Mám 26 rokov a výrazné vrásky

lubka916
8. máj 2016

Ahojte, prosim vas vedel by mi tu niekto poradit co by mi mohlo pomoct na vyrazne vrasky v 26? Tento tyzden mi uz 5 ludi hadalo vek na priblizne 35 rokov. Som nestastna, lebo moja plet je porovita, mastna ale zaroven velmi vraskava. Co vam prosim pomohlo? Stravujem sa velmi zdravo, vacsinu dna jem ovocie a zeleninku, dodrziavam pitny rezim, sportujem. Na tvar pouzivam oleje (olivovy, konopny, dnes som si objednala nimbovy) a miesam ich s ruzovou vodou. Snazim sa plet hydratovat, ale mne sa zda ze sa to kazdym mesiacom len zhorsuje. Prosim pomozte mi niekto co s tym mam robit :(

nyusika
10. máj 2016

@viera27 ja mam na leto Estée Lauder Double Wear All-Day Glow BB, mimo leta tiez od EL Perfectionalist.
ja som s touto znackou maximalne spokojna, odskusane mam uz toho vela.

ale hja som vekova kategoria 40+, takze preto taketo vypinacie veci linkujem 🙂

viera27
10. máj 2016

@nyusika waaaw, ten Glow je naaadhernyyyy, pojdem si ho "osahat"!!! Do prcic, ja som vedela, ze nemam navstevovat taketo diskusie. Potom len miiiinam zbytocne 😢 😢 😢

nyusika
10. máj 2016

@viera27 minas vela - to je diskutabilne. ja si sice kupim drahsi mejkap aj ine veci, ale netestujem niekolko x pripravkov...mam jednu kazetu s tienmi, kym to neminiem, ine si nekupim, detto ruz - mam tri farby (rovnaka znacka a typ), ziadne ine netestujem, ine nekupujem...spirala detto. viem, ktora mi vyhovuje, tak nemusim vyskusat tri a viac, kym natrafim na dobru...

luciaalex
10. máj 2016

@viera27 odkial kupujes Misshu?

luciaalex
10. máj 2016

ach jo, zbrklá ja, neprecitam vsetko a reagujem. uz som sa dostala k odpovedi, odkial je Missha 🙂

viera27
10. máj 2016

@nyusika no to mas dobre. Ja som zberac 😀 . Napr. som abstinent. Ale ked niekto donesie trebars flasku whisky, tak k nej hned musim dokupit vzdialenych pribuznych v dalsich typoch flias a znaciek. Inak by sa mi zdala osamelaaa :D. Detto kozmetika a podobne veci. Mam toho do hruzy. Potom to raz za cas rozdam a zacnem zbierat odznova 😀. Uchylka, viem, je mi to jasne....

nyusika
10. máj 2016

@viera27 ja som konzument, ja tú fľašu vypijem tak rýchlo, že jej nestihne byť smutno 😁😁

biokozmetika
10. máj 2016

máme skvelé recenzie na naše produkty Anti-Age PURE ELEMENTS (ide o vysoko kvalitnú nemeckú bio kozmetiku s certifikáciou) treba vyskúšať. oleje skôr na telo ako na tvár ale to je len moja osobná skúsenosť a názor. Taktiež veľa spánku, vody a málo stresu ak sa dá (väčšine ľudí sa všetko hneď odrazí na tvári) a radšej niekedy na tvár menej a kvalitné 😉

alaguema
10. máj 2016

@kllamarka veru...z vonku tá kozmetika robí podľa mňa len minimálny efekt. Ešte som sa nestretla s krémom (a to som poskúšala toho kvantum od najdrahších cez stredné po obyčajné al verde), ktorý by robil nejaké radikálne zmeny. Za mňa jednoznačne: veľa vody, organická strava, kvalitné tuky z vnútra, kvalitné oleje z vonku, spánok a minimum neprirodzených vecí v krémoch, telových prípravkoch a v jedle. A mentálne nastavenie a psychika pod kontrolou. Ak sa niekto umára tým, ako starne, tak starne dva krát tak rýchlo.

gita17
10. máj 2016

a to ti povedali len tak, ze vyzeras na 35? Ci si sa ich pytala?

meusicka
10. máj 2016

@lubka916 uz len preto nie, ze sa ti to ma napichat do pokozky .... skus si pohladat nejake zeny ktore si to davali pravidelne pichat do tvare, ako skoncili. to ked botox teraz v 26tich, tak potom o 10 rokov co? das si urobit plastiku?

kofa77
10. máj 2016

Na vrasky nieco zabera, ale na jemne, nie na hlbsie a hlavne posobi preventivne. Ide o retinol, resp,tretinoid, c vitamin a aha a bha kyseliny. A jedna vec,podla mna uplne najdolezitejsia- SPF. Cely rok a nie 15 v mejkape. A zvnutra to, co piuse alaguema. K tomu nejake doplnky vo vyssom veku ako selen, d vitamin- mame ho zufalo malo a hlavne pravidelnost v pouzivani . vsetko sa to nacitava. No a hladat zmysel zivota aj v inych veciacg😀. Inak aj rozne lasery a svetielka a pod., ale pri vraskach a padajucej tvari bohuzial skalpel.

whitecat666
10. máj 2016

@lubka916 ja ti radim urcite botox alebo aquamid (kremy ti nepomozu a kys. hyaluronova sa velmi rychlo vstrebe).
Ak to mas aj ovisnute (nie iba vrasky) tak najskor lifting a az potom pichnut vypln.

kofa77
10. máj 2016

No sorry, ale neverim, ze v 26 by potrebovala lifting.😀

natalym
10. máj 2016

@kofa77 Však ju nechaj, platiaci zákazník, dobrý zákazník. 😀

whitecat666
10. máj 2016

@kofa77 tak ja som robila popri VŠ modelku a poviem ti, ze ani jedna sa taka pekna nenarodila. 99% dokonalych prirodzenych lookov je vysledok fantastickych plastickych chirurgov.

natalym
10. máj 2016

@whitecat666 No to musím oponovať. Ja mám skúsenosti, že modelky robia práve veľmi na prvý pohľad obyčajné dievčatá, ani nevieš, že je modelka.
A ja ja mám prirodzene krásne deti. 😉

kofa77
10. máj 2016

@whitecat666 ja tomu verim, ale nemyslim, ze ide o lifting tvare. Vyuzivaju ine moznosti, lifting je pri padajucej tvari, nie primarne na vrasky. A 26 rocnej tvar nepada. Jedine co by som uznala, ked rychlo schudne, tak mozno vtedy. Vraj to ma spravene eva hercigova, ked schudla.

barcelona94901
10. máj 2016

neostrata high potency krem cca 30 eur plus mínus,výsledky po dvoch mesiacoch uz začneš pomaly vidieť ,ďalej kvalitné oslovovanie,sú na trhu aj skvelé kefky ,ktoré zakupis aj v nay elektro až po internet,záleží koľko na to mas ,hodim kludne linky predavaju sa od 50 do 200 eur a potom mas uz uplne ze sánka dole ,ale teda na to neviem ktorá mamina ma .Dokonca mas masážne kefky na telo ,peelingove,proti striam,od vymyslu sveta.Ja som vyskúšala xy krémov aj tie nedostupné,drahšie a u mna veľký problém že mám aj citlivú pleť.Rozšírené póry.Preto milujem la roche posay,boze jediný make up ktorý mi nezvyraznuje póry a vrásky a pigmentové škvrny .Strava je dôležitá,pitný režim,spánok,oriesky ,oleje ja sa mazem kokosovym a niekedy arganovym ,no ale veľa kociek ma s olejmi problém upchávajú póry majú pupaciky ,treba sledovať ,každému vyhovuje niečo iné .Ze ako vyzerajú kocky so zákrokmi? Výborné! Nedaj sa odradiť,ja si k 40 tke doprajem hned niečo špeciálne na tvár aj na krk a dekolt.Mam známe ktoré majú botox od dvaciatky,pretože mali na čele hlboké vrásky ,niektoré okolo očí či pier a uznajte v 20 tke mať hlboké čiary ako 60 tky,žiadna sláva ;) a kým sa to nepreháňa,nedas si káčera na gambu ,tak je to v pohode .

kofa77
10. máj 2016

Presne. A kto robi modelky? Ako fakt modelky,nie se predvadzaju plavky pred borisom kollarom u nas? Mladucke baby. Co by im padalo? Chem peeling, hyalurojnka na kruhy pod ocami, lasery, mikrodermabrazie... To ano.

barcelona94901
10. máj 2016

@barcelona94901 ze oslovovanie to malo byť odlicovanie ;)

kofa77
10. máj 2016

Ja tu kefu mam, u nas este nechyrovali, tu originalnu a za mna skoda prachov. Tam kdesi v skrinke ju mam😀

natalym
10. máj 2016

A možno nemá vôbec výrazné vrásky, má len normálne vrásky a myslí si, že sú výrazné.
CHCELI BY SME FOTO!!!!!!!!!!!

kofa77
10. máj 2016

@natalym haha veru.

whitecat666
10. máj 2016

@natalym
@kofa77
Vsetky deti su prirodzene pekne. 😉
A aj zeny existuju prirodzene pekne ale ked ma niekto problem v 26tich, ze vyzera na 35r. a neciti sa kvoli tomu dobre urcite to treba riesit. Lifting sa robi len pri ovisnutej tvari (a vacsinou od 45r.+), netusim ako vyzera zakladatelka (to som napisala iba ak je aj nejako atypicky ovisnuta).
Tak ja mam osobnu skusenost s profesionalnym modelingom v roznych krajinach a nestretla som sa ani s jednym dievcatom, ktore by nikdy nepodstupilo ziaden zakrok (samozrejme, ze verejne sa k tomu ani jedna nepriznava, no tu nejde o to, ze zo skraty sa stane kraska ale o snahu o dokonalost u uz aj tak peknych zien).

kofa77
10. máj 2016

Ja mam vyplne pod ocami. A som spokojna, mala som dedicne olymp.kruhy.ale ja uz mam narok,som stara korcula😀

nyusika
10. máj 2016

@whitecat666 suhlasim..az na to, ze vsetky deti su prirodzene pekne.
pre svoju mamu urcite, ale ja som uz naozaj videla aj nepekne dieta...vazne 🙂

natalym
10. máj 2016

@whitecat666 Tak ja mám trošku staršie deti a jedno z nich už pracuje ako modelka a má kolegyne zubaté, ušaté, rozhodne nie dokonalé a práve tie sú vysoko cenené, lebo sú prirodzené..........
Záleží či vyzerajú na foto dobre. 😉

natalym
10. máj 2016

@nyusika Aj ja. 😉

kofa77
10. máj 2016

@nyusika aj ja😀