Mohla by som byť tehotná ?

renca0403
6. feb 2019

Ahojte baby, beriem HAK Mistra. Mala som menzes a počas menzesu ma neuveriteľne začali bolieť kríže a podbruško. Lenže menzes skončil trval 5 dní a nebol nejak moc silný no bolesti pretrvávajú už viac ako týždeň rovnako mám aj teplotu zvýšenú 37.1 - 37.3 bola som včera u gynekológa či sa nejedná o zápal vaječníkov ten povedal že sú to skôr príznaky tehotenstva, urobil ultrazvuk a nič tam nevidel. Spravila som si test ale bol úplne negatívny. Tie bolesti sú veľmi podobné menštruačným ale je to ako keby taký tlak. Dievčatá myslíte že by som mohla byť tehotná ? Nesnažíme sa o bábo ale proste mám taký čudný pocit. Čo si myslíte ?

0
Odpovedz

beatik3
6. feb 2019

mohla ale to ti ukaze v konecnom dosledku len test. ono verim, ze by si asi moc chcela, aby sa vam zadarilo a budeme teda dufat, ze to tak aj bude

titla
6. feb 2019

@renca0403 Ja by som to tipla aj na zápal močového mechúra podľa príznakov. Tie bolesti sú niekedy dosť podobné. Skús navštíviť obvodného lekára. Tá teplota a bolesti môžu signalizovať zápal, mal by Ti spraviť krvný obraz, či nemáš zvýšené zápalové markery.

renca0403
autor
6. feb 2019

Zápalové markery boli málinko zvýšené. Crp bolo 10 a moč úplne čistý. A bolesti pri močení nemám.

beatik3
6. feb 2019

ahaaa takze nakoniec nic :(

renca0403
autor
6. feb 2019

@beatik3 práveže sa o bábo nesnažíme len ten čudný pocit mi nedá spávať.

tosomja
6. feb 2019

Tak nech ti vezme krv a potvrdi alebo vylúči tehotenstvo.

paulinoocka
6. feb 2019

Mozno si to len namyslas @renca0403, ked sa nesnazite tak by si ani nemala byt v tom, ak si teda davate pozor

lea202
6. feb 2019

To je zaujímavé a ms máš dostať kedy?

renca0403
autor
6. feb 2019

@lea202 o 11 dní by som mala mať MS tak uvidím možno si to fakt len namýšľam kvôli tej nevysvetliteľnej teplote a tým bolestiam. Lenže som pred MS asi 5 dní doužívala antibiotiká. Mala som zapálený hrtan. A gynekológ povedal, že v niektorých prípadoch sa stane aj takéto niečo.

miska0948
6. feb 2019

@renca0403 .. ja keď som ešte niekedy brala HAK takisto mistru tak keď som ochorela a brala antibiotiká tak prvé na čo má lekár upozornil bolo, aby sme s priateľom mali pohlavný styk s kondómom , pretože antibiotiká úplne oslabujú účinnosť antikoncepcie .. čiže je tam možnosť že si otehotnieť mohla

renca0403
autor
6. feb 2019

@miska0948 áno to je moje nezodpovednosť že som si neprečítala príbalový leták, vraj je to tam zreteľne napísané tak mi zrejme nič iné mi nezostáva len počkať čo ukáže čas ale samozrejme každá situácia ma poteší len som dúfala že aspoň budem vedieť načom som 🙂

barbican
2. mar 2019

Ahojte vidite tam Nieco?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre