tie zachvaty so zlcnikom :( pre mna to bola neskutocna bolest

dadis
16. feb 2023

@ssimpsonka Aha. Mne je od operacie dobre, dietu som asi len tyzden drzala. Odvtedy je vsetko ok okrem cucoriedok. Z nich mam velke bolesti brucha - ale neviem ci to suvisi s tym zlcnikom alebo s nejakou alergiou na ne.

divokykonik
16. feb 2023

@azurova99 viesco žlčník mi brali 9. januára tohto roku a teraz už organizmus znesie takmer všetko, okrem mastného a ťažkého jedla. Už aj pankreas chudák nebolí, len musím dávať pozor, lebo som ležala kvôli zápalu pankreasu asi týždeň na internom.

ssimpsonka
autor
16. feb 2023

@divokykonik tak to si super dopadla 🙂 ja cokolada absolutne mliecne vobec ale inak sa to da ,no asi s tym pojdem este raz k doktorke 🙂

azurova99
16. feb 2023

@divokykonik no ja tiez som takto skoncila 10dni som lezala 5 dni ja jiske a 5 na internom, preto cchcem vediet ci si ok lebo sa bojim este k tomu tehotna tak zaberie organizmu, bojim sa aby sa mi tonevratilo ten pankreas

rk123
16. feb 2023

nie. mam vybraty zlcnik 18rokov

azurova99
16. feb 2023

@ssimpsonka tak ja so asi 3roky od zapalu a operacie, ale stale ak nieco zjem viac tam mam strach na travenie som brala pancreolan, len teraz nesmiem vlastne uz dva roky nesmiem, obcas mam bolesti tak sa bojim ci nahodou kamienky nie alebo co

divokykonik
16. feb 2023

@azurova99 Ja akoze aj keď si dám niečo nevhodné mimo diéty, tak ma nič nebolí. A to som mala záchvaty pankreasu každý deň. Tak klop klop, zatiaľ je to okej. Tebe prajem, nech ti tehotenstvo dopadne dobre a nech nebolí ten nešťastný pankreas. 🙂

ssimpsonka
autor
16. feb 2023

@divokykonik ja sa popravde hlavne bojim ze sa tam niekde kamienok zasekol ,inak si neviem vysvetlit tie bolesti …

azurova99
16. feb 2023

@divokykonik tak on zatiaľ neboli, ale človek nikdy nevieš, ďakujem pekne

barbora19911
16. feb 2023

@ssimpsonka nie našťastie nie, rok a pol po a môžem jesť úplne všetko našťastie ❤️ za čo som veľmi rada lebo som sa bála aby som nemala bolesti po jedle keďže ja nezjem všetko ale len zopár veci ...akurát čo tak kávu nemôžem na lačny alebo na poloprazdny žalúdok to má potom veľmi bolí práve dneska sa mi to stalo ...