Snažilkujeme od mája 2014 a stále nič

denamir
10. okt 2014

Ahojte baby. Tak s priatelom velmi chceme babo snazime sa uz od maja a vzdy nic kyselinu listovu beriem pravidelne potom som prestala brala som inofolic ale to mi nic nepohol akurat mi posunul cely cyklus teraz zase beriem kyselinu listovu a vzdy nic sex mame kazdy druhy den. Tak neviem kde je problem a to mam len 20 rokov. Poradte mi nieco ako ste vy otehotneli mam si kupit calibrum baby alebo nieco ine pomozte velmi by sme chceli aby sa to do vianoc podarilo dakujem

safranca15
10. okt 2014

Hlavne nemysli stale na to a ono to pride vtedy ked to budes najmenej cakat my sme spolu vyse roka spavali bez ochrany a ostala som tehu a to som nebrala nic drzim palce

jankastubka
10. okt 2014

No neviem ale vitaminy stylu calibrum baby, su pre zdravy vyvoj babatka, nie pre lepsie otehotnenie. Mozno sa mylim. Nam sa tiez podarilo az po 4 mesiacoch. Je tu o tom vela tem.
Ja som myslim zacala pit alchemilkovy caj, po sexe som drzala nohy hore, a sledovala som si ovulaciu pomocou merania bazalnej teploty.

monicka9
10. okt 2014

@denamir nic sa neboj babatko pride k tebe ked bude same chciet😊 musis verit ze to raz vyjde😊 nestresuj sa preto, uzivaj si zivot,tes sa z kazdeho dna,..a ono to dakedy vyjde, nevzdavaj sa urcite budes raz mamickou😊 mozno teraz a mozno neskor ale budes VER tomu😊

miculiatko
10. okt 2014

Ahoj. My sa pokusame o mimi od jula. Isla som do toho s tym ze som zdrava vzdy pravidelny cyklus plodne dnicky sa mi ukazovali podla hlieniku a tehu nie som.dennodenne som na to myslela niekedy draheho pomaly donutila k milovaniu a ked sa nedal prehovorit vibroval vo mne nepokoj. Povedala som si STOP. Psychika kazdy mesiac sa opakujuce dufanie v tvojom pidvedomi posobii na telo. Fakt to treba pustit z hlavy. Nech pokusy o babo nie su nocna mora plna stresu smutku hnevu ze zase to nevyslo.ja sa snazim si do hlavy vsugerovat ze mi je jedno ci otehotniem ci nie. Nechcem to uz riesit aj ked je to take tazke

patricia128
11. okt 2014

Ahoj, my sa snažíme o miminko od februára a tiež stále nič..ale nemaj hlavu v smútku..určite to raz príde, len netreba to veľmi siliť.

dominix
11. okt 2014

Ahoj, my sme boli v rovnakej situacii pred rokom - od maja bola snaha a kazdy mesiac len sklamanie...ale nakoniec sa podarilo, vo februari a o par tyzdnov sa nam narodi chlapcek 🙂 Je to urcite velmi o psychike, kedze sa nam prve podarilo na prvykrat, tak pri druhom sme to tak trochu ocakavali, ze to bude podobne, a ked to neslo, o to to bolo horsie...V decembri som isla na preventivnu prehliadku, zacala som brat inofolic, nejak som sa ukludnila, ze je vsetko OK a ked to pride, tak to pride, uz sme tak nesledovali, kedy mat sex...a vyslo to...Drzim palce

donna11
11. okt 2014

@denamir inofolic si ale nebrala od zaciatku cyklu, preto ti ho mohol posunut, asi si dovtedy nemala ovu a on ti ju spustil neskor, tym padom sa aj cyklus posunul..a treba ho brat aspon 3mesiace..drzim palce a netreba tak tlacit na pilu.. 🙂

tina1988
11. okt 2014

ahoj, my sne sa snazili celych 7 mesiacov a nic. Kazdy mesiac prislo len sklamanie. Neustale som na to myslela .... az som si raz povedala ze dost. Nebudem na to mysliet ( aj ked to bolo hrozne tazke ) nasla som si ine aktivity, uzivala som si chvile s mojim muzom .... a o mesiac som uz bola tehotna 🙂

elizita
11. okt 2014

Uzivajte si sex a nie robenie dietata. Psychika je polovica uspechu ale aj polovica neuspechu

lilli19
11. okt 2014

my sme sa "snazili" o babatko rok...boli sme zdravi a stale som nechapala preco nam to nejde. A takisto si myslim ze to bolo len "o hlave". Az som si raz povedala dost! Prestala som sa na to sustredit, prestala som pocitat a vymyslat, isli sme na dovolenku kde som ani nahodou nemala cas mysliet na dieta a sup, podarilo sa. A vsetky moje vypocty zlyhali pretoze som otehotnela v uuuplne inom case ked som mala mat ovulku :D Takze pusti to z hlavy, si mlada kočka cas ta netlaci a zacnite si to uzivat a ani nebudes vediet ako a najdes dve ciarky na teste 🙂

domin85
12. okt 2014

Ja som sice vedela, ze mam zdravotny problem, ale zastavam nazor, ze psychika robi strasne vela. Skoro tri roky sme fungovali na sposob "dam si pozor milacik" cize vlastne nic, bolo mi zvlastne ze sa nic neudialo za ten cas. V aprili minuleho roku mi dokina povedala ze jeden y vajecnikov sama cysta, tak sme zacali snazit, kym druhy funguje. Mesiac co mesiac nic, presiel rok a mne bolo na plac, uz sme sa chystali ze budeme setrit na CAR- to su strasne peniaze co tam treba... No, ale ako som sa ukludnila s tym, ze dobre, pojdeme na dalsie vysetrenia, mozno od jesene papat umele hormony a tak, zatial si dame dokopy svadbu a uzijeme si leto... Tak uz som sa dalsej MS nedockala 🙂 Viem ze sa to lahko hovori, tiez som zurila, ked niekto povedal "nemysli na to" ale fakt,zecim viac si tvoris stres ze to nejde, tym menej to pojde...

andrejta
12. okt 2014

@denamir my sme sa pokúšali 5 rokov.... keď sa na to vyflákneš a prestaneš to riešiť plodné dni, bazálnu teplotu a ostatné stresovače, tak sa to podarí. si ešte mladá, tak sa hlavne upokoj a ako to tu niekto spomínal, sexujte, sexujte, sexujte. a robte to pre radosť 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre