Mám 16 rokov a problémy s menzesom

veronaaa
23. mar 2018

Ahojte vsetky baby, potrebovala by som poradiť lebo ja už fakt neviem mam 16 rokov a mam problemy s ms strasne silny- myslim tym ze iba tecem bola som aj už gynekologičky a ta mi nepovedala nič iba ze ascorutin ale neuvidela som zatial ziadne zmeny...:( + berem este zelezo a kyselinu listovu lebo mam malo zeleza...
Je to fakt neznesitelne chodim do skoly a citim sa dosť zle a s mamou riešiť mi to je tiez trapne poradte ako dalej prosim ak mozte 🙂

sunny777
23. mar 2018

@veronaaa viem, ze na bolest by ti pomohol alchemilkovy caj z lekarne, ale neviem ci vie ovplyvnit aj mnozstvo krvi, to asi nie.

evaachesa
23. mar 2018

@veronaaa ahoj moja...skus femigard bylinny koncentrat...ma vyborne ohlasy na upravu menstruacie ...ja ho beriem kvoli inemu takze vlastnu skusenost nemam ... tiez alchemilkovy caj vyskusaj id zaciatku menstruacis az do ovulacie ...potom pauza... tuto si precitaj o femigarde:
https://biocare.sk/eshop/produkt/femigard?gclid...

veronaaa
autor
23. mar 2018

@evaachesa dakujeem kuknem si to lebo ja som uz zufala fakt

veronaaa
autor
23. mar 2018

@sunny777 dakujem mozem skusiť

veronaaa
autor
23. mar 2018

@evaachesa ja normalne teraz v takom štadiu že by som aj antiku brala len aby sa mi stratiltakyto menzes

margareta84
23. mar 2018

pripajam sa a potvrdzujem co je uz vyssie spomenute:
cajova zmes alchemilka+hluchavka+rebricek - je to zmes proti bolestivej a silnej menstruacii a proti zapalom.
1 lyzicka cajova na 1 salku 2.5dcl luhovat 5 minut,
pit 3 salky denne, najlepsie po duskoch, celkovo 3 tyzdne a potom si dat tyzden prestavku.
Tato zmes sa moze pit kym neustupia problemy.
Funguje, mam vyskusane aj na sebe!
Vsetko dobre prajem!

evaachesa
23. mar 2018

@veronaaa urcite skuus, drzim ti palce :-* a nemala by si sa citit trapne pred mamou...ved ona je ta ktorej sa mas so vsetkym zverit ;) ved aj ona ma menstruaciu ako kazda zena

sandral
23. mar 2018

@veronaaa Skús čaj z Pastierskej kapsičky, ten zmierňuje krvácanie.