Mám bolesti vaječníkov. Kedy ísť k doktorovi?

kiwi82
27. okt 2011

Prosím o radu. S bolesťou vaječníkov som sa dnes ráno stretla prvýkrát. už včera ma trošku pobolievali kríže ale dnes ráno ma začali bolieť fajčníky aj podbruško, aj ked sa hýbem aj ked si sadnem a tým vnzikne tlak na konečník a tá bolesť mi ide do vajčníkov. aj brucho mám citlivé na dotyk, tehotná nemôžem byť. neviem, či mám ešte počkať a skúsiť niečo - urologický čaj, teplo..... alebo mám isť na gyndu. neviem lebo som sa s tým ešte nestretla. som aj taká nejaká malátna, možno mám aj zvýšenú teplotu. dala som si paralen. nemám ani ovulku ani menzes, lebo akurat predvčerom mi skončil. tak neviem, čo to može byť, už ma napadlo aj také, že slepák ale to dúfam nie. prosím poradte. dakujem.

tinki
27. okt 2011

Daj si urologický čaj, ten ti neuškodí. Zrejme si prechladnutá. Zabaľ sa do tepla. Lieky neber, lebo nezistíš, či máš teplotu alebo nie. Vôbec do 38,5 sa lieky na teplotu nemajú dávať. Liek si daj, len ak budeš mať veľmi silné bolesti. Ak ti to neprejde do rána, tak určite choď na gynekologiu. Netreba nič podceňovať.

annaopialova
28. okt 2011

ahoj chod k lekarovi co najskor aspon budes vediet co to mas a z coho mas tie bolesti